OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele CassieRaeCassieRae

CassieRaePráva: přispěvatel

Věk: 13

O mně: Jsem nevyzpytatelná osoba, která miluje noc a vše co se v ní ukrýva. Jsem fascinována temnými bytostmi jako jsou upíři či vlkodlaci. Žiji mimo tuhle realitu v mých snech, psaní je pro mně únikem od běžného života... Možná, že jsem trošku švihlá a nenormální, ale to už musí posoudit jiní ;))

Kontakt:

E-mail: cassie.stories (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Titulek článku Text
08.12.2010 (14:17)SoutěžeMerry Christmas - soutěž Jenom menší poznámečka, máte chybičku v nadpisu Emoticon Máte marry, místo merry... ale to se občas stane Emoticon Emoticon
Jop, určitě něco zkusím napsat, škoda, že tady není kategorie "vánoční masakr motorovou pilou" Emoticon - nu, dobrá, zkusím napsat něco veselejšího a vánočnějšího ;)
05.11.2010 (21:32)Na pokračováníBlood_5 Mně se líbí, moc, nemůžu se dočkat pokračování ;)
30.10.2010 (21:32)JednodílnéHappy halloween... Mystic Falls! Nikol18: Promiň, tento úsek psala WeousH* a já povídku opravovala ve dvě ráno, tudíž se omlouvám, že jsem to přehlédla =)
15.10.2010 (21:48)Na pokračováníBlood_2 Dobré, zatím se mi to líbí, sepiš pokráčko, moc se na něj těším Emoticon
09.10.2010 (19:06)Na pokračováníBlood_1 Dobře, máš tam pár gramatických chybiček jako například "skvělí" a také "společně vešly" nebo "věci se objevili" "letmí polibek" "cukali koutky" "Cézarovím tělem" - Shoda podmětu s přísudkem a také vzory přídavných jmen...Ber to jako konstruktivní kritiku do příště, protože chybky v textu odvádějí pozornost ;) Také tam je také pár stylistyckých hrubek jako "prohlídnout"... Ale k obsahu povídky snad ani nemám žádné kecy (což je u mé maličkosti dost neobvyklé Emoticon ) Povídka celkově je dobrá a zajímá mne jak se to rozvine... Pobavila jsi mně skokem z 12tého patra... ;) Celé to bylo plně nabité jakousi skrytou "erotikou" ale na první pohled se mi to opravdu líbilo, doufám, že brzy bude pokráčko ;))
09.10.2010 (18:46)ShrnutíPovídky od Eris Ahoj, musím se tě zeptat jméno Eris tě prostě jen napadlo, nebo myslíš Eris bohyni svárů a válek (tu úplně miluju, mám o ní rozepsanou povídku Emoticon)? Jinak shrnutí máš celkově pěkné, trošku mně rozptyluje tenhle styl písma... Tvá povídka vypadá opravdu zajímavě a ráda si jí přečtu (eh, trošku se obávám těch krkolomných jmen jako Conde Cezar či jak :D)... Super ;))!
09.10.2010 (18:29)ShrnutíPovídky od CassieRae Děkuji, moc si toho vážím a jsem ráda, že se povídka líbí v počítači mám pět kapitol a pracuji na šesté tak snad budete číst i dál ;) A taky nastotísíckrát děkuji za pochvalu shrnutí... Emoticon
01.10.2010 (18:42)JednodílnéRiskantní interview Povídka se mi dějově moc líbí ale... ten konec
byl laciný, ne promiň, samozřejmě se mi to moc líbilo, styl, kterým píšeš je poutavý a celkově to udělalo dobrý dojem i když ten konec... No, prostě stará dobrá romantika... Emoticon Ale i tak...tleskám ;)
30.09.2010 (20:47)O webuJak přidám povídku? Ahoj, moc ráda bych požádala o práva ;)
Děkuji :P

Datum registrace: 30. 9. 2010

Poslední přihlášení: 25. 1. 2011, 09:06

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CassieRae

Povídky od CassieRaeKapitolové: Srdce temnoty,
Stíny věčnosti
Jednorázové:
On the wings of destiny
Poezie:
Příkrov noci skrývá slzy mé
Parodie:
Happy Halloween... Mystic Falls!

Články:

 

Stíny věčnosti - 4. kapitola

Stíny věčnosti - 4. kapitolaDamon je ve smrtelném nebezpečí, Rebeca mu drží kolík u srdce, co myslíte, zahraje si s ním šachy?

 

Stíny věčnosti - 3. kapitola

Stíny věčnosti - 3. kapitolaJak se situace v baru vyvrbí?

 

Srdce temnoty - 8. kapitola

Srdce temnoty - 8. kapitolaChvilku mi to trvalo a taky to není nic moc, ale povídka už se začíná rozjíždět. V příští kapče plánuju nějakou tu akci... Enjoy, Cassie =)

 

Srdce temnoty - 7. kapitola

Srdce temnoty - 7. kapitolaTakže konečně přidávám další kapču Temnoty a doufám, že jste nezapoměli na Chris & Joshuu. V dnešní kapitole vás čekají další a další lži.
Enjoy, Cassie

 

Stíny věčnosti - 2. kapitola

Stíny věčnosti - 2. kapitolaDalší porce pro milovníky Damonka. Enjoy, Cassie
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!