OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ArminkaArminka

ArminkaPráva: přispěvatel

O mně: Psaní je moje verze Matrixu.

Kontakt:

E-mail: lidynka7 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 28

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 11. 2010

Poslední přihlášení: 14. 2. 2022, 20:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Arminky

Povídky od ArminkyDouble miracle (FF Bratrstvo černé dýky)

Články:

 

Double miracle 51. kapitola - 1. část

Double miracle 51. kapitola - 1. částAhstrux nohstrum je závazek na život a na smrt, ale ani ten nebude Veře diktovat, co má dělat. Zoufalství okořeněné její hrdostí ji donutí k nečekanému kroku, který dá Lassiterovi podnět uspořádat si city.

Kapitolka je psaná Simiik, ale z technických důvodů ji na její žádost vkládám já.

 

Double miracle 50. kapitola

Double miracle 50. kapitola Zsilverth a Rehvenge se musí rozhodnout, jak se bude dál vyvíjet jejich vztah. Nebude to lehké. Zsil se proto rozhodla zjistit víc o své budoucnosti.

 

Double Miracle 48. kapitola

Double Miracle 48. kapitola Rehvenge zažívá normální pracovní den a dozvídá se jednu příjemně nepříjemnou novinku.
Pohledy se budou střídat.

 

Double miracle 46. kapitola

Double miracle 46. kapitolaV předešlých dílech jste četli: Vera a Lassiter testují, kdo umí být víc nasraný. Teď se na chvíli mrkněme za Zsil, její prohřešek minulosti a sblížení obou sester.

 

Double miracle 44. kapitola

Double miracle 44. kapitolaZačneme rovnicemi života a těmi taky skončíme.

 

Double miracle 42. kapitola

Double miracle 42. kapitola Uběhly tři měsíce. Zsilverth bydlí s Rehvengem a klape jim to, stále je mezi nimi vášeň, dokud nepřijde jedno nečekané překvapení.

Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Double miracle 40. kapitola

Double miracle 40. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Double miracle 38. kapitola

Double miracle 38. kapitolaZsilverth bydlí u Rehvenge. Není ale sama, pro koho je jeho rezidence útočištěm.
Kdo je další nájemník a k čemu se Rehv odhodlá?
Přeju pohodový čtení. ;)

Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Double miracle 36. kapitola

Double miracle 36. kapitolaKapitolka je pokračování 34. kapitoly, dozvíte se, jak dopadl rozchod Rehva a Zsil.
Dále bude boj, akorát z pohledu Zsilverth. Co se ve skutečnosti stalo sympathské princezně a proč byla Zsilverth nucena odejít z domu, si můžete přečíst.

Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Double miracle 34. kapitola

Double miracle 34. kapitolaRehvenge s Lassiterem jsou skvělý pár. Rozumí si a rádi do sebe rejpají. Vše se zdá být v pořádku, dokud ZeroSum nepostihne pohroma. Jaká, kdo za ní může a jaké bude mít následky?
Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 32. kapitola

Double miracle 32. kapitolaBoj přichází. Předtím však musí Zsilverth přesvědřit Rhage, aby se podrobil jejímu plánu.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 30. kapitola

Double miracle 30. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, která se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 28. kapitola

Double miracle 28. kapitolaZsilverth trápí Rehvenge. Kdo ale trápí Zsilverth?
Tato kapitola nijak nenavazuje na předešlou. Je to další den s novými příhodami. :)
Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle - 26. kapitola

Double miracle - 26. kapitolaKulka z pistole Zsilverth vystřelila. Byla její rána přesná?
Nabízejí se dvě možnosti. Buď to Rehvík přežije a nebo bude prdět do hlíny.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 24. kapitola

Double miracle 24. kapitolaKdo „unesl" Zsilverth? A co provede Rehvenge tak špatného, že bude postřelen?
...
Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 22. kapitola

Double miracle 22. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 20. kapitola

Double miracle 20. kapitolaProsím, prvně čtěte!
Aby zas nedošlo k zbytečným řečem. :D Kapitola byla psaná před čtením Rehvovy knihy, takže jsem o sympathech, kolonii a princezně věděla houby. :D
Tohle bylo podle mojí fantazie. :)
Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Double miracle 18. kapitola

Double miracle 18. kapitolaMáme tu pro vás další kapitolku. Tentokrát tam není ničí pohled. Zkoušela jsem psát erformou, tak snad v tom nebudou zmatky. :)
Co bych mohla říct ke kapitolce? Že zoufalost je sakramentský pocit a je fajn, když vás z něj někdo dokáže dostat, alespoň na chvíli.
Moc vám děkujeme za předešlé názory a budeme na ně znovu čekat. ;)

Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Double miracle 16. kapitola

Double miracle 16. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Máte tu další brutálně dlouhou kapitolku, tentokrát z pohledu Zsil. Zezačátku se ještě ocitneme v ZeroSum, kde ještě nedošlo k unesení Verath. V druhé části se to Zsil dozví a jak se s tím vypořádá, si přečtěte. ;)

Spoluautorská povídka se Simiik.

 

Double miracle 14. kapitola

Double miracle 14. kapitolaPro čtenáře nad 18 let!
Verath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 12. kapitola

Double miracle 12. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 10. kapitola

Double miracle 10. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 8. kapitola

Double miracle 8. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 6. kapitola

Double miracle 6. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :)

 

Double miracle 4. kapitola

Double miracle 4. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :) Komenty s vaším názorem potěší.

 

Double miracle 2. kapitola

Double miracle 2. kapitolaVerath a Zsilverth. Dvojčata, které se navzájem podporují, brání před ostatními, ale i prudí, jak to u sourozenců bývá, princezny, jenž musí nést toto označení, aniž by si to samy vybraly, dcery samotného Slepého krále, který z nich pomalu šílí, ženy, které našly své drahé polovičky, ale ta první si to nechce přiznat a ta druhá musí své polovičce teprve dokázat, že je pro něj ta vyvolená.

Spoluautorská povídka se Simiik. :) Doufám, že se vám to bude natolik líbit, že nám zanecháte nějaké ty komenty. :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!