OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AndysekAndysekAndysekAndysek

AndysekAndysekPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Andrej

O mně: Jsem milovnicí záhadných postav. Tíhnu ke kladným záporným postavám a fandím jim, proto je mým oblíbencem z FF HP Severus Snape. Miluji vše temné, gotické a nadpřirozené. Nejvíce sleduji horory. V osobním životě jsem motorkářkou a koňařkou, bydlím v bytě na severní Moravě s pejskem. Pracuji v motocyklovém odvětví.

Kontakt:

E-mail: AndysekAndysek (zavináč) seznam.cz

Web: andysekandysek.webnode.cz

Statistiky:

Moje články: 143

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 1. 2017

Poslední přihlášení: 28. 11. 2022, 11:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od AndysekAndysek

Povídky od AndysekAndysekNa pokračování: Odstřelovač (dokončená), Na konci duhy (rozepsaná) Jednorázové: Lektvary po francouzsku (dokončená) Drabble: Noční setkání, Hodiny smrti, Kouzelný kocour, Názorný nácvik, Základní pud, Plážové odhalení Básně: Jsem... jsem

Články:

Novinka

Duch Vánoc

Duch VánocJaké to je, když vás potká duch Vánoc? Soutěžní povídka, která se nedostala do první dvacítky... mohu se s ní pochlubit zde, když už tak dlouho nepřispívám.:) Snad se bude líbit aspoň vám.

 

Pakt - 2. kapitola

Pakt - 2. kapitolaČas poté...

 

Pakt - 1. kapitola

Pakt - 1. kapitolaJak dopadne Severusův pekelný soud?

Novinka

Pakt - Prolog

Pakt - PrologUž se vám někdy stalo, že jste se probudili a nevěděli jste, kde se nacházíte? Severusovi se to nyní stalo a prozření pro něj určitě není vůbec příjemné. Přináším vám po dlouhé odmlce prolog mé nové povídky. Snad vás zaujme alespoň z poloviny jako ty předchozí.

Novinka

Dotek smrti

Dotek smrtiJaké to může být, když se vás dotkne smrt?

 

Na konci duhy - 54. kapitola

Na konci duhy - 54. kapitolaPřišla bez pozvání, probudila můj život trochu vratký...
Poslední kapitola povídky. Doufám, že se vám líbila a budete se k ní rádi vracet, a já se těším u další na shledanou. :)

 

Na konci duhy - 53. kapitola

Na konci duhy - 53. kapitolaDéšť ti holka smáčel vlasy, z tvých očí zbyl prázdnej kruh. Kde jsou zbytky tvojí krásy, to ví dneska jenom Bůh.

 

Na konci duhy - 52. kapitola

Na konci duhy - 52. kapitolaKomu je možné věřit a komu ne? Někdy nastávají situace, kdy není možné věřit ani sobě samotnému.

 

Na konci duhy - 51. kapitola

Na konci duhy - 51. kapitolaChybovat je lidské, odpouštět ale božské.

 

Na konci duhy - 50. kapitola

Na konci duhy - 50. kapitolaNáš příběh pokračuje... No, posuďte sami jak...

 

Na konci duhy - 49. kapitola

Na konci duhy - 49. kapitolaJak dopadne noční návštěva?

 

Na konci duhy - 48. kapitola

Na konci duhy - 48. kapitolaPain is gain... sometimes.

Novinka

Na konci sil

Na konci silSeverus Snape na konci sil.

 

Na konci duhy - 47. kapitola

Na konci duhy - 47. kapitolaJak vše dopadne v Malfoy Manor?

 

Na konci duhy - 46. kapitola

Na konci duhy - 46. kapitolaMy heart is my saviour!

 

Na konci duhy - 45. kapitola

Na konci duhy - 45. kapitolaSome day, when I´m awfully low, When the world is cold, I will feel a glow just thinking of you... And the way you look tonight. (Někdy, až se budu cítit na dně, když bude svět chladný, budu cítit žár, jen při pouhé vzpomínce na tebe a na to, jak vypadáš dnes večer.)

 

Na konci duhy - 44. kapitola

Na konci duhy - 44. kapitolaDneska ráno nechce se mi vlastně ani trochu vstávat, oči mám zalepený, plný ospalků. Včera chvíli po poledni přišla shora blbá zpráva, hučí mi v hlavě z toho, jak skládám tu mozaiku.

 

Na konci duhy - 43. kapitola

Na konci duhy - 43. kapitolaSave me save me save me I can't face this life alone Save me save me save me... I'm naked and I'm far from home (Zachraň mě, zachraň mě, zachraň mě. Nemůžu čelit tomuto životu sám. Zachraň mě, zachraň mě, zachraň mě... Jsem nahý a jsem daleko od domova)

 

Na konci duhy - 42. kapitola

Na konci duhy - 42. kapitolaNesprávná osoba na nesprávném místě je zárukou toho, že se následně dějí nesprávné věci.

 

Na konci duhy - 41. kapitola

Na konci duhy - 41. kapitolaJak dopadla schůzka smrtijedů s Voldemortem? Co dostane Severus úkolem od Brumbála? A jakou roli v tom všem budou hrát ženy?

 

Na konci duhy - 40. kapitola

Na konci duhy - 40. kapitolaNo bells in Hell, no snow below. Silent Night, violent Night, so come, all ye unfaithful. Don't be left out in the cold, you don't need no invitation, no... Your ticket is your soul. (Žádné zvony v pekle, dole žádný sníh. Tichá noc, násilná noc, přijďte, všichni nevěrní. Nezůstávejte v chladu, nepotřebujete pozvánku... Váš lístek je vaše duše.)

 

Na konci duhy - 39. kapitola

Na konci duhy - 39. kapitolaI don't want a lot for Christmas, there is just one thing I need, I don't care about the presents, underneath the Christmas tree, I just want you for my own, more than you could ever know, make my wish come true... All I want for Christmas is you (K Vánocům toho nechci moc, je tu jediná věc, kterou potřebuji. Nestarám se o dárky pod vánočním stromkem, jenom tě chci pro sebe víc, než bys mohl někdy vědět. Splň mi moje přání, jediné, co chci k Vánocům, jsi ty.)

 

Na konci duhy - 38. kapitola

Na konci duhy - 38. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Break it up, break it up, break it up, break it up my love. If you think that you can't stay with me break it up my love. (Skonči to, skonči to, skonči to, skonči to, lásko. Pokud si myslíš, že se mnou nemůžeš zůstat, skonči to, lásko.)

 

Na konci duhy - 37. kapitola

Na konci duhy - 37. kapitolaNajhoršie výčitky sú tie nemé. Prečo sa súčasne milujeme a zraňujeme? Všetko vieme. Prečo sa chápeme, nechápeme. Je zázrak, ako sa rany hoja. Tak už mi zavolaj, láska moja. Nikto ťa nemá rád tak ako ja. Tak už sa nehnevaj, láska moja.

 

Na konci duhy - 36. kapitola

Na konci duhy - 36. kapitolaMít v sobě chtíč, to se smí, to se dělá. Tys mi to řek, o to víc já chtěla. Mám snad tebe jako pouhej omyl brát?

 

Na konci duhy - 35. kapitola

Na konci duhy - 35. kapitolaTy já, ty já, pod hvězdama spíme. Ty já, ty já, spáče nebudíme. Létám ve snu mrtvou krajinou, z bájné výšky vidím správce ohňů pozůstalých, jak svazuje ruku tvou a mou.

 

Na konci duhy - 34. kapitola

Na konci duhy - 34. kapitolaJen starej rozbitej náhrobní kámen, řekne ti, kdo nemoh už dál. Tak sepni ruce svý a zašeptej ámen, ať jsi tulák, nebo král.

 

Na konci duhy - 33. kapitola

Na konci duhy - 33. kapitolaDopoledne se ozve klepání na dveře. Kdo by mohl chtít rušit po vydařeném plese?

 

Na konci duhy - 32. kapitola

Na konci duhy - 32. kapitolaPles skončil, noc je ale v plném proudu. Jak bude vypadat ráno?

 

Na konci duhy - 31. kapitola

Na konci duhy - 31. kapitolaHalloweenský ples je v plném proudu...

 

Na konci duhy - 30. kapitola

Na konci duhy - 30. kapitolaHalloweenský ples se blíží...

 

Na konci duhy - 29. kapitola

Na konci duhy - 29. kapitolaJak bude probíhat stěhování Neeny do Bradavic a co nového zjistí Constance?

 

Na konci duhy - 28. kapitola

Na konci duhy - 28. kapitolaJaká bude reakce Neeny na odhalení jejího původu a jak Severus zareaguje na nepříjemné překvapení?

 

Na konci duhy - 27. kapitola

Na konci duhy - 27. kapitolaJak dopadne cesta za Neenou?

 

Na konci duhy - 26. kapitola

Na konci duhy - 26. kapitolaJak bude vypadat Connienina první vyučovací hodina?

 

Na konci duhy - 25. kapitola

Na konci duhy - 25. kapitolaNoci někdy bývají obzvláště dlouhé...

 

Na konci duhy - 24. kapitola

Na konci duhy - 24. kapitolaPředstavení nové profesorky obrany proti černé magii je na spadnutí. Jak se budou tvářit studenti a jak se zachová Severus?

 

Na konci duhy - 23. kapitola

Na konci duhy - 23. kapitolaKalná rána jsou někdy opravdu těžká, a to nemusí v noci padnout ani kapka alkoholu.

 

Na konci duhy - 22. kapitola

Na konci duhy - 22. kapitolaJak dopadne dialog mezi Severusem a Elektrou, a přijme Constance novou pracovní nabídku?

 

Na konci duhy - 21. kapitola

Na konci duhy - 21. kapitolaStare into the night Power beyond containing Are you going to remain a slave For the rest of your life? Give in to the night (Zahleďte se do noci, síla, která se nedá ovládnout, zůstaneš otrokem po zbytek svého života? Podvol se noci.)

 

Na konci duhy - 20. kapitola

Na konci duhy - 20. kapitolaI'm right here when he calls me, I'm right here when he needs me, I'm the one he screams for day and night And always make things alright... maybe (Jsem tady, když mě zavolá, jsem tady, když mě potřebuje, jsem ten, který křičí ve dne v noci a vždy dělá ty věci správně... možná)

 

Na konci duhy - 19. kapitola

Na konci duhy - 19. kapitolaKrajkové ráno na záclonách jen rána stín stále sílí zapomeň, jaký jsi včera byl lásku jen hrál a já hrála s ním v očích mám déšť, tak se bráním už nespíš a já se bojím říct neodcházej, prosím, neodcházej.

 

Na konci duhy - 18. kapitola

Na konci duhy - 18. kapitolaJust one night all we got...

 

Na konci duhy - 17. kapitola

Na konci duhy - 17. kapitolaAre you lonesome tonight, do you miss me tonight? Are you sorry we drifted apart? Is your heart filled with pain, shall I come back again? Tell me dear, are you lonesome tonight? (Jsi osamělá dnes v noci? Stýská se Ti po mně dnes v noci? Je Ti líto, že jsme se rozešli? Je Tvé srdce naplněno bolestí? Mám znovu přijít zpět? Řekni mi, drahá, jsi osamělá dnes v noci?)

 

Na konci duhy - 16. kapitola

Na konci duhy - 16. kapitolaHelp I need somebody help not just anybody help you know I need someone help! (Pomoc, někoho potřebuji, pomoc, ne jen tak někoho, pomoc, víš, že někoho potřebuji, pomoc!)

 

Na konci duhy - 15. kapitola

Na konci duhy - 15. kapitolaLoučení, loučení. Ach, to je těžká věc. Když se musí rozloučiti, když se musí rozloučiti s panenkou mládenec. Až já půjdu lesem, budu plakat hlasem. Dám si klobouček na stranu, na panenku zapomenu a budu zas vesel.

 

Na konci duhy - 14. kapitola

Na konci duhy - 14. kapitolaWhat I've felt, what I've known, never shined through in what I've shown, never be, vnver see, won't see what might have been. What I've felt, what I've known, never shined through in what I've shown, never free, never me, so I dub thee unforgiven. (Co jsem cítil, co jsem poznal, nikdy jsem nedal na sobě znát, nikdy nebýt, nikdy nevidět, neuvidím, co mohlo být. Co jsem cítil, co jsem poznal, nikdy jsem nedal na sobě znát, nikdy volný, nikdy sám sebou, tak jsem tě prohlásil za toho, co neodpouští.)

 

Na konci duhy - 13. kapitola

Na konci duhy - 13. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce srpna/augusta. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Every time you look at my face, you give me this feeling. Every time you look in my eyes, my heart starts to tumble. I think of you all the time, it's you I believe in.
(Pokaždé, když se podíváš na moji tvář, dáš mi ten pocit. Pokaždé, když se podíváš do mých očí, mé srdce začne hlasitěji tlouct. Stále na tebe myslím, jsi to ty, v koho věřím.)

 

Na konci duhy - 12. kapitola

Na konci duhy - 12. kapitolaŘetízek něžný dala mi, teď leží na mé dlani. Krátké to bylo setkání, navždycky odešla mi. Jsme proti lásce bezbraní, když pod hvězdami raní. Řetízek něžný dala mi, teď leží na mé dlani.

 

Na konci duhy - 11. kapitola

Na konci duhy - 11. kapitolaSnape vyšel ven, měl pevnej krok a řek :"JE TO HOTOVÝ" Však rudá krev mu barví bok, on měl v něm větvoví, pak řek, že je čas vodejít, měl v očích chladnej cejn, a v lese nastal mrtvej klid, on jmenoval se Snape...

 

Na konci duhy - 10. kapitola

Na konci duhy - 10. kapitolaV dálce světla zaplály
To mé oči hledaly
Potíž je jenom v tom, že nemůžu dál
Na sedlo si hlavu dát
Už se mi chce strašně, strašně spát
A jen sto yardů mi zbývá...

 

Na konci duhy - 9. kapitola

Na konci duhy - 9. kapitolaAn old wizard went out one dark and windy day, in the forest he rested as he went along his way, when all at once a mighty herd of red eyed cows he saw, a-plowing through the ragged sky and up the cloudy draw... Jeden starý kouzelník odešel jednoho temného a větrného dne, odpočinul si v lese na jeho dlouhé cestě, když najednou se mu zjevilo celé stádo rudookých krav, pobíhající roztrhanou oblohou nahoře v mracích...

 

Na konci duhy - 8. kapitola

Na konci duhy - 8. kapitolaNikdo si nemůže být jistý, že když je zle, nemůže být ještě hůř... zvláště bývalý Smrtijed.

 

Na konci duhy - 7. kapitola

Na konci duhy - 7. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce července/júla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Yesterday, all my troubles seemed so far away, Now it looks as thought they're here to stay, Oh I believe in yesterday.

 

Na konci duhy - 6. kapitola

Na konci duhy - 6. kapitolaJak bude vypadat soužití tří rozdílných osob v jedné dřevěné chatě? Dalo by se říct, že zajímavě.

 

Na konci duhy - 5. kapitola

Na konci duhy - 5. kapitolaMůže být ještě něco horšího, než sdílet jeden dům s protivnou osobou? Ano! Sdílet ho se dvěma...

 

Na konci duhy - 4. kapitola

Na konci duhy - 4. kapitolaPřátele si drž u těla, nepřátele ještě blíž.

 

Na konci duhy - 3. kapitola

Na konci duhy - 3. kapitolaNelze stále jenom pracovat, je třeba se i bavit. Kde ale zábava končí a nebezpečí začíná? Hranice je velmi tenká.

 

Na konci duhy - 2. kapitola

Na konci duhy - 2. kapitolaJak je důležité mít svoje dvojče...

Dokončeno

Na konci duhy - 1. kapitola

Na konci duhy - 1. kapitolaSeverus Snape si nemůže s pracovnicí ministerstva kouzel, která jim tajně pomáhá ve Fénixově řádu, přijít na jméno. Co může vzniknout z jejich nedobrovolné a nepříjemné spolupráce? Dnes vám přináším první kapitolu nové povídky na pokračování, kterou jsem znovu našla ve svém stoletém šuplíčku. Prolistovala ji a nestačila jsem se divit. Podotýkám, že Severus bude opět více či méně OOC, a tuto povídku stavím hlavně jako humornou. Snad se vám bude alespoň trošku líbit :).

 

Odstřelovač - Epilog

Odstřelovač - EpilogBudoucnost je vždy nejistá... je možné ji zvládnout?

 

Odstřelovač - 71. kapitola

Odstřelovač - 71. kapitolaV čele jede temný pán, v sedle kostlivýho hřebce. Nad ním krouží hejno vran, signum pekla září v lebce. Hvězdný prach má na botách, kape žíravina z tlamy. Je to král, má jméno Strach, shání půdu pro své chrámy. Z lůna černočerných lesů v čele svých armád jede stín, za ním chvátá smečka běsů, všichni žhaví na pokyn. Jede král se jménem Strach, podél cest se každý klaní, zvony bijí na poplach, každý čeká na svítání. Slunce spolkne had a s ním vše, co jsi míval rád. Vlajky kostliví budou na všech věžích vlát. Dnes vám s těžkým srdcem přináším poslední kapitolu. Tahle povídka mne i vás provázela půl roku a doufám, že ve vás zanechala pouze pozitivní dojmy. A když ne? Svět se nezboří. Hlavně, jestli jste se dobře bavili. Ale nezoufejte, ještě bude následovat epilog :)

 

Odstřelovač - 70. kapitola

Odstřelovač - 70. kapitolaOsude, mám z tebe strach, tak nech mě už bejt, zahrál sis se mnou, tak co na mě víš? Do země zašláps mě, zatlouk jak nejt, mý slzy neuvidíš.

 

Odstřelovač - 69. kapitola

Odstřelovač - 69. kapitolaKrev je rodina, rodina je občas boj. A co teprv, když se smísí krev s rodinou a bojem dohromady?

 

Odstřelovač - 68. kapitola

Odstřelovač - 68. kapitolaJak zachránit Vyvoleného a nezbláznit se.

 

Odstřelovač - 67. kapitola

Odstřelovač - 67. kapitolaJe to blízko, to, co hledám celý dny. Je to blízko, nejsou to jen hloupý sny. Je to blízko, hledám něco, abych byl jen svůj. (Je to blízko - Michal David)

 

Odstřelovač - 66. kapitola

Odstřelovač - 66. kapitolaJe libo nový Štědrý den, hraběcí milosti?

Novinka

Jsem... jsem

Jsem... jsemČím doopravdy jsem? Moje první životní báseň. Ani nevím, zda je správně psaná. Budu ráda za jakýkoliv komentář a připomínku.

 

Lektvary po francouzsku - 3.

Lektvary po francouzsku - 3.Závěr Lektvarů po francouzsku.

 

Lektvary po francouzsku - 2.

Lektvary po francouzsku - 2.Lektvary po francouzsku pokračují...

Novinka

Lektvary po francouzsku - 1.

Lektvary po francouzsku - 1.Jak vše dopadne, když Brumbál vyšle svého nejlepšího lektvaristu do Francie? Určitě to bude velmi zajímavé. Moje autorská prvotina, která světlo světa spatřila před téměř patnácti lety. Velmi mi pomáhala moje kamarádka Evelyn, která ale brzy nad světem fanfiction zanevřela. Snad se vám bude líbit. :)

Novinka

Hodiny smrti

Je smrt opravdu konec, nebo je pouhým začátkem? Triple drabble, který pro mne mnoho znamená.

 

Odstřelovač - 65. kapitola

Odstřelovač - 65. kapitolaNěkdy bývá nejlepší to, co nečekáte.

 

Odstřelovač - 64. kapitola

Odstřelovač - 64. kapitolaHappy Holiday, while the merry bells keep bringing, happy Holidays to you.

 

Odstřelovač - 63. kapitola

Odstřelovač - 63. kapitolaMorituri te salutant, morituri te salutant...

 

Odstřelovač - 62. kapitola

Odstřelovač - 62. kapitolaA nyní již nikdo nepochyboval o přítomnosti Rudé smrti. Přišla v noci jako zloděj... I plameny trojnožek skonaly a temnota a zánik a Rudá smrt rozprostřela nade vším své panství bez mezí. (The Masque of the Red Death - Edgar Allan Poe)

 

Odstřelovač - 61. kapitola

Odstřelovač - 61. kapitolaNejpříjemnější je, když po vyčerpávajícím tréninku přichází slastná odměna.

 

Odstřelovač - 60. kapitola

Odstřelovač - 60. kapitolaKdyž se z ženy stane bez jejího vědomí G. I. Jane.

 

Odstřelovač - 59. kapitola

Odstřelovač - 59. kapitolaJeden prsten vládne ženám, jeden jim všem káže, jeden všechny vyzkouší, do manželství sváže.

 

Odstřelovač - 58. kapitola

Odstřelovač - 58. kapitolaKaždého někdy čeká křest ohněm...

 

Odstřelovač - 57. kapitola

Odstřelovač - 57. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce dubna/apríla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Každý má svá tajemství...

 

Odstřelovač - 56. kapitola

Odstřelovač - 56. kapitolaMirror, mirror on the wall...

 

Odstřelovač - 55. kapitola

Odstřelovač - 55. kapitolaBratrské rozjímání při skleničce brandy občas nabírá zajímavé směry. Zvlášť, když se dozvíte nečekané informace.

 

Odstřelovač - 54. kapitola

Odstřelovač - 54. kapitolaPropojování krbů je náročná záležitost, zvlášť když se člověk setkává s rodinnými příslušníky a dozvídá se kruté pravdy.

 

Odstřelovač - 53. kapitola

Odstřelovač - 53. kapitolaJak se stát matkou a nezbláznit se z otce...?

 

Odstřelovač - 52. kapitola

Odstřelovač - 52. kapitolaTakové to příjemné domácí grilování...

 

Odstřelovač - 51. kapitola

Odstřelovač - 51. kapitolaZnám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes... (Lesní studánka - Josef Václav Sládek)

 

Odstřelovač - 50. kapitola

Odstřelovač - 50. kapitolaJak naučit ženy střílet? Nejlépe okamžitě...

 

Odstřelovač - 49. kapitola

Odstřelovač - 49. kapitolaI´ll be back!

 

Odstřelovač - 48. kapitola

Odstřelovač - 48. kapitolaJak to může dopadnout, když člověk poprvé žárlí?

 

Odstřelovač - 47. kapitola

Odstřelovač - 47. kapitolaKaždá morální podpora je vítaná, i když o ní dotyčná neví... nebo je to jinak?

 

Odstřelovač - 46. kapitola

Odstřelovač - 46. kapitolaNásledující týdny poté pohledem pěti kouzelníků...

Novinka

Kouzelný kocour

Když máte doma kouzelná zvířata :)

 

Odstřelovač - 45. kapitola

Odstřelovač - 45. kapitolaKdyž nastanou hříšné časy... Když nastanou bídné časy...

 

Odstřelovač - 44. kapitola

Odstřelovač - 44. kapitolaTen pocit, když si profesor potřebuje promluvit se svou studentkou...

 

Odstřelovač - 43. kapitola

Odstřelovač - 43. kapitolaNěkterá rozhodnutí jsou nesmírně těžká a bolestivá, ale někdy není zbytí.

 

Odstřelovač - 42. kapitola

Odstřelovač - 42. kapitolaNěkdy přijde doba, když je třeba si přiznat určitá fakta.

 

Odstřelovač - 41. kapitola

Odstřelovač - 41. kapitolaNa hádkách je vždy nejkrásnější usmiřování.

 

Odstřelovač - 40. kapitola

Odstřelovač - 40. kapitolaTak se dostáváme do čtvrté desítky. Chtěla bych poděkovat všem, kteří již dva měsíce čtou mojí povídku a stále na ni nezanevřeli. Děkuji za vaši přízeň. Budu se dále snažit přispívat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí :). A tak... Školní tresty nemusejí být vždy nepříjemné.

 

Odstřelovač - 39. kapitola

Odstřelovač - 39. kapitolaOdhalení minulosti není vždy příjemné.

 

Odstřelovač - 38. kapitola

Odstřelovač - 38. kapitolaJe opravdu tak těžké dát někomu šanci?

 

Odstřelovač - 37. kapitola

Odstřelovač - 37. kapitolaKdyž je jedno z tajemství odhaleno...

 

Odstřelovač - 36. kapitola

Odstřelovač - 36. kapitolaCestou bolesti dojdeš ke štěstí, už se přestaň chvět, nebylo to hned. Ale teď budu tvůj, až se zřítí svět.

 

Odstřelovač - 35. kapitola

Odstřelovač - 35. kapitolaHodina usmíření nastává, pro všechny odpuštění nastává, čas velkých srdcí nastává, vláda tvých věcí nastává, podání rukou nastává a cesta stokou nastává. (Žalman a spol.)

 

Odstřelovač - 34. kapitola

Odstřelovač - 34. kapitolaOpravdu je vše takové, jaké se zdá?

 

Odstřelovač - 33. kapitola

Odstřelovač - 33. kapitolaNepříjemné překvapení nemá rád asi nikdo.

Novinka

Noční setkání

Když se dva opovrhující setkají uprostřed noci...

 

Odstřelovač - 32. kapitola

Odstřelovač - 32. kapitolaJak to dopadne, když se setkají tváří v tvář dva totožní muži? Tedy... kdysi totožní.

Novinka

Názorný nácvik

Pro bells double drabble. :) Když se Harry snaží pomoct Ronovi a jsou nemile překvapeni.

 

Odstřelovač - 31. kapitola

Odstřelovač - 31. kapitolaJe opravdu tak těžké být někomu oporou ve složitých chvílích života?

Novinka

Základní pud

Jednou takhle v noci...

Novinka

Plážové odhalení

Můj panenský drabblový počin, který mne dnes napadl při řízení auta cestou z práce. Snad potěší. :)

 

Odstřelovač - 30. kapitola

Odstřelovač - 30. kapitolaTen pocit, když vás zastihnou špatné zprávy nepřipravené a vy nejste pánem svého momentálního života.

 

Odstřelovač - 29. kapitola

Odstřelovač - 29. kapitolaProblémy jsou od toho, aby se řešily. Dokážou se bratři Snapeovi postavit každý tomu svému?

 

Odstřelovač - 28. kapitola

Odstřelovač - 28. kapitolaZatemněná mysl nedokáže reálně uvažovat. Lidé potom dělají chyby, které se nedají napravit.

 

Odstřelovač - 27. kapitola

Odstřelovač - 27. kapitolaNěkterá samostatná rozhodnutí bývají příjemná i pro ostatní.

 

Odstřelovač - 26. kapitola

Odstřelovač - 26. kapitolaPoplesové dilema někdy trápí každého z nás. Každého ale z jiného úhlu pohledu

 

Odstřelovač - 25. kapitola

Odstřelovač - 25. kapitolaPříjemný večer nemusí být vždy příjemně zakončen. Nebo ano?

 

Odstřelovač - 24. kapitola

Odstřelovač - 24. kapitolaOdhalení nebývá vždy milé. Někdy po něm ale následuje milé překvapení.

 

Odstřelovač - 23. kapitola

Odstřelovač - 23. kapitolaI na revanž někdy dojde.

 

Odstřelovač - 22. kapitola

Odstřelovač - 22. kapitolaZa poslušnost příchází odměna.

 

Odstřelovač - 21. kapitola

Odstřelovač - 21. kapitolaStačí trochu nepozornosti a jste víte kde.

 

Odstřelovač - 20. kapitola

Odstřelovač - 20. kapitolaKaždá pomoc má svá úskalí.

 

Odstřelovač - 19. kapitola

Odstřelovač - 19. kapitolaNěkteré rány se špatně hojí, zvláště ty nefyzické.

 

Odstřelovač - 18. kapitola

Odstřelovač - 18. kapitolaRealita života je často krutá. Někdy krutější, než by kdokoliv čekal.

 

Odstřelovač - 17. kapitola

Odstřelovač - 17. kapitolaObčas každý z nás potřebujeme pomoct, i když se jedná o již dávno zapomenutou osobu.

 

Odstřelovač - 16. kapitola

Odstřelovač - 16. kapitolaV určitých případech by smrt byla lepší volbou. On se ale nikdy nevzdává.

 

Odstřelovač - 15. kapitola

Odstřelovač - 15. kapitolaVánoční prázdniny jsou u konce a je třeba se vrátit do práce. Do obou.

 

Odstřelovač - 14. kapitola

Odstřelovač - 14. kapitolaJe si Mia opravdu tak moc jista, že Severus přijme její vánoční překvapení s nadšením?

 

Odstřelovač - 13. kapitola

Odstřelovač - 13. kapitolaVánoční nálada je všude kolem nich. Ne všichni ji ale sdílí stejně.

 

Odstřelovač - 12. kapitola

Odstřelovač - 12. kapitolaNoční setkání občas přináší příjemné chvíle. Někomu ano a někomu ne.

 

Odstřelovač - 11. kapitola

Odstřelovač - 11. kapitolaČerný vlk si hlídá své teritorium, s jednou bílou kočkou ale už ani nepočítal.

 

Odstřelovač - 10. kapitola

Odstřelovač - 10. kapitolaNěkdy není dobré se toulat po neznámých pozemcích. Může tam čekat nepříjemné překvapení. A někdy čeká překvapení i doma.

 

Odstřelovač - 9. kapitola

Odstřelovač - 9. kapitolaNěkdy na kohokoliv přijde slabá chvilka. K Severusovi dorazila zrovna teď. Někdy není alkoholové opojení příjemné. Občas ale bývá, zvlášť když nastane vystřízlivění.

 

Odstřelovač - 8. kapitola

Odstřelovač - 8. kapitolaKdyž natáhneš prst, uzmou ti celou ruku. Někdy to není nejlepší nápad. Někdy to ale není ke škodě. Vánoční nálada je přece v každém z nás.

 

Odstřelovač - 7. kapitola

Odstřelovač - 7. kapitolaI vrah mivá kulturní sklony. Někdy je příjemné se jen tak zaposlouchat.

 

Odstřelovač - 6. kapitola

Odstřelovač - 6. kapitolaŠpetka citu by neuškodila. Jak nemilé, že je bezcitný.

 

Odstřelovač - 5. kapitola

Odstřelovač - 5. kapitolaI Severus Snape si potřebuje někdy pročistit hlavu na čerstvém vzduchu.

 

Odstřelovač - 4. kapitola

Odstřelovač - 4. kapitolaDluhy se splácet musí a schovávají se pouze zbabělci.

 

Odstřelovač - 3. kapitola

Odstřelovač - 3. kapitolaBýt vděčný někdy neuškodí. Někdy to není zas tak dobrý nápad.

 

Odstřelovač - 2. kapitola

Odstřelovač - 2. kapitolaZa slabost se není třeba stydět, i v lepších rodinách se stává.

Novinka

Odstřelovač - 1. kapitola

Odstřelovač - 1. kapitolaI Severus Snape si musí hořkost bytí vypít až do dna. Varování: Nejedná se o doplnění knih JKR ani příběhu HP. Hlavní hrdina je založen na základech původní postavy a v určitých momentech se liší. Stejně tak je zasazen do původního příběhu HP, ale od určité doby se odklání a je vyprávěn po jiné lince. Jakákoliv podobnost je čistě náhodná :). Drama se špetkou romantiko-erotiky a humoru.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!