OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ChensieChensie

ChensiePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Chensie Dewill

Bydliště: Západ Čech - Chebsko

Věk: 24

O mně: Psaní je pro mě jako dýchání. Když nemohu psát, dusím se.

Kontakt:

E-mail: Chensie (zavináč) centrum.cz

ICQ: 649-593-038ICQ status

Facebook: https://www.facebook.com/ChensieIv

Statistiky:

Moje články: 349

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 6. 2011

Poslední přihlášení: 17. 11. 2020, 13:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Chensie

Povídky od ChensieROMÁNY
* Defekt (Romantika/akce)
* Fire Story - doplňuji (vtip)
* Čistá láska (upíří romance)
* Innocentia (romantika/vtip)
* Upíří živly - tetralogie (erotika/romantika/násilí/taje)
1. Hra s ohněm (HSO)
2. Svět bez krve (SBK)
3. Duše v zemi (DVZ)
4. Láska ve větru (LVV)
5. Slunce v žilách
JEDNODÍLNÉ
*** Ve světě bez duhy
Pro dnešek sbohem...
DRABBLE
Býti vlkem
Nový začátek
Poslední lampion
Motýlek
POEZIE
Motýlek a nebe
Stín upíra
Můj anděl
Bez života

Články:

Novinka

Pro dnešek sbohem...

Pro dnešek sbohem...Vše, čeho se dotkne láska, je nesmrtelné.

Romain Rolland

I Ti, které milujeme, stávají se v našich srdcích nesmrtelnými...

 

Ve světě bez duhy

Ve světě bez duhyJsou nejlepšími kamarádkami a přesto to jedna z nich neví a dává přednost kariéře. Obě chtějí prorazit a stát se hvězdami, ale jen jedna je schopná proto udělat maximum.

Tento reálný příběh dvou mladých kamarádek se zaobírá především myšlenkou přátelství a toho, kam jsou lidé schopni zajít, když něco skutečně chtějí.

Je to odpočinkové dílo, které mělo být srdceryvné... Mělo být surové a poukazovat na strohost a lacinost. Jít ruku v ruce se sněním a přitom neladit. ,o)

Povedlo se mi to? To už mi řekni ty... ,o)

 

Motýlek

MotýlekTento obrázek se mi skutečně vryl pod kůži. Stále mi přijde tak zoufale krásný. Kdykoliv se mu zachce, stáhne mě do svého světa a obelstí mávnutím motýlích křídel. Svět nemůže být spasen, dokud nepozná krásu přírody. Já nemohu létat, dokud se nenaučím psát díla, která mě pod taktovkou fantazie vynesou do oblak. Tohle je jen další můj pád, další zkouška, kdy se snažím být svému slunci blíž. Je to vysilující, ale já psát nepřestanu, protože je to stejné jako dýchání. Tak dýchejte se mnou...

 

Poslední lampion

Poslední lampionAno, znovu jsem tam byla. Letěla jsem prostorem a připadalo mi, jako bych tam patřila už celá staletí. Znovu jsem se nechala zlákat tím pohledem a mocná krajina mě vtáhla do sebe. Nemohla jsem ven, dokud jsem si všechno podrobně neprohlédla. Sto slov bylo málo. Sto slov bylo moc. Neměla jsem ani povzdychnutí, abych vyjádřila ten pocit lehkosti, který se mi vloudil do těla. Miluji svět fantazie. Chci Vám ukázat proč.

 

Býti vlkem

Býti vlkemStala jsem se vlkem a se široka otevřenýma očima, se dívala na tu prazvláštní krajinu. Bodalo mě slastně u srdce, když jsem si uvědomila, že tohle je svět zázraků, který jsem mohla poznat. Cítila jsem chladný vítr a dokázala vnímat horké paprsky slunce. Stala jsem se vlkem a snažila se Vám ty pocity vylíčit. Možná se mi to i podařilo...

 

Nový začátek

Nový začátekDíky tomu se dostávám do takového svého snového světa. Moji kamarádi mají tuto "patetickou nudu" rádi. Ale kamarádi nejsou nezávislí kritici. Zakládám si na upřímném projevu a především díle, kterým se po každé něco snažím říct. Tohle není výjimka. Skutečně jsem si na tom dala záležet. Nebylo to sepsané bez rozmyslu za deset minut. Já se snažila vžít do obrázku. Procházet se v něm a ochutnávat vzduch, sahat na chladné kamenné stěny a horkým dechem rozechvívat nový začátek.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!