OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DawnWolfovaDawnWolfova

DawnWolfovaPráva: přispěvatel

Věk: 18

O mně: Jsem studentka na gymplu. Ráda píšu příběhy, a proto bych se ráda přidala sem. Pokoušela jsem se vydat knihu - neúspěšně, tak snad alespoň tady mé příběhy trochu uspějí. Nepovažuji se za skvělou autorku, dělám to, protože mě to baví.

Kontakt:

E-mail: dawnwolfova (zavináč) gmail.com

Web: www.karaoketexty.cz/uzivatel/dawnwolfova-133410

Statistiky:

Moje články: 99

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 10. 2012

Poslední přihlášení: 22. 6. 2016, 18:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od DawnWolfova

Povídky od DawnWolfovaNa pokračování: Bojovnice (dokončená), Rasa (dokončená), Vlčice - Skryt Lží (dokončená), Vlčice 2 - Uzamčená Touha (rozepsaná), Na pokraji sil (dokončená), The Beauty of Dark/Light (rozepsaná)

Články:

Novinka

Důvod k hledání 1

Důvod k hledání 1„Kluk jde po ulici a na obloze uvidí balonek; a i když zprvu netuší proč, rozhodne se, že najde člověka, který ten balonek „ztratil"." Tak přesně na takové téma jsem měla napsat povídku pro kamaráda. Nejprve jsem ho za ten nápad proklínala, ale nakonec se z toho vyklubaly tři povídky, které se někdy více a někdy méně drží tématu, a zároveň ukazují, kolik významů může mít na první pohled obyčejný balónek.

 

The Beauty of Dark-Light 14. kapitola

The Beauty of Dark-Light 14. kapitolaLena se dotkla Tristanova srdce... Anebo ne? Co když Tristan nedokáže zapomenout na Catherine?

 

The Beauty of Dark-Light - 13. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 13. kapitolaŠťastné období končí, znovu se objevují problémy. Jak budou Camelia a Tristan reagovat, až poznají Petera? A jak to ovlivní vztah Tristana a Leny?

Novinka

Vlčice, kterou jsi vytvořil...

Vlčice, kterou jsi vytvořil...Láska nás mění. Někdy i takovým způsobem...

 

The Beauty of Dark-Light - 12. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 12. kapitolaLena a Tristan se začínají více a více sbližovat. Leně dochází, že Tristan pro ni není jen ten cizinec z pouště. Jak to ale vnímá on?

 

The Beauty of Dark-Light - 11. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 11. kapitolaLena stráví příjemné odpoledne s Igraine a její kamarádkou Piper. Vztah Leny a Tristana začíná nabírat trochu jiný směr...

 

The Beauty of Dark-Light - 10. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 10. kapitolaKrátké vyprávění o Adrickovi a také jeho rozhovor s Lenou. Jak dopadne zasedání temné rady?

 

The Beauty of Dark-Light - 9. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 9. kapitolaLáska, láska a ještě jednou láska. Nikdo to s ní nemá jednoduché, ani Igraine a už vůbec ne Lena. Jak dopadne další výměna názorů mezi ní a Tristanem?

 

The Beauty of Dark-Light - 8. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 8. kapitolaOdpoví Tristan na všechny Leniny otázky? Spojí je odkrytá tajemství, nebo mezi nimi naopak vytvoří ještě větší propast?

 

The Beauty of Dark-Light - 7. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 7. kapitolaMezi Lenou a Tristanem se to začíná lepšit, otázkou je, jak dlouho to vydrží... A jaké bude setkání s Darrenem?

 

The Beauty of Dark-Light - 6. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 6. kapitola

Povídka se umístila na prvním místě o Nej povídku měsíce září/septembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Lena zjistila, že v ní žije i temná magie. Co všechno udělá, když bude ovládána touto silou? Potvrdily se vaše předpoklady ohledně Catherine?

 

The Beauty of Dark-Light - 5. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 5. kapitolaNěco není v pořádku. Leně se vrací vzpomínky z dětství. Jaký mají význam?

 

The Beauty of Dark-Light - 4. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 4. kapitolaOdpočinková kapitolka, ve které si toho Lena s Tristanem hodně řeknou. Jak to asi skončí?

 

The Beauty of Dark-Light - 3. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 3. kapitolaLena bude chtít utéct a požádá o pomoc Igraine. Změní se Lenin názor na Tristana? Podaří se jí utéct? A kdo je Catherine?

 

The Beauty of Dark-Light - 2. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 2. kapitolaJak bude probíhat svatební noc?

Novinka

The Beauty of Dark-Light - 1. kapitola

The Beauty of Dark-Light - 1. kapitolaLena měla dokonalý život. Vše ale zkazí jeden dohodnutý sňatek. Jak se dokáže přizpůsobit světlá čarodějka životu mezi temnými? Jak dokáže žít s mužem, kterého nikdy dřív neviděla? Dokáže respektovat pravidla nebo se bude snažit o útěk?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 18. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 18. kapitolaOddechová kapitolka - Dawn je znovu s Christianem. Meredith prozrazuje Alexovi, že je vlčice...

Novinka

Na pokraji sil - 1. část

Na pokraji sil - 1. část

Povídka zvítězila v soutěži o Nej povídku měsíce července/júla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Christine je na první pohled obyčejná dívka. Ten první pohled je jen maska. Ve skutečnosti je to jen dívka, které si nikdo nevšímá a která skrývá své rodinné problémy. Ale jak dlouho se ještě nechá utiskovat?

Dokončeno

Na pokraji sil - Epilog

Na pokraji sil - EpilogNa přání čtenářů dodávám ještě epilog k Na pokraji sil. Díky, že jste s touto povídkou vydrželi až do konce.

 

Na pokraji sil - 11. část

Na pokraji sil - 11. částZávěr povídky Na pokraji sil. Jak to bylo s Aliciou? A co Erik?

Novinka

Broken Wings - Prolog

Broken Wings - PrologProlog k příběhu bojovnice Riven a její cesty za pomstou. Povídka vznikla na motivy online hry League of Legends.

 

Na pokraji sil - 10. část

Na pokraji sil - 10. částVyznáte se v Erikovi? On sám v sobě ne. A to je možná důvod toho, co se stane v následujících kapitolách. Jak to ovlivní Christinin život?

 

Na pokraji sil - 9. část

Na pokraji sil - 9. část

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce června/júna. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Výměna názorů mezi Christine a Lynn. Erik stále nedá pokoj.

 

Na pokraji sil - 8. část

Na pokraji sil - 8. částMáte kamarády na dopisování? Christine si někoho takového najde. Erik si pořád nedá pokoj...

 

Na pokraji sil - 7. část

Na pokraji sil - 7. částLynn slíbí Christine, že se změní. Ale dokáže to vůbec?

 

Na pokraji sil - 6. část

Na pokraji sil - 6. částMožná jste si mysleli, že to nezajde až tak daleko, ale když je člověk sám, myšlenky jsou hlasité. A tyhle myšlenky vás nutí dělat i věci, které byste normálně neudělali...

 

Na pokraji sil - 5. část

Na pokraji sil - 5. část

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce dubna/apríla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Christine stále odmítá Erika, stále je všemi přehlížená. Budeš chtít tuhle situaci nějak změnit?

 

Na pokraji sil - 4. část

Na pokraji sil - 4. částPo delší době znovu pokračování Na pokraji sil. Erik se chová divně - dost divně. Christine nechápe, co po ní chce...

 

Na pokraji sil - 3. část

Na pokraji sil - 3. částVětšina lidí normálně chodí na maturitní plesy a ví, jak to tam chodí. Christine se na takové akci ocitne poprvé a bude to rozhodně nezapomenutelný zážitek.

 

Na pokraji sil - 2. část

Na pokraji sil - 2. částMít matku alkoholičku není nic lehkého - to Christine zjišťuje každý den. Je to možná ještě horší, než být neoblíbená ve škole...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 17. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 17. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Konečně svatba Selene a Harryho. Dawn se znovu setkává s Davidem. Jaká další překvapení nás ještě čekají?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 16. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 16. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Přípravy na svatbu Selene a Harryho. Čeká nás vlčí svatba.

Dokončeno

Rasa - Epilog

Rasa - EpilogZávěr Rasy. Jak to nakonec všechno skončí? A je to opravdu konec?

 

Rasa - Část desátá

Rasa - Část desátáPo dlouhé době pokračování Rasy. Jak dopadne poslední setkání s Gerardem Wayem? Pomstí Charlotte svou rodinu?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 15. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 15. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Co se dělo po Viktorově kousnutí? A jak zareagují Edgar s Annou až poznají Dawn?

 

Rasa - Část devátá

Rasa - Část devátáPokračování Rasy. Jacqueline se vydala hledat dvou dceru na vlastní pěst. Čeká nás nečekaný návrat jedné z postav.

 

Rasa - Část osmá

Rasa - Část osmáPokračování Rasy. Kam zmizel Gerard s Danielle? Najde Jacqueline ještě někdy svou dceru? A jaká je Lukova minulost?

 

Rasa - Část sedmá

Rasa - Část sedmáPokračování Rasy. Gerardovy plány vyplují na povrch. Dokáže Charlotte zabránit nejhoršímu?

 

Rasa - Část šestá

Rasa - Část šestáPokračování Rasy. Čas neúprosně běží. Luke se nečekaně vrací na scénu...

 

Rasa - Část pátá

Rasa - Část pátáPokračování Rasy. Charlotte se vrací za Gerardem a uzavírá s ním dohodu. Bude schopna ji dodržet?

 

Rasa - Část čtvrtá

Rasa - Část čtvrtáPokračování Rasy. Charlotte je odhodlaná jít zpět za Gerardem kvůli své sestře. Pomůže jí Luke?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 14. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 14. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn vyslechne rozhovor Lissy a Williama. Viktor vymýšlí nový plán jak ublížit Dawn...

 

Rasa - Část třetí

Rasa - Část třetíPokračování Rasy. Charlotte utíká před Gerardovými muži. V cestě se jí objeví nečekaný zachránce, který patří mezi Lamiuny...

 

Rasa - Část druhá

Rasa - Část druháPokračování Rasy. Charlotte se setká se svou sestrou. Podaří se Gerardovi získat Charlotte na svou stranu?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 13. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 13. kapitolaPokračovní Uzamčené Touhy. Zajímala vás Christianova minulost? Mě taky. Proto se v této kapitole dozvíte víc.

Novinka

Rasa - Část první

Rasa - Část prvníNová jedenáctidílná povídka o upírech a nové rase. Svět už není takový, jaký se zdá dnes. Upíři jsou všude a ovládají náš svět...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 12. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 12. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn už Christiana nechce vidět, ale osud (a možná i Heaven) tomu chce tak, aby se znovu sešli...

Dokončeno

Nighttime Birds - Část pátá

Nighttime Birds - Část pátáZávěr krátké povídky Nighttime Birds. Adrian se dozvídá pravdu o své rodině a Jordana se shledává se svou matkou...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 11. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 11. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn utekla před Christianem a jde za jediným člověkem, kterému se může svěřit. Odpoutání od milované bytosti však neproběhne tak, jak by si hlavní hrdinka představovala...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 10. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 10. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Mít dítě s upírem? To ještě není to nejhorší. Nejhorší je, když si ten upír zařídí, aby s vámi měl dítě.

 

Nighttime Birds - Část čtvrtá

Nighttime Birds - Část čtvrtáPokračování Nighttime Birds. Adrian splní svůj úkol a přivede Jordanu k Waynovi i s Perlou. Jordana ale není jediná, komu lhali o jejím původu...

Novinka

Bojovnice - Část první

Bojovnice - Část první

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce června/júna. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Bojovnice = Přepsaný příběh s názvem Bojovnice Srdce, jehož začátek jsem publikovala již dříve. Téma přesto zůstává stejné - keltská dívka, která žije odlišný život a zároveň ji doprovází prokletí spojené s jejím jménem.

 

Nighttime Birds - Část třetí

Nighttime Birds - Část třetíPokračování Nighttime Birds. Ivey stále sleduje Jordanu a s ní i Adriana. Naše dvojce míří do Chicaga za Valory...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 9. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 9. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce června/júna. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Pokračování Uzamčené Touhy. Dawn se cestou domů setkává s Christianem a zároveň s Alexandrou. Tohle setkání však skončí krvavě...

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 8. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 8. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Čeká nás návštěva Susan. Také jste zvědaví, jaká jsou vlčí jména dalších členů smečky?

 

Nighttime Birds - Část druhá

Nighttime Birds - Část druháPokračování Nighttime Birds. Jordana se poprvé setkává s Adrianem a zároveň utíká před svou biologickou matkou, kterou nikdy neviděla.

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 7. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 7. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn se stala Lenaid budoucí velekněžky. Avšak není jistá jen budoucnost velekněžky, ale i budoucí smečky... A hlavně Dawniny dcery...

Novinka

Nighttime Birds - Část první

Nighttime Birds - Část prvníPrvní část jedné z dalších kratších povídek. Hlavními postavami jsou Jordana a Adrian, jejichž životy se nečekaně spojí kvůli jedné vzácnosti - Nebeské perle.

 

Bojovnice - Část šestá

Bojovnice - Část šestáZávěr Bojovnice. Konec přišel možná dřív, než by se někomu líbilo, ale je tady. Snad se vám závěr bude alespoň trochu líbit. Příjemné počtení!

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 6. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 6. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Jak je to mezi Alexandrou a Christianem? Co zvláštního se bude dít u Heaven doma? A... prozradí Heaven Dawnino tajemství???

 

Bojovnice - Část pátá

Bojovnice - Část pátáPokračování Bojovnice. Jasně se blížíme ke konci příběhu. Sidheag a Failbhe se setkávají se kmenem Allobrogů.

 

Bojovnice - Část čtvrtá

Bojovnice - Část čtvrtá Pokračování Bojovnice. Sidheag se stala zajatkyní Failbha, ale její otec, náčelník Neasan, ji stále hledá. Podaří Neasanovi najít svou dceru? A jak se bude vyvíjet vztah Sekvana a Helvétky?

 

Bojovnice - Část třetí

Bojovnice - Část třetíPokračování Bojovnice. Sidheag a Failbhe se konečně setkávají. Dopadne vše tak, jako ve snu Sekvana???

 

Bojovnice - Část druhá

Bojovnice - Část druháPokračování povídky Bojovnice. Sigheag zachrání život svému otci. Jaké věci to vyvolá?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 5. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 5. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Dawn ještě stále neví, jakou roli hraje Alexandra v Christianově životě. Naopak, jakou roli hraje Selene v životě Harryho, je naprosto jasné... A co tajemný zvuk v závěru kapitoly?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 4. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 4. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Selene se setkává se svým nevlastním bratrem.Dawn uvidí Christiana ve společnosti neznámé dívky. Má to nějaký větší význam???

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 3. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 3. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Richelle ví o vztahu Dawn a jejího bratra. Ovlivní to naše hrdiny? A kdo je David Masen?

 

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 2. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 2. kapitolaPokračování Uzamčené Touhy. Jak to dopadlo se Selene a Harrym? A co se změnilo ve vztahu Dawn a Alexe?

Novinka

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 1. kapitola

Vlčice 2 - Uzamčená Touha - 1. kapitolaSkrytem Lží nic neskončilo... Dawn se snaží utajit svou lásku ke Christianovi před smečkou a svou rodinou, ale... je vůbec něco takového možné?

Dokončeno

Vlčice - Skryt Lží - 23. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 23. kapitolaPoslední kapitola Skrytu Lží. Všechno jednou musí skončit. Skončí i život jedné z postav... Jak to dopadne s Christianem a Dawn?

 

Vlčice - Skryt Lží - 22. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 22. kapitolaPředposlední kapitola Skrytu Lží. Party Meredith zapříčiní neshody ve smečce.

 

Vlčice - Skryt Lží - 21. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 21. kapitolaPokračování Vlčice. Setkání s upírem a Susanino zasvěcení...

 

Vlčice - Skryt Lží - 20. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 20. kapitolaPokračování Vlčice. Nečekaná návštěva Alexe...

 

Vlčice - Skryt Lží - 19. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 19. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn přemýšlí o Christianovi. Čeká nás zajímavá vzpomínka z jeho minulosti...

 

Vlčice - Skryt Lží - 18. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 18. kapitolaPokračování Vlčice. Čeká nás zimní slunovrat...

 

Vlčice - Skryt Lží - 17. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 17. kapitolaPokračování Vlčice. Co skrývají zápisy v kronice vlčic?

 

Vlčice - Skryt Lží - 16. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 16. kapitolaPokračování Vlčice. Smečka se rozšíří o jednoho člena, kterého nikdo nečekal.

 

Vlčice - Skryt Lží - 15. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 15. kapitolaPokračování Vlčice. Čeká nás sen, který nahlédne do Christianovy minulosti.

 

Vlčice - Skryt Lží - 14. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 14. kapitolaPokračování Vlčice. Proč se Christian tak změnil?

 

Vlčice - Skryt Lží - 13. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 13. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn už ví, že je Christian upír. Změní něco tahle skutečnost?

 

Vlčice - Skryt Lží - 12. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 12. kapitolaPokračování Vlčice. Jaké tajemství skrývá Christian?

 

Vlčice - Skryt Lží - 11. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 11. kapitolaPokračování Vlčice. Proč se Dawn a Christianovi zdál ten samý sen?

 

Vlčice - Skryt Lží - 10. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 10. kapitolaPokračování Vlčice. Den po Dawnině proměně. Čeká nás další sen s Christianem...

 

Vlčice - Skryt Lží - 9.kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 9.kapitolaPokračování Vlčice. Jak skončila proměna Dawn a jaká tajemství ještě skrývá její matka Lissa?

 

Vlčice - Skryt Lží - 8. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 8. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn se přidává ke smečce pomocí čarovného rituálu zasvěcení...
P. S.: Konečně pochopíte, proč má příběh podtitul Skryt Lží.

 

Vlčice - Skryt lží - 7.kapitola

Vlčice - Skryt lží - 7.kapitolaPokračování Vlčice. Dawn odhalí velké tajemství o tom, kdo vlastně je...

 

Vlčice - Skryt lží - 6. kapitola

Vlčice - Skryt lží - 6. kapitolaPokračování Vlčice. Co všechno se stane na vánoční párty?

 

Vlčice - Skryt Lží - 5. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 5. kapitolaDalší kapitola Vlčice. Co se stalo s Meredith? Další tajemný, ale nádherný sen Dawn...

 

Vlčice - Skryt Lží - 4. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 4. kapitolaPokračování Vlčice. Zajímavé setkání Dawn a Christianovým bratrem Viktorem.

 

Vlčice - Skryt Lží - 3. kapitola

Vlčice - Skryt Lží - 3. kapitolaPokračování Vlčice. Dawn a Christian se dále sbližují. Co znamenat tajemný téměř reálný sen?

 

Vlčice - Skryt lží - 2. kapitola

Vlčice - Skryt lží - 2. kapitolaPokračování Vlčice. Je Christian opravdu takový, jak ho vidí Dawn?

 

Hudba Deště 2. část

Hudba Deště 2. částKonec krátké povídky o Daphne...

Novinka

Hudba Deště 1. část

Hudba Deště 1. částPovídka o dívce, pro kterou je svět trochu jiný než pro nás...

Novinka

Vlčice - Skryt lží - 1. kapitola

Vlčice - Skryt lží - 1. kapitolaPříběh o zakázané lásce mezi upírem a vlčicí...

 

Sestry Lebedeovovy - Třetí část

Sestry Lebedeovovy - Třetí částOdhalení Charlotty, byly vaše odhady správné??? Další pokračování příběhu dnes zvláště pro mou nejky kámošku Šárku P. Pište komenty :-)

 

Sestry Lebedeovovy - Druhá část

Sestry Lebedeovovy - Druhá částAnastazie a Alexandra poprvé uviděly Jindřicha a Eduarda. Avšak láska si nevybírá a nic není tak, jak by mělo být... Tušíte, kdo je Charlotta?

Novinka

Bojovnice Srdce - Část první

Bojovnice Srdce - Část prvníPovídka o keltské dívce, která žije trochu jiný život...

Novinka

Sestry Lebedeovovy

Sestry LebedeovovyAnastazie a Alexandra Lebedeovovy jsou sestry, nejlepší kamarádky, které by si nikdy neublížily. Dokáží to dva muži změnit???
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!