OurStories.cz ~ naše povídky - Básničky » Hra na cityHra na cityLáska není vždy bezpodmínečná, a i tak má vždy své hranice. Jakmile je někdo překročí, jdeme do boje a začneme se bránit. Nebo si hrajeme s něčím srdcem a oplácíme jen nevyřízené účty.

Hra na city

Milovala jsem tě, zlato,

byl jsi moje všechno,

teď se to však zvrtlo,

může za to tvoje ego?

 

Jsi součást mojí nové hry,

jmenuje se "hra na city",

jestli nevydržíš bez mé lásky,

tak se řiď mými pravidly.

 

Omrzelo mě už to trápení,

probdělé noci plné snění,

raději uhořím vášní.

Nepustím tě z mého objetí.

 

Protože až odejdu - budeš vzpomínat,

jaké to bylo mě líbat,

bude se ti stýskat.

Miláčku, začneš mě hledat?

 

Jak jednoduché to vlastně je?

Získat si tvoje srdce,

nechci ho zlomit, nejsem zrádce.

 

Jestli sis ale myslel, že mě znáš,

tak mě vůbec neznáš.

Až teď začne zábava,

já budu režisér a ty hlavní postava. Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hra na city:

8. Henley přispěvatel
07.02.2015 [12:08]

HenleyLastHeartbeat: Dávám najevo svůj názor. :D
Enderson: Ještě kdybys tak ovládal alespoň základy českého jazyka... Ano, ta by bylo jistě fajn. Ale jestli na vlastní knihu nemáš, proč předpokládáš, že ostatní ano? Ale nebudeš se přece hádat jako malé dítě, no ne? A je mi jedno, že řekneš, že jím patnátiletá dívka je. Kromě sprostých urážek tvé komentáře nic jiného (o něčem hodnotném raději ani nemluvím) neobsahují.

7. LastHeartbeat přispěvatel
07.02.2015 [9:48]

LastHeartbeatHenley: Děkuju za zastání
Enderson: Můžeš mě poučovat jakýmkoliv způsobem o tom, jak je moje tvorba včetně téhle, pro tebe až příliš "primitivní", básně jednoduchá, slabá a vlastně kus humusu, jestli jsem to pochopila správně. Pokud tě to ale nikdo nenaučil nebo neřekl, tak každý autor na těchto stránkách má volbu, jakým způsobem se projeví. Tvá kritika se mi nezdá jako kritika, protože kromě hořkých a urážejících slov mi nic nepřinesla a ani mě nijak neobohatila. Můžeš si svoje mindráky léčit jinde. Možná, že kdyby sis přečetl nějaké další moje básničky, tak bys zjistil, že já nepoužívám těžké termíny, protože se mi to zdá moc knižní, zastaralé a nadnesené, na můj vkus příliš odborné jako z učebnice. Myslím, že už z nadpisu bylo jasné, o čem to je a pokud tohle není tvůj šálek čaje, tak proč sis to vlastně četl? Slovní zásobu mám poměrně dost rozvinutou, ale neznamená to ještě, že ji musím využívat ve velké míře v mé tvorbě. Řídím se pravidlem, že v jednoduchosti je krása. A je mi líto, žes to nepochopil.

6.
Smazat | Upravit | 06.02.2015 [20:14]

Myslel jsem si že tímhle už jsem si tu prošel.... :D jsi vtipná.

5. Henley přispěvatel
06.02.2015 [18:35]

HenleyEnderson: Ano, všechny nás tu zajímají tvoje urážky a sprosté nadávky... Nevím, jestli už sis toho všiml, ale tohle jsou "amatérské" stránky, jestli se považuješ za nějakého dokonalého experta, proč prostě o své sebestřednosti nevydáš čtyři sta stránkovou knihu? Třeba by se ti ulevilo...
PS: Skutečně se šestý pád píše "o mně" a ne "o mě". Asi by sis měl také něco vyšperkovat... Třeba základní gramatiku.

4.
Smazat | Upravit | 06.02.2015 [18:11]

Och můj ty bože... To je...
když se medvěd vyprázdní po zimním spánku a sežere to čokl, kterej se pak vyprázdní a někdo to vezme igelitovým pytlíkem a kydne to na bílé plátno tak vznikne tohle...
Je to slabé, o ničem, s ničím. Nemastné neslané, jednoduché, omezené. A abych pravdu řekl tak z těch rýmů je mi na nic... "Znáš- neznáš" "Zábava - postava" a nejhorší "Hry - city - lásky - pravidly"
Jestli chceš pokračovat dál ve své kariéře psaní básní tak hodně hodně hodně obohať svou slovní zásobu a vyšperkuj formu básně....

3. LastHeartbeat přispěvatel
03.12.2014 [16:31]

LastHeartbeatDěkuju za pochvaly :)
Geonthora - Nevím, kde jsi to četla, ale já to skládala ve škole. Nikdy nic nekopíruji a inspiruji se svým životem a věcmi kolem mě. Možná ti to něco připomíná?

2. Geonthora přispěvatel
02.12.2014 [21:37]

GeonthoraPěkný, ale tohle jsem už někde četla. Emoticon Emoticon

1. Gracewhite přispěvatel
02.12.2014 [8:00]

GracewhitePěkný! Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!