OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AngelaAngela

AngelaPráva: přispěvatel

O mně: Mám v hlavě spoustu plánů a nápadů.
Ale nějak se začít musí, aby se sny staly skutečností.

Kontakt:

E-mail: malaspisovatelka (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 4. 2016

Poslední přihlášení: 23. 5. 2023, 22:11

Články:

 

Za svým snem - 10. část

Za svým snem - 10. částDaphné si užije první hodinu přeměňování a lektvarů v Bradavicích. Půjde ale jen o příjemný školní den, který zmírní její nedůtklivost?

 

Za svým snem - 9. část

Za svým snem - 9. částPrvní večer ve společence.
 

Za svým snem - 8. část

Za svým snem - 8. část

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce března/marca. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Rozřazování je tady!

 

Za svým snem - 7. část

Za svým snem - 7. částBradavický expres.

 

Za svým snem - 6. část

Za svým snem - 6. částDen D je tu a na nádraží King's Cross čeká na Daphné vlak do Bradavic.

 

Za svým snem - 5. část

Za svým snem - 5. částDaphné je na ministerstvu. Čeká ji setkání s Hermionou Grangerovou.

 

Za svým snem - 4. část

Za svým snem - 4. část

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Rozhovor s pánem domu.

 

Za svým snem - 3. část

Za svým snem - 3. částJaká tajemství ukrývá Malfoy Manor? Například severní věž?

 

Za svým snem - 2. část

Za svým snem - 2. částDaphné poznává Malfoy Manor a některé jeho obyvatele.

Novinka

Za svým snem - 1. část

Za svým snem - 1. částNacházíme se v době po odhalení Delphini jako dcery Voldemorta. Některá fakta nebudou dodržena. *** Daphné nezná svou minulost přesně, ale to, co si z ní pamatuje, by si za rámeček nedala. Až na pár světlých chvilek, které už jsou tak zešedlé, že lze pochybovat, zda nejsou pouhým snem. Nyní se ale situace mění a ona může alespoň zčásti vzít svůj život do vlastních rukou a jít za svým snem.

 

Na věčnost - 13. kapitola: Rozloučení

Na věčnost - 13. kapitola: RozloučeníThea se rozhodla čelit svému osudu. Možná trochu po svém, možná by to šlo i udělat lépe. Ale nakonec, pokud to přinese klid její duši?

 

Na věčnost - 12. kapitola: Barnabas

Na věčnost - 12. kapitola: BarnabasPřítomnost mozkomora z nás vytáhne ty nejhorší vzpomínky. A to hezké v nás udusá. Jak zemřel Barnabas, Theodořin manžel?

 

Na věčnost - 11. kapitola: Soud

Na věčnost - 11. kapitola: SoudThea, obviněná pro jednou z něčeho, co nespáchala, čeká, co bude dál. Vydají ji profesoři k řádnému soudu za prokletí studentky?

 

Na věčnost - 10. kapitola: Prokletí

Na věčnost - 10. kapitola: Prokletí

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce července/júla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Thea sbírá odvahu, aby konečně řekla pravdu, jenže nakonec se bude muset potýkat s horší situací.

 

Na věčnost - 9. kapitola: Nový rok

Na věčnost - 9. kapitola: Nový rokTheodora nepřímo prozrazuje své tíživé tajemství a s Remusem, který je jejímu srdci stále blíž, se chystá oslavit příchod nového roku. Přeji hezké počtení!

 

Na věčnost - 8. kapitola: Vánoce

Na věčnost - 8. kapitola: VánoceVánoční svátky přicházejí... Trochu netradiční díl do plného léta, ale snad se bude líbit!

 

Na věčnost - 7. kapitola: Severus

Na věčnost - 7. kapitola: SeverusS Remusem Theu pojí rodící se přátelství, ale Severusovi nemůže přijít na jméno. Vidí v něm nepřítele, ale on ostatně v ní také. Není hloupý a umí si spojit fakta...

 

Na věčnost - 6. kapitola: Remus

Na věčnost - 6. kapitola: RemusDomluvená odpolední procházka s Remusem aneb hon na myši.

 

Na věčnost - 5. kapitola: Hodina přeměňování

Na věčnost - 5. kapitola: Hodina přeměňováníTheodoru čeká výuka prvních hodin. A jak se zdá, nebude mít problémy jen se Snapem, ale i s některými jeho studenty.

 

Na věčnost - 4. kapitola: Svítání

Na věčnost - 4. kapitola: SvítáníThea se probouzí do nového dne v Bradavicích. Po uplynulém večeru je na místě myšlenka na útěk, odchod, zmizení, nazvěte si to jak chcete. Jenže nic nejde podle plánu.

 

Na věčnost - 3. kapitola: Vzpomínky

Na věčnost - 3. kapitola: VzpomínkyTheodora absolvuje nejen setkání se svými kolegy, bradavickými profesory, ale především bude muset čelit nepříjemným vzpomínkám. A odkud vůbec zná zjizvenou tvář Remuse Lupina?

 

Na věčnost - 2. kapitola: Velká síň

Na věčnost - 2. kapitola: Velká síňPrvní večeře v Bradavicích. Thea poznává staré profesory, kteří ještě ji učili, ale i nové tváře. Navíc na bedrech nejen matčinu práci, ale i vlastní životní úděl, který to vše ostatní celkem komplikuje.

 

Čára - 2. kapitola

Čára - 2. kapitolaEliščin první klidný sen po dlouhé době, protkaný vzpomínkami na dětství, kdy Jeho jméno ještě neznala. A její první večeře s novou rodinou a novými zaměstnavateli v jedné osobě.

Novinka

Na věčnost - 1. kapitola: Zpátky do Bradavic

Na věčnost - 1. kapitola: Zpátky do BradavicTheodora McGregorová, ta, která přežila... Ano, je více kouzelníků a čarodějek, kteří shodou okolností přežili smrtící kletbu, ale ne každý přežije jen s malou jizvou na čele. Většina z nich si nese hlubší šrámy. 12 let se Thea vyhýbala lidem. Nyní se vrací. Píše se rok 1993.

Novinka

Čára - 1. kapitola

Čára - 1. kapitolaEliška má za sebou to, co většina lidí nechce prožít, natož v jejím věku - ztrátu milované osoby. Teď ale zkouší začít znovu. Povede se jí udělat za její minulostí tlustou čáru?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!