OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DarkPassionDarkPassion

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Ines

Bydliště: Slovensko-BA- Petržalka

Věk: 16

O mně: Milujem písanie. Milujem čítať to čo tu vždy nájdem alebo vylovím.
Inak som bláznivá a neznášam ak je niekto okolo mňa smutný a neusmieva sa. Mám tajomstvá, s ničím sa nikomu nezdôverujem. Nikomu tak ľahko neverím. Vždy pomôžem a povzbudím. Nemám rada ľudí, ktorí sa pretvarujú a sú vritolezky.
Milujem samotu ale aj spoločnosť. Milujem dážd, teplo. Moje obľúbené kvety sú ruže a chryzantény. Som maniak do fantázie tá ma núti žiť dalej aj v najhorších chvíľach. Môj najlepší priateľ je papier a pero =)). Ak by ste ma chceli lepšie spoznať kontakty sú dole.

Kontakt:

E-mail: darkpasionn (zavináč) zoznam.sk

ICQ: 489-998-259ICQ status

Skype: ineska0012

Statistiky:

Moje články: 40

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 1. 2010

Poslední přihlášení: 23. 1. 2011, 01:35

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od DarkPassion

Poviedky od DarkPassionPoviedky:
Sláva zvíťazí... Znovu a zas!- rozpísaná
Môj skutočný život - rozpísaná
Škola života - pozastavená
Together in Sweet Heaven
Básne:
Pátram
Heart in your hands
Minulosť, prítomnosť a budúcnosť
Iná mena
Krutá realita
Viera
Jednorázove poviedky:
Nebeská brána
Stefanie
Som v rukách Prítomnosti

Články:

 

Som v rukách Prítomnosti

Som v rukách PrítomnostiTakže... čo sem napísať? Napísala som pravdu. Napísala so niečo... čo ma najviac ťaží. Prišla som o kamarátku... prišla som i o seba samú. O rodinu. Je to... zložité. Písať sem niečo. Naozaj... VY a vaše komentáre aj keď ich nie je veľa... aj keď žiadne nie sú. Ste... ďakujem vám. Písanie je jediná vec, ktorá mi pomáha. Práve Ema ma k nej priviedla... bola mojím šťastím. Jej smiech ma vedel vždy rozosmiať. Smiala sa aj keď nebolo na čom. Ona priviedla do sveta fantázie. Pomohla mi. Písala krásne básne. Bola... moja najlepšia priateľka. A ja som ju stratila. Nenávidím sa. Za mnoho vecí... Pýtam sa sama seba prečo som tam nebola. Prečo som nenapravila celý môj život. Nie... táto jednorázovka nie je o nej ale o mne. O mojom živote. Ona vždy chcela aby som toto napísala a teraz som to urobila. Pre teba Ema. Lebo ty si bola tá, ktorá pre mňa znamenala najviac. Nikdy... nikdy nezabudnem. =(

 

Stefanie

StefanieTakže túto jednorázovku som písala pretože ma pochytila smutná chvíľka. Snažila som sa napísať niečo iné. Je to smutný príbeh matky. Píše o niečom čo zmenilo jej život. Pokúste sa vžiť do jej role aj keď to bude možno ťažšie. Pri konci som plakala. Po celý čas. Tak dúfam, že vás to zaujme a zanecháte aspoň nejaké komentáre, ďakujem. =)

 

Nebeská brána

Nebeská bránaTakže toto je moja nová jednorázovka. Vlastne som si vylievala srdiečko. Rada si prečítam vaše komenty, čo si o tom myslíte a podobne. Ide o lásku, smrť, stratu ale skončí to pomerne šťastne. =)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!