OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DaisukeHidekiDaisukeHideki

DaisukeHidekiPráva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Otaku, yaoistka.
Také zařeklá metalistka.
Yeah.

Kontakt:

E-mail: daisuke-kun (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 4. 2010

Poslední přihlášení: 16. 11. 2016, 17:18

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí povídek od ScrawwFilth

Kapitolové:
Fantom noci, Sacrifice, Slzy pouště
Ostatní:
Svatostánek, In Violence theres Silence, oh no.

Články:

Novinka

Legie legendárních I

Legie legendárních ITi nejlepší z nejlepších se pod vlivem situace rozhodli držet při sobě jako pevný řetěz. Lidé se zvláštními schopnostmi, prapodivná stvoření i mýtické bytosti. Společně trénují pro boj proti útlaku. Válčí za svobodu. Brány Legie legendárních jsou otevřeny.
Sona se přidává k Legii, protože pouze tam mohou porozumět jejím zvláštním schopnostem a pomoct jí je rozvíjet. Jako malou ji našli u prahu domu se zvláštním nástrojem. V sirotčinci si byli jisti, že se jí brzy někdo ujme, ale opatrovníci stále nepřicházeli. Několikrát se pokoušeli nástroj prodat, zničit, nebo jakkoliv odstranit, ale vždy marně. Různými cestami se vždy vrátil před dveře sirotčince. Všichni přesvědčeni o Sonině genialitě utrpěli šok, když zjistili, že děvče není tiché kvůli složitým myšlenkovým pochodům, ale je celkově němé a neschopné vydat jakýkoliv zvuk.
Když se žena jménem Lestara Buvelle dozvěděla o nástroji, vydala se k sirotčinci, kde jí jej ukázali. Okamžitě Sonu adoptovala. Pod jejím vedením Sona objevila silné pouto mezi ní a nástrojem, kterému Lestara říkala 'etwahl'. Když hrála, tak hudba zklidnila a zachvěla srdce lidí kolem sebe. Snadno manipulovala s city svých posluchačů, a to vše bez jediného vyřčeného slova.

Novinka

Bez Mary Sue neodejdu!

Bez Mary Sue neodejdu!Všem milovníkům Mary Sue a mnoho úspěchů při čtení HP fanfiction.

Novinka

Záhada zrezivělého kotlíku

Záhada zrezivělého kotlíkuWarning: Crossover. Non OC. NO SLASH! (Vážně, věřte mi.) Harry Potter, Twilight, My little pony a random K-popová skupina pro fangirls. Co je lepší než znásilnění jednoho milovaného (bez ironie) fandomu? Znásilnění několika více či méně (Kdo tipoval My little pony, tak nemá pravdu, že, Edwarde?) milovaných fandomů. Well, přemýšlela jsem i o Hunger Games, ale budete ušetřeni. Nulový výskyt laserových paprsků, za to ručím vrácením peněz. Stupiditě jsou dveře dokořán. A Snapeovi taky.

Novinka

Sedmikráska

SedmikráskaVěnováno mojí povrchnosti.

Novinka

Little Devils I

Little Devils IŽánr Yaoi. Pro klid v duši doporučuji tak 15+. Řešeny jsou dva páry. Itsuki je mladý striptér, který obvykle za příplatek zůstává přes noc u mužů, kteří si ho objednají. Kiyoshi, dvaatřicetiletý právník, se ho snaží změnit. Ale je to vůbec možné? Nori je klasický bishounen, který už dlouhou dobu chodí s hezounkem Ryuu, který s ním stále odmítá spát.

Novinka

Bardova píseň

Bardova poslední píseň.

 

Dark Chest of Wonders

Dark Chest of Wonders Krátká Yaoi povídka. Vztah mezi Reitou a Asahim je vyloženě napnutý. A není to jenom tím, že Reita-san je Asahiho učitel. ^^

Novinka

An anti-war song

Haha... Nande?

 

Fantom noci - 8. kapitola + Epilog

Fantom noci - 8. kapitola + EpilogPoslední části povídky Fantoma noci.
Alvar Collins byl jeden z posledních přeživších na umírající Zemi. Potom, co se virem, navrženým doktorem Burrowsem, který mění základy lidské DNA, nakazila většina populace, zažil společně s posledními živými nejhorších sedm let svého života. Naděje ve změnu mu svitla, když se spojili s další skupinou přeživších, aby mutanty porazili. S tím jim ke konci pomáhá sám doktor Burrows, ale když se Alvar v rámci pokusu o získání protilátky promění v jednoho z mutantů, všechno jde do kytek...

 

The Solemn Hour 1. kapitola

The Solemn Hour 1. kapitolaUvnitř našeho známého světa existuje ještě jeden, přísně utajen. Je to svět temných rituálů a zasvěcení starým, mýtickým bohům. Ač lidé mizí a konají se zázraky, nevědomost o něm stále přetrvává, dokuď se dovnitř něj nezaplete i psychicky labilní sedmnáctiletá lesbička Ew.
Stará stabilita je náhle porušena a pevný řád obou světů se bortí.

 

Apologies

Apologies"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici."
Začalo to jako drabble, končí jako jednorázovka, protože jsem se do 100 slov prostě nemohla vejít, ať jsem se snažila jak jsem chtěla.
... Poslední momenty života jednoho zpěváka s velkým Z, kterého zabil život. Je to jen domněnka, myšlenkový pochod, nijak nabité akcí. Ale... Snad se bude 'líbit'.

 

In Silence there's Violence, oh no

In Silence there's Violence, oh noTrochu pochnurnější básnička s podtextem sebevraždy, jedna z prvních, takže nic moc... ScrawwFilth^^

 

Slzy pouště - Prolog

Slzy pouště -  PrologDrew Way, mladý archeolog, který krátce po ukončení školy odjel do největší pouště světa, Sahary, hledat legendární pozůstatky ze staré egyptské éry, po čtyřech letech těžké práce v nepřející Africe najde chrám, zasvěcený neznámé bohyni. Ale ještě neví, jak rychle věci naberou nepředvídaný spád.
Meritamon je dcera Dobrého boha, vládce Ramesse I. Právě ona je strážkyní zbývajících Slz pouště, dvanácti pískovcových kamenů, které mají sílu vrátit libovolně čas. Ale pro jejich záchranu ztratí život nejenom ona, ale i tisíce dalších lidí, včetně jí nejbližších... I. část - Prolog

 

Sacrifice - Část 2.

Sacrifice -  Část 2.Jsou mezi námi, tiše nás pozorují. Čekají na svůj čas, rok za rokem, století za stoletím. Ale... Jsou zástupci Boha nebo Ďábla?
Kdyby jste o nich věděli, popsali by jste je jako anděly, dokonalé, krásné, mocné, nestárnoucí. Šest atributů síly.
... A tak jsem uvízla v jednom pokoji se synem Arigmého, venku číhal Lovec a všichni jsme se měli moc dobře.

 

Fantom noci - 7. kapitola

Fantom noci - 7. kapitolaPo trochu delší době předposlední díl Fantoma noci.
Možná že doktor Burrows našel způsob, jak zachránit svět. Ale nic není stoprocentní a Alvar víceméně neví, co je pud sebezáchovy.

 

Sacrifice - Část 1.

Sacrifice - Část 1.Jsou mezi námi, tiše nás pozorují. Čekají na svůj čas, rok za rokem, století za stoletím. Ale... Jsou zástupci Boha nebo Ďábla?
Kdyby jste o nich věděli, popsali by jste je jako anděly, dokonalé, krásné, mocné, nestárnoucí. Šest atributů síly.

 

Svatostánek

SvatostánekCelkem krátká básnička volným veršem, ve stylu rozhovoru dvou osob, s pochmurnějším tématem...

 

Fantom noci - 6. kapitola

Fantom noci - 6. kapitolaAlvar zjišťuje, že Ewa žije, ale veškeré události přebije vynalezení způsobu, jak bez minimálních ztrát vyhrát válku. Jenže z Abeho vyleze neočekáváné tajemství...

 

Fantom noci - 5. kapitola

Fantom noci - 5. kapitolaCesta ke spojencům je dlouhá a nebezpečná. Překonají ji revolucionáři ?

 

Fantom noci - 4. kapitola

Fantom noci - 4. kapitolaNevraživost začíná opadat a Alvar s Ethanem si zvykají na přítomnost dalších lidí. Jenže věci se vyvinou jinak, než se předpokládalo. Na čí straně bude stát Sharon?

 

Fantom noci - 3. kapitola

Fantom noci - 3. kapitolaCo se stane, až Alvar a Ethan zjistí, že nejsou sami? A navíc se dozvědí i o existenci lidské dívky?
Bohužel, všechny Alvarovi plány na armádu přijdou v niveč... Proč? A jak se s tím vyrovná? Jak zareaguje? A co ohledně krásné Sharon?

 

Fantom noci - 2. kapitola

Fantom noci - 2. kapitolaCelých sedm let se Alvar a Ethan smiřovali s faktem, že nejspíš zůstali jedinými přeživšími v celých Státech. Jenže...

 

Fantom noci - 1. kapitola

Fantom noci - 1. kapitolaO sedm let později... Reálný svět.

 

Fantom noci - Prolog

Fantom noci - PrologProlog k povídce Fantom noci uvádí minulost před přímým dějem, který bude navazovat v 1. kapitole.
Když svět po nepovedném experimentu ovládnou krvelační mutanti, zbývá jen pár přeživších lidí, kteří se musí skrývat. Jendím z nich je i Alvar Collins, toužící po odplatě za vyvraždění jeho blízkých, zvláště přítelkyně Ewy. Hledá jejich slabiny a snaží se najít co nejvíce spojenců.

 

Tvrdohlavá sestřička - 3. kapitola

 Tvrdohlavá sestřička - 3. kapitolaVe třetím díle povídky se Jillian dozvídá pravdu o partnervi svojí sestry a celé jeho rodině. A ne že by z toho byla zrovna dvakrát na větvi - ukazuje se, že Jacksonovi jsou upíři a Erica se chystá stát jednou z nich. Další část naprosto obyčejné povídky, snad se bude líbit :)

 

Tvrdohlavá sestřička - 2. kapitola

Tvrdohlavá sestřička - 2. kapitolaV tomhle díle Jillian dává Erice poslední možnost strávit noc jinde. Ale Erica se vrátí malátná, nejspíš zfetovaná. Když se Jillian snaží zjistit, na čem ujíždí, najde dva vpichy, ale rozhodně ne takové, které by čekala od injekce...

 

Tvrdohlavá sestřička - 1. kapitola

Tvrdohlavá sestřička - 1. kapitolaJillian žije celkem pokojným životem, jak jen to na Los Angeles jde. Má svoji partu. Svoji sestru a kluka. Ale něco se začalo kazit. Erica i na několik dní mizí z domu a vrací se v hrozném stavu. Mizí dívky ze střední a Jillian se skutečně bojí, že její sestřička je další na řadě. Proto se rozhodne zjistit, co se s Ericou děje, co (nebo kdo?) za to může a zarazit to.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!