OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » When devil is your ex - 9. kapitolaWhen devil is your ex - 9. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce listopadu/novembra. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Když se chvíle blaženosti promění v samotné peklo.

Sice byla Nelly opilá, ale vesele opilá. Cítila se skvěle a neskutečně blaženě. Nebo to možná bylo tím, jak Alejandro s Tanixem zapůsobili na kamarádky takovým stylem, že jim málem padly čelisti na stůl? Jo, spíš to byla ta druhá varianta. Jess věděla o Alejandrovi aspoň od vyprávění, jenže zbytek neměl nejmenší tušení. Některé ho viděly na srazu střední, jenže rozhodně netipovaly, že je ex lomeno současný přítel. Je jen ex, nebo současný? Je to vztah? Jasně, láska mezi nimi je. O tom žádná, ale nepřišel z horoucích pekel, aby řekl: „Miluji tě, proto jsem se od tebe držel dál, ale už to nevydržím. Kvůli tobě jsem si založil facebookový profil a dáme se do komplikovaného vztahu, protože, víš, chce tě zabít jeden démon.“

Nelly zatřepala hlavou a zavěsila se do Alejandra. Nechtěla nad tím přemýšlet. Chtěla si vychutnat tuhle chvíli s Alejandrem. Kdy kráčeli společně k jejímu bytu a bez Tanixe. Ten se proměnil v kočku a běžel napřed. Asi si chytit nějakou tu myšku.

„Předvedl jsem se podle tvých představ?“ pronesl s určitou dávkou uspokojení Alejandro a víc si k sobě Nelly přitáhl.

„Nadmíru,“ odvětila Nelly. „Co říkáš na Amandu? Nemohla z tebe spustit oči, vlastně ani z Tanixe.“ Cítila ve svém hlase žárlivost, ale i zadostiučinění. Sice se Nelly nepozdávalo, jak moc na Alejandra civěla a snažila se ukazovat svou perfektní postavu. Na druhou stranu konečně té potvoře vytřela zrak. Celou dobu se po ní vozila a dělala z ní odepsanou chudinku. A teď?

„Viděla jsi její obrovská prsa? Musela šetřit na plastiku od svých pěti let, aby se pak mohla pořádně rozšoupnout.“

Nelly se lehce zamračila. Netušila, jak to myslí. Byla to lichotka, nebo ne? Sice je to ďábel, ale taky je to chlap. Zkusila se kousnout do jazyka a nepronesla první štiplavou poznámku, která jí vytanula na mysl.

„Od kdy se ti přestaly líbit silikonové divy?“ Jasně, že chtěla slyšet, že od té doby, co se zamiloval do ní. Nebyla zrovna holka z Playboye a do soutěže Miss mokré tričko, se nikdy nehlásila. Víceméně na jejím hrudníku by byla pouze mokrá látka daného trička.

 „Od té doby, co je ze mě ekolog a mám oči jen pro tvá roztomilá kůzlátka,“ odvětil s laškovným úsměvem Alejandro a líbl Nelly na čelo. Šli bok po boku a byla malinká oproti němu. Tudíž nikde jinde v tom shonu nemohl letmý polibek umístit.

Přítomnost Nelly v něm probouzela stránku, kterou považoval za dávno pohřbenou. To, že ho lehce žďuchla v reakci na jeho odpověď, ho nutilo se smát.

„Nejsou zas tak malé,“ zabručela Nelly.

„Pro mě jsou dokonalé, protože jsou tvoje,“ odvětil Alejandro. Nechápal, kde se to v něm bralo. Zvláštní šimrání v břiše, kdykoliv byl Nelly poblíž. Cítil se jak lidský ubožák, který těžce propadl něčemu, co se nazývá láska. Když překonal prvotní stavy úzkosti z toho, že má nad ním lidská žena takovou moc, uvědomil si, že je to opojný pocit. Příjemný a nezapomenutelný pocit.

„Plusové body, za to, jak jsi z toho vybruslil.“ Vzhlédla, aby navázala oční kontakt. Ano, to byla jeho Nelly. Roztomilá, krásná, pro něj dokonalá.

Možná dostal novou šanci. Poznat, co je to dobro. Kdo jiný by mu to mohl ukázat, než žena, která ho miluje a on její lásku opětuje? Bojoval staletí, konal zlo a sváděl na temnou stranu ostatní, především lidské duše. Vykonal tolik špatného, že nedoufal. Nechtěl doufat. Proč taky. Měl vše, po čem jeho temné srdce toužilo. Moc, sílu, respekt, ženy. Netušil, že potřebuje něco jiného, mocnějšího. Něco, co si nikdy nedokáže koupit a ani vynutit. Něco, co přijde nečekaně samo a vyvede jeho život z rovnováhy.

A pak se objevila ona. Malá brunetka s nízkým sebevědomím. Málokdo ji považoval za krásnou a úchvatnou, jak se dozvěděl. Jenže pro něj byla jako malý zázrak s ironickými poznámkámi neustále na jazyku.

Vtipná, chytrá, nevinná. Nebezpečná kombinace, pro shnilého parchanta, jako je on.

„Řeknu cokoliv, jen abys mě milovala,“ pronesl do ticha noci Alejandro.

Nelly se zastavila a tím nutila stát i jeho. Vzhlédla a on spatřil její nádherná kukadla.

„Alejandro, víš moc dobře, co k tobě cítím.“ Lehce se ošila. To vyvolalo v Alejandrovi varovné zvonky. A nejen to. Cítil špatné vibrace. Něco, co na Zemi nebývá normální. Cítil přítomnost démonů.

„Ale?“ zkusil jí pomoci.

„Je to až příliš idylické a nádherné. Vrátíš se zpět a jsi milý, pozorný a až dokonalý.“ Spolkl na ústech poznámku, že on je dokonalý. Věděl, že by ho okamžitě zpražila poznámkou.

„Bojím se, že za chvíli se to zvrtne a bude to šílená katastrofa. Probudím se ze snu a budu zas tam, kde v době, kdy jsi mě opustil poprvé.“

Alejandro pevně objal Nelly kolem ramen. By rád, že mluvila upřímně a svěřila se se svými starostmi. Jenže nevybrala si zrovna dvakrát nejlepší moment.

Sklonil svou hlavu k její. „Miluji tě. Nikdy tě neopustím. Položím klidně za tebe život,“ šeptal Nelly do ucha. Cítil, že se k jejich zádům postupně blíží démoni. „Neohlížej se a rozběhni se, jak nejrychleji můžeš k bytu. Zastavím démony, kteří k nám jdou. Tanix tě ochrání.“

Bez toho, aby čekal na její odpověď, ji postrčil směrem k bytu a otočil se čelem k démonům.

„Dlouho jsme se neviděli,“ pronesl hlasitě, zatímco se měnil ve svou pravou podstatu. Nikdo nesáhne na jeho ženu. I kdyby měl svůj věčný život ztratit. Tanix je dobrý sluha a postará se o to, aby byla Nelly v bezpečí. Mezitím on si pohraje se zrádci. Věděl, že za zradou stojí Belzebub a taky ho nepřekvapilo, že zde nebyl. Vždy to byl slaboch, který si vybíral méně silné.

 „Mé děti, chyběl jsem vám?“

 

Kdyby Alejandro Nelly nepostrčil, zůstala by tam stát. Úplně zkoprněla. Ale, v momentě, kdy se ohlédla a uviděla, jak se Alejandro mění a ty démony…

Lidský pud sebezáchovy zapůsobil a ona se dala na úprk. Veškerý alkohol, který v ní byl, vyprchal. Nahradil ho adrenalin smíchaný s pořádnou dávkou strachu. Nesnášela běh, ale věděla, že to je teď jediná činnost, jež jí může zachránit život.

A Tanix.

Kde, u všech čertů, vězí?

„Ale, ale kohopak mi to do cesty nahnal samotný Pán pekel?“ promluvil hrubý hlas a Nelly se tak tak stihla zastavit, aby mu nevpadla do náruče.

Byl to démon. V lidské podobě. A Tanix stále nikde. Včetně Alejandra.

Zemře tu.

Dneska, právě teď.


 

Omlouvám se za značné zpoždění. Měla jsem hodně práce a nestíhala jsem se dostat k dopsání kapitoly. Snad se Vám všem bude líbit. PS. Děkuji za hlasy v anketě. S. 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek When devil is your ex - 9. kapitola:

5. Arminka přispěvatel
01.01.2019 [11:59]

ArminkaSpolečná procházka se mi moc líbila - romantická, škádlící pár Emoticon a na konci nesmí chybět nějaké to vzrůšo. Doufám, že se Tanix objeví co nejdřív. Emoticon

4. Simiik přispěvatel
11.12.2018 [10:04]

SimiikFluffy: Děkuji moc za pěkný komentář Emoticon
Nori: Děkuji, snad se bude i pokračování líbit Emoticon
Maya666: Děkuji a doufám, že tvé nadšení nezklamu. Emoticon

3. Maya666
06.12.2018 [12:27]

Super Emoticon těším se na další kapitolu Emoticon

2. Nori
05.12.2018 [23:01]

Veľmi pekné Emoticon Napínavé...

1. Fluffy admin
05.12.2018 [22:33]

FluffyNení proč se omlouvat, všechno v pořádku. Emoticon Ještě jednou gratulace k umístění.
A jsem zvědavá na další kapitolu, takhle to utnout, no teda! Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!