OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele 4dd44dd4

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Daniela

Věk: 19

O mně: můžete se kouknout tady damat.blog.cz

Kontakt:

E-mail: 4dd4 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 16

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 10. 2009

Poslední přihlášení: 20. 8. 2015, 20:12

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí povídek od 4dd4

Shrnutí povídek od 4dd4Sourozenci

Vita incoqnita - dokončená

Články:

 

Sourozenci 3. část

Sourozenci 3. částPamatujete si ještě někdo na jednorázovku o sourozencích Elizabeth a Viktorovi? Pokud ano, tak tady mám ještě jednu 100% poslední část. Je to pohled do minulosti, jak to všechno začalo.

Přeju krásné počtení a doufám, že se vám bude líbit..

 

Vita incoqnita 12. kapitola - konec

Vita incoqnita 12. kapitola - konecMám to napsané už 2 nebo 3 dny a dneska jsem se odhodlala zveřejnit to. Hodně autorů píše, že je všechno jinak a přitom to tak není, ale u mě to tak opravdu je! Takže, všechno je jinak, doufám, že mi za to neublížíte, ale já jsem si nemohla pomoct. Chtěla bych poděkovat všem, kteří mojí povídku četli a vyjádřili na ní svůj názor a proto Vám všem věnuju tuhle poslední kapitolu. Speciální poděkování patří Kyky, která opravovala mé neskutečné hrubky a schválila mi tenhle konec. Kyky moc děkuju, jsi skvělá.

 

Vita incoqnita 11. kapitola

Vita incoqnita 11. kapitolaPřináším vám předposlední kapitolu VI, doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář. Velké díky patří opět Kyky, bez ní bych byla ztracena.

 

Sourozenci 2. část

Sourozenci 2. částVím, že tady dlouho nic nepřibylo, ale neměla jsem čas, teď by to mělo být lepší. Velké díky patří Kyky, skvělé osůbce, která těhle 7 941 slov tvořících 18 stránek přečetla, opravila a líbily se jí. Tuhle část věnuju L!nduš, osůbce, díky které tohle pokračování vzniklo. Přeji příjemné počtení a doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář.

 

Vita incoqnita 10. kapitola

Vita incoqnita 10. kapitolaPůvodně jsem to tady chtěla dát až zítra, ale když máme ten svátek studentů tak vám to přidávám už dnes. Velké díky za tuhle kapitolu patří Kyky, dobré duši, která svolila, že my bude dělat Beta-readra. Kyky děkuju.

 

Vita incoqnita 9. kapitola

Vita incoqnita 9. kapitolaOmlouvám se, vím že to trvalo, ale nemám nápady :( Přeji příjemné počtení, omlouvám se za chyby a děkuju za komentáře.

 

Sourozenci

SourozenciElizabeth se po pěti letech vrací domů, aby čelila démonů minulosti.

Přináším vám svou první jednorázovku, doufám, že se vám bude líbit.

 

Vita incoqnita 8. kapitola

Vita incoqnita 8. kapitolaTak jo, přesvědčili jste mě. Bez komentářů vážně nevím, jestli se vám povídka líbí a má smyslt v ní pokračovat, proto za ně děkuji a přeji příjemné počtení, doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit.

 

Vita incoqnita 7. kapitola

Vita incoqnita 7. kapitolaMám vůbec pokračovat? Čtete to někdo?

 

Vita incoqnita 6. kapitola

Vita incoqnita 6. kapitolaPřináším další díl, doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář, ať vím, jestli má cenu pokračovat, či nikoliv. Přeji příjemné počtení a prosím omluvte chyby.

 

Vita incoqnita 5. kapitola

Vita incoqnita 5. kapitolaMísty se mi to líbí, místy ne. Doufám, že omluvíte chyby. Přeji krásné počtení. Musím moc poděkovat za předešlé komentáře, jsem za ně vděčná, ani nevíte, jak moc.

 

Vita incoqnita 4. kapitola

Vita incoqnita 4. kapitolaDěkuji za předešlé komentáře, jsem ráda, že se vám povídka líbí. Co se týče kapitoly jsem celkem spokojená, když pominu ten divný konec, ale nic není dokonalé...Dozvíte se něco víc o Antonym Přeji krásné počtení a prosím omluvte chyby

 

Vita incoqnita 3. kapitola

Vita incoqnita 3. kapitolaPřináším další kapitolu, myslím, že se mi povedla. Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář. Dozvíte se něco o Antonym. P.S. prosím omluvte chyby, snažila jsem se opravit všechno, co jsem viděla

 

Vita incoqnita 2. kapitola

Vita incoqnita 2. kapitolaPřináším vám druhou kapitolu, doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komentář. Netušila jsem, co se stane, když jsem si propůjčila příjmení Fitzroy, už vůbec ne, že tolik lidí vidělo Krevní pouta, proto jsem se ho rozhodla změnit na Faber, teď už by snad neměly být pochyby...

 

Vita incoqnita 1. kapitola

Vita incoqnita 1. kapitolaRáda bych vám představila svou povídku, která se jmenuje Vita incoqnita, neboli Cesta neznámá. Ráda bych prozradila o čem je, ale co byste potom měli ze čtení. Snad jenom, hlavní hrdinka se jmenuje Daniel. Přeji krásné počtení a doufám, že zanecháte komentář, ať kladný či záporný.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!