OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AdriangaAdrianga

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Adriana Š

Věk: 15

O mně: Velká Twilighťačka :D

Kontakt:

E-mail: adrianga (zavináč) centrum.cz

ICQ: 278078504ICQ status

Skype: adriangaa

Statistiky:

Moje články: 10

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 3. 2009

Poslední přihlášení: 29. 1. 2010, 16:33

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Adriangy

Povídky od AdriangyNavždy Tam, A Real Dance, How to happiness

Články:

 

Navždy Tam - 2.část ( Za Světlem )

Navždy Tam - 2.část ( Za Světlem )2.díl Opět krátký :)

 

Navždy Tam - Prolog + 1.část

Navždy Tam - Prolog + 1.částProlog. Další povídka po dlouhé době. Snad se bude líbit.. Napadla mě z ničeho nic.

 

A real dance - 6. část

A real dance - 6. částAnotace z 6.dílu : ,,Něco ti povím Mel. Měla bys rozhodně bojovat a ne tady takhle sedět a bulet" vyhrkla najednou. ,,Rachel, bojovat o co? O něco co je předem prohrané?" zašeptala jsem. ,, Bojovat o jeho srdce. Které patří tobě!"

 

A real dance - 5. část

A real dance - 5. částPo delší době další dílek...

 

A real dance - 4.část

A real dance - 4.částČtvrtý díleček s názvem Špatný den, krásný večer.

 

A real dance - 3.část

A real dance - 3.část3. část Omlouvám se za takové zpoždění, nějak jsem nestíhala.. Opět je to psáno někdy před 2 rokama takže se omlouvám. Tehdy ještě nebyli zkušenosti, teď píšu normálně :D

 

How to happiness ( 1 )

How to happiness ( 1 )Moje povídka, kterou jsem psala v létě 2008 :) Doufám, že se bude líbit. Něco o ní : Je o přátelství, hledání svého pravého já a především mladé první lásce :)

 

A real dance - 2.část

A real dance - 2.část2.díl s názvem První hádka vs. První tanec Prosím o komentíky!! :)) Buďte hodný, psala jsem to už hodně dávno, ale dávám jí sem protože je moje oblíbená ;)..Teď píšu líp :)

 

A real dance - 1.část

A real dance - 1.částHlavní hrdinka Melanie nebo-li Mel chodí na dalekou prestižní školu která se zabývá tancováním.Mel tancuje velmi dobře,ale šlo by jí to ještě líp kdyby tam nebyla její velká nepřítelkyně Tina.Tina jí ve škole udělá takový problém,že Mel okamžitě neprávem vyhodí.Mel která bude velmi nešťastná se spolu s maminkou odstěhují a Mel nastoupí na novou školu kde se okamžitě zamiluje do Bena a spřátelí se s ním.Jejími nejlepšími přáteli se stane Rachel a Ben.Ben s Rachel jí přesvědčí ať se zapíše do tanečních a tak spolu nejednou chodí tančit.Mel po nějaké době bude nejlepší ze své skupiny dívek a Ben zase z chlapců.A tak se stanou skvělým tanečním párem,Mel si však přeje být i něco víc než jen tanečním párem a kamádkou.Avšak do tanečních brzy příjde i Tina a Ben se beznadějně zamiluje do Tiny.Rachel,která tajemství Mel po nějaké době pozná se jí snaží pomoct.Až pak když Mel nešťastně odejde i z tanečních se do ní konečně někdo zamiluje a škola do které kdysi chodila zjistí co Tina provedla a přijmou jí zpět.Teď se bude Mel muset rozhodnout.Bude tam a nebo zpět daleko od Bena,Rachel a nového neznámého?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!