OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AngelaAngela

AngelaPráva: přispěvatel

O mně: Mám v hlavě spoustu plánů a nápadů.
Ale nějak se začít musí, aby se sny staly skutečností.

Kontakt:

E-mail: malaspisovatelka (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Titulek článku Text
23.05.2023 (22:12)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 10. část Rusalicka: Děkuji moc za komentář. :) Vynasnažím se, aby bylo pokračování co nejdříve. :)
19.05.2023 (9:55)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 9. část Rusalicka: Jé! Děkuji moc! Jsem ráda, že si někdo ještě vzpomněl. Emoticon Ano, pauza byla hrozně dlouhá, úplně jsem od psaní odskočila k jiným věcem. Ale teď už mám rozepsanou další kapitolu, jen bude trochu delší, tak snad ji brzy dokončím.
Děkuji moc za komentář! Emoticon
30.06.2022 (14:07)FanFiction Harry PotterHP: New Generation - Kapitola 18 Bezva! Se tu po roce zase otočím a má oblíbená povídka tu má další pokračování!
Paráda, užívám si to. Emoticon Abych se vyjádřila tak nějak i k uplynulým dílům, také nechápu Jackiin zápal pro akromantule, ale to s její mamkou... To tomu dává jiný rozměr. A nyní chápu její princip, chránit.
A jako někdy mi je i Pottera líto. Ale jen někdy. Emoticon
Vlastně se mi docela líbí možnost spolupráce s Malfoyem, jen aby Jack nelitovala. Emoticon
A už se těším na pokračování, ale ne zase až za rok! Prosím! Emoticon
16.03.2021 (22:15)FanFiction Harry PotterHP: New Generation - Kapitola 15 Tak jsem sem mrkla po roce a něco a ejhle, má oblíbená povídka má několik nových dílů. :)
Parádně jsem si to užila, ta hádka je tedy na mě trochu zdlouhavá, ale hlavně je mi Jack líto. :(
Těším se na pokračování!! :)
04.09.2019 (14:50)FanFiction Harry PotterÚlomky zrady - Epilóg Za poslední dva týdny jsem přečetla celé tři povídky. Zatímco první je laděná celkem vesele se závěrečným realistickým a trochu smutným koncem, ty další dvě jsou o hodně temnější. A vážně jsem se bála, že Hermioně a Dragovi ten hezký konec nedopřeješ.
Líbí se mi celkové zpracování, styl, jakým píšeš, prostě paráda, vtáhlo mě to a pustilo až na úplném konci. :) Jsem ráda, že to není růžové. A největší obdiv nakonec musí u mě sklidit Albus Brumbál. Mám takový dojem, že velmi dobře věděl, co se stane...
04.09.2019 (14:44)FanFiction Harry PotterJak to bylo doopravdy (Dramione) Narazila jsem na tuto povídku trochu náhodou, ale musím říci, že mě chytla za srdce. :) Líbí se mi také, že nejde o kompletní změnu děje, ale naopak zasazení do těch mezer, které k tomu vybízely. Paráda! :)
19.06.2019 (13:00)Na pokračováníGoodbye Agony 11. kapitola Byla jsem trochu ve skluzu se čtením, takže prispivam až teď. :)
Chvíli jsem si myslela, že Andy je až příliš kladný a největší mrcha je nakonec Inessa. Ale jsem ráda, že zvrat do toho celkem dokonalého soužití s někým, kdo pije i bere drogy, přišel naprosto reálně a vlastně se Ine divím, že ho nenakopla hned po první nevěře.
Jared je zatím příliš dokonalý, jsem zvědavá, jestli mu to zůstane..:)
Trochu mě zarazili nacisti... V LA? Nebo jsem špatně pochopila místo děje?

Celkově se mi to dobře čte, popisy jsou někdy tedy příliš podrobné a děj i v dramatických situacích zpomalují, na druhou stranu se mi líbí. :)

Těším se na další. :)
14.06.2019 (11:20)FanFiction Harry PotterHP: New Generation - Kapitola 12 Nechodím sem poslední dobou příliš pravidelně a úplnou náhodou na mě vyskočilo na titulce toto. A protože mám ráda HP tématiku, hned jsem nakoukla. Část mi stačila na to, abych si vyhledala první díl a během pár dní vše dohnala. :)

Moc se mi to líbí, i když je pojetí celkem očekávané (ústřední pár se nesnáší), tvé zpracování je vtipné, napínavé. Těším se na pokračování! :) A obdivuji, že se do toho dostaneš i s takovými odstupy mezi jednotlivými povídkami. Já jsem ustavičný nedokončovatel svých povídek a mám problém s odstupem času navázat, i když v hlavě třeba jasno mám. :(
05.06.2019 (11:32)Ostatní FanFictionKrálovství za královnu I. Musím říci, že mě kapitola tak zaujala, že si asi nejdřív půjdu doplnit vzdělání. :) To jest přečíst si celou předchozí část. :))
05.06.2019 (11:30)Na pokračováníTorn - Kapitola XXX. Nate je sladoucky... Tihle hrdinové, co se chtějí odtrhnout od své lásky pro jiné dobro. Neuvěřitelní a sladci. :)
Ale jsem ráda, že dostal rozum. :) Ovšem ta poslední věta... To bylo něco... Nate tím získal zpět svou mužskou podstatu. :D

Také mě napadá, že Nate navrhne Lauren sňatek... Jsem zvědavá, jak se vše vyvine a jak se do toho promítne i Hate.
29.05.2019 (23:06)SoutěžeNej povídka měsíce května/mája Torn - Perla
Goodbye Agony - Sabienna
12.05.2019 (17:00)Na pokračováníTorn - Kapitola XXIX. Krásné! Smutné, ale stále krásné!
Líbila by se mi kapitola z pohledu Nata.
12.05.2019 (15:46)Na pokračováníTorn - Kapitola XXVII. Nádhera... :) Ke dni matek jsem dostala čokoládu, víno a ... Čas pro sebe. Moc jsem ho potřebovala a jsem ráda, že ho mohu trávit čtením pokračování tvé povídky! :)
17.02.2019 (15:44)SoutěžeNej povídka měsíce února/februára Torn - Perla
13.09.2018 (10:46)Na pokračováníTorn - Kapitola XXIV. Nádhera... Ani jsem nedostala, že to takto dopadne a moc jim to oběma přeji. :)
A nechci vůbec myslet na to, jak dlouho jim to vydrží... Emerie, Vincent... Tohle bude ještě pro Lauren velký boj a těžko říci, jak to Nat ustojí, až to zjistí... :/
04.08.2018 (15:39)Na pokračováníSvět za obrazovkou - prolog Vážně mě to bavilo. :)
Zajímavé téma, vtažení hned do akce, soucit s hlavním hrdinou. Nic mi nechybělo a už se těším na pokračování. :)

A už jen číst o dešti bylo příjemné ochlazení v těch vedrech. :))
10.07.2018 (21:44)Na pokračováníTorn - Kapitola XXII. Ooo, nemohla jsem se dočkat pokračování! :)

Líbí se mi, jak v kapitole máš vlastně jen dvě scény, přičemž ta se Sebemenší je pro mě ústřední, ale jako čtenář se vůbec nenudím, necítím se přehlcená detaily, ale jsem přitom vtažena do děje. Nevím, zda to popisuji srozumitelně, ale prostě jsem dočetla a byl tu ten pocit, "cože, konec?" :))

Každopádně Nať je opravdu roztomilý... Bylo mi jasné, že tajemství Lauren dlouho skryté nezůstane, ale proč se to dozvěděl zrovna takto...
Hm, nevím, nevím, bude večer Nať hrát nevědomého? Ublizeneho? Věřím, že by Lauren nikdy neublížil, ale bude ochotný ji vyslechnout? Jenže bude se ona chtít vůbec obhájit?

Mnoho otázek, teď jen čekat, než přijde odpověď v podobě další kapitoly. Moc se těším. :)
23.06.2018 (15:44)BásničkyZalepené důvěrnosti Nejsem si vůbec jistá, že jsem to pochopila. Ale tak dobře se mi to četlo, každý další verš byl překvapením.
05.06.2018 (23:20)Na pokračováníTorn - Kapitola XXI. Jako jo... Je to pro mě překvapivé, jak se Vincent otevřel, ale prostě... Nevěřím mu. A nebudu mu věřit. Na jednu stranu by mohl vlastně Lauren chtít opravdu pomoci, možná opravdu ve svém životě miloval, na druhou stranu si s ní hraje. A Lauren by si měla držet odstup. Už jen pro to, co slyšela před tím, než vstoupila do Vincovy kanceláře...
A chudák roztomilý Nat... A Lauren... No, prostě... Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! :)
03.05.2018 (15:06)Na pokračováníTorn - Kapitola XX. Až na ten závěr to pro mě byl opravdu pozitivní díl. :) Tím je báječný a jsem ráda, že vlévá do Lauren naději! Už proto, že život Emerie je sám o sobě těžký, teď mám na mysli tu genetickou zátěž. :(
No a jak setřela Sebastiana! :D
Teď se už jen obávat, co zase Vincent bude chtít. :(

Moc se těším na další pokračování!
20.04.2018 (11:49)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 8. část E.T.: No, snad Moudrý klobouk ví, co dělá. :D A možná jí chce dát šanci, uvidíme. :)
Jojo, Gabriel je svůj, ale časem ukáže i jinou tvář, alespoň v mých představách to tak je. :)
Já hlavně doufám, že se k nějakému "dál" dokopu!
Moc díky za komentář!
26.03.2018 (22:32)Na pokračováníHvězda u mých nohou - 25. kapitola Hurá, je to tu! :)
A líbí se mi napsané " vocamcaď pocamcaď". :D
A Paul mě tedy pobavil... Emoticon Ale Liz se nedá! I když je to jen jeden z prvních bojů, co ji čekají...! Moc se těším na pokračování!
22.03.2018 (17:47)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 7. část E.T. Díky za komentář! :) Zařazení se konečně dočkali objeví v následující kapitole! :)
02.03.2018 (12:54)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 6. část E.T. Díky. :) Doufám, že čekat dlouho nebudete, ale popravdě o víkendu nejsem doma a ve všední dny moc času na psaní není s dcerkou za zády. :D
No, kolej... Snad nezklame. :D Ale vše má svůj důvod. :)
Díky za komentář!
01.03.2018 (21:27)Na pokračováníTorn - Kapitola XIX. Její máma, to je teda poklad... Je hezké nechat partnera i přes děti na prvním místě, ale ne tak, že z dětí jsou nepřátelé... Jak vůbec může být tak slepá?
Když takhle čtu pasáže z minulosti Lauren, vlastně si říkám, že je ještě docela normální na to, co prožila...
A ty části s Natem... Já mám stále pochybnosti (kdy se ze mě, romantika, stal takový skeptik?!), aby to ustál, ale je sladký.
A ta situace v sanatoriu... No, horší to být nemohlo, že? Každý se svým cílem, s přetvářkou na tváři a se snahou dosáhnout jen toho svého... Tedy teď myslím hlavně právnickou dvojku V+F. Nečekala jsem, že Frederick se objeví tak brzy na scéně, ale tušila jsem, že malou roli mít nebude. Jsem na něj zvědavá!
Těším se na další díl! :)
26.02.2018 (0:42)Na pokračováníTorn - Kapitola XVIII. Někdy čím šílenější rodina, tím hlubší pouta. Pojí je nejen to dobré, ale i to zlé.
Nate je opravdu sladký a snad mu to vydrží.
A Vincent... Překvapuje. O to hůř, že má dvě tak rozdílné tváře...
Těším se na další díl! :)
13.02.2018 (15:32)FanFiction Harry Potter21 dní - 4. kapitola Paráda! I když ne pro ty dva. :D

Jen nevím s tím odrážením kletby Crucio. Samozřejmě je to tvá ff, ale pokud zůstaneme u Rowlingové, pak podle ní by taková kletba neměla jít odrazit Protegem?
13.02.2018 (15:23)Na pokračováníTorn - Kapitola XVII. Skvělá kapitola! Pohled do minulosti vůbec nenudil, naopak! Člověk má šanci pochopit hloubku Laureninych problémů!

A že nejdříve dceru odmítla?? Byla znakem toho, co jí provedl vlastní otec! Málo žen, natož dívek, by něco takového ustálo. A Lauren se nyní snaží vše změnit a doufám, že se jí to povede!! :)
12.02.2018 (9:47)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 5. část Rusalicka: Rodiče se časem vyjeví. :) Tak nějak hledání kořenů bude námětem příběhu a trochu i prokletím Daphné. :)
Co se týká koleje, ještě váhám... Napadají mě jen dvě a u obou to bude klišé. :D
Díky za komentář!

E.T.:No, to je celá Daphné. Nevěří nikomu a ničemu. Takže ani Hermioně. Navíc její povahu vůbec nezná...
Na pokračování pilně pracuji. :)
Díky za komentář!
04.02.2018 (22:02)Na pokračováníHvězda u mých nohou - 24. kapitola Jednou jsem zažila, jak funguje práce bulvárních novinářů. Je to prostě nechutné... Pravda je nezajímá. Důležité je, aby ti bylo čtivé, prostě senzační.

Chudák Liz! Jsem zvědavá, jak z tohoto najde cestu ven!
04.02.2018 (21:56)Na pokračováníTorn - Kapitola XVI. Tak Nať byl sladký. :) Jsem zvědavá na jejich rande, jen se obávám, s jakou náladou na něj Lauren vyrazí po tomto večeři s Vincentem.

Vincent rozhodně překvapil. Svou bolestí. :( Ale přesto souhlasím s Lauren. Nejsou stejní! Prostě nemůžou!

A konečně vím, kdo je Emerie. Ale přeci jejím otcem nemůže být otec Lauren! To by byl div, že je Emerie v pořádku!
03.02.2018 (15:37)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 2. část Shaki: Aj, tak to půjde o normální chybku. Občas se zaseknu v půli věty, jdu obstarat domácnost, dceru, a pak se k tomu vrátím a pokračuji naprosto jinak. :) A koukám, že mi to pak uteče i při korektuře... Měla bych se konečně vyspat. :D Díky za upozornění a za tvůj komentář!
03.02.2018 (15:36)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 1. část Shaki: Díky za komentář, až teď jsem se dostala k odpovědi a hlavně tvou zprávu postřehla.
Akorát tě zklamu, nejde o pohled Delphini. Jen jsem povídku časově zařadila po odhalení Delphini (viz divadelní hra Prokleté dítě). Hlavní postavou je Daphné, mnou vytvořený charakter. :)
Jsem ráda, že ses začetla! :)
02.02.2018 (21:07)FanFiction Harry Potter21 dní - 3. kapitola Teda už jsem ani nevěřila, že to přijde, ale je to tady! Bezva. :)
Musela jsem si paměť osvěžit minulou kapitolou. :)

A teda... Hermiona se nezdá. Taky bych potřebovala někdy Imperio na chlapa, ale na druhou stranu, o tom ten život není. A i když je to teď pro ni jednodušší, lásku si tím nepřičaruje.
A ty její plány, jak se zase zamiluje do Rona... No, zní to úplně jako ona! Jenže budovat lásku na lži je předem odsouzeno k zániku.
Chudák holka, snad ji něco nakopne v tom správném směru! :)
02.02.2018 (21:01)Na pokračování30 tisíc mil - 1 - Příliš rychle Všimla jsem si jen dvou formálních chybek - ve třetím odstavci ve větě "Ale teď ho..." máš dvakrát zájmeno "ho".
A pak dál píšeš, když si chystá snídani "den před závodem", podle všeho je to ale ráno před závodem.

Každopádně jsem zvědavá, co bude dál, i když pro tyhle šílence, jako je Andrew, moc pochopení nemám. :D
02.02.2018 (18:28)Na pokračováníPísečníci a bludný asteroid 1.1 I když podobně scifi laděné příběhy nejsou můj šálek kávy, musím přiznat, že se mi to četlo opravdu dobře. :)

A s tím odkazem na pokračování... Sem už tedy přispívat nebudeš?
24.01.2018 (19:25)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 3. část Shaki: Díky za přečtení. :) A za poučení, už jsem na to koukala a tohle jsem vůbec netušila. :D
24.01.2018 (10:11)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 3. část Poisson: Mám určité nápady, snad překvapí a nezklamou. :) Díky za komentář!

E.T.: No, spolupracuje... Obávám se, že každý si tu spolupráci představuje trochu jinak. :D Ale uvidíme. Každopádně díky za komentář!
20.01.2018 (12:39)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 2. část Poisson: Jo, ten rozhovor asi nebude úplně příjemný. I když i Draco má své světlé "otcovské" stránky. Svým způsobem. :) Díky za komentář!

E.T.: No... Třeba napadení zaměstnance? :) Ještě nevím, do jaké míry je Draco zastáncem práv zvířat. :) To čarování rozhodně problém bude. :) Díky za komentář!
16.01.2018 (13:38)Na pokračováníTorn - Kapitola XV. Už jsem se nemohla dočkat dalšího dílu! :)
Trochu mi neseděla ta mudrující Lauren. Tedy vůči Claire ano, ale vůči Gemmě mi to přišlo už příliš. :) Ale zase přesně vystihla tu jejich práci a jejich život.
Chtěla bych věřit, že to Nate ustojí, ale Lauren má pravdu. Žije ve své bublině a až ta praskne... No, uvidíme, jak to ustojí. Přála bych jim to.
Ale s Vincentem dohromady! Jsem zvědavá, co Lauren plánuje s Emerií a jak to celé ještě bude pokračovat!
07.01.2018 (19:49)FanFiction The Vampire DiariesHvězda u mých nohou - 23. kapitola Téda, takhle to utnout! :D
No, dalo se čekat, že Tomova nyní už ex si to nenechá líbit, ale že se obrátí na Liz? Žádné tajemství není nikdy dost tajné. Jsem zvědavá, co kde na ni vyhrabala...
05.01.2018 (13:33)FanFiction Harry PotterZa svým snem - 1. část Poisson: Tak doufám, že nezklamu! :) Díky za komentář!

E.T.: Já jsem taky zvědavá, co z toho bude. :D Budu se snažit přispívat, ale dcerka je fakt malý ďáblík, takže můžu psát max po večerech, když ještě udržím oči otevřené a mysl trochu jasnou. :D Díky za komentář!
01.01.2018 (14:20)SoutěžeNej povídka roku 2017 - Výsledky! Gratuluji. :)

A šťastný nový rok!
23.12.2017 (10:13)Na pokračováníTorn - Kapitola XIV. Že je Vincent parchant, to mě nepřekvapuje. Jeho jednání... Odpovídá jeho charakteru. Líto mi je Lauren, která momentálně vidí jedinou možnost v tom, že půjde Vincentovi na ruku. Děs, když nás zoufalství dožene do takových situací.
A ještě horší, když musí sledovat svou sestru, jak žije s matkou. Je smutné, když naši nejbližší jsou tak zaslepeni.
Nevím, jak si Lauren představuje, že sestřičku zachrání... Aniž by jí řekla pravdu. Ale ta pravda... Ta bude malou hodně bolet. =/
20.12.2017 (19:17)SoutěžeNej povídka roku 2017! Pakt s ňou - Blacky
10.12.2017 (14:23)Na pokračováníTorn - Kapitola XIII. Ach jo, když už se Lauren svěří, tak ji čeká takové překvapení? Vlastně mě docela dostalo, že to někomu řekla, ale na druhou stranu, Vincent všechno ví a bylo by otázkou času, kdyby to v pro sebe příhodnou chvíli začal trousit kolem. Asi je lepší, že se to Nat dozvěděl přímo od Lauren.
Ale my ženské jsme také komplikované. Dokola si namlouváme, že ho nechceme a nechceme, a pak žárlíme... :D
24.11.2017 (21:04)FanFiction Harry PotterAž do úplného konce - Prolog Mám z toho rozporuplné pocity. :) Na jednu stranu jsem velmi zvědavá, co bude dál, líbí se mi, že je to z období Pobertů a že je to zasazené právě do těchto rodin (příbuzenství s Blackovými), na druhou stranu se bojím, zda to nebude příliš předvídatelné.
Ale uvidíme, je brzy soudit, a já se těším na pokračování. :)
21.11.2017 (14:22)Na pokračováníTorn - Kapitola XI. Já to tušila! Ale raději bych netušila! Chudák Lauren a Caleb... Tim má na jednu stranu pravdu, ale na druhou chápu, jak to musí být pro Lauren těžké. Vlastně ne, nechápu. Kdo to neprožil, těžko se dokáže vcítit. Jsem zvědavá, jak se budou vyvíjet dál další sezení.
13.11.2017 (21:03)Na pokračováníHvězda u mých nohou - 22. kapitola Ještě aby převládla touha po kofeinu. :D
Ach jo, ale vůbec se nedivím, že nemohla spát. Tom je bláhový, že věří Catherine její řeči. Určitě jí jde hlavně o peníze, ale pochybuji, že by si nechala Toma tak snadno vzít.
13.11.2017 (13:49)FanFiction Harry PotterNa konci duhy - 18. kapitola Tak manžel! Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a co Constance odpoví. :)

Datum registrace: 23. 4. 2016

Poslední přihlášení: 23. 5. 2023, 22:11

Články:

 

Za svým snem - 10. část

Za svým snem - 10. částDaphné si užije první hodinu přeměňování a lektvarů v Bradavicích. Půjde ale jen o příjemný školní den, který zmírní její nedůtklivost?

 

Za svým snem - 9. část

Za svým snem - 9. částPrvní večer ve společence.
 

Za svým snem - 8. část

Za svým snem - 8. část

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce března/marca. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Rozřazování je tady!

 

Za svým snem - 7. část

Za svým snem - 7. částBradavický expres.

 

Za svým snem - 6. část

Za svým snem - 6. částDen D je tu a na nádraží King's Cross čeká na Daphné vlak do Bradavic.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!