OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » When devil is your ex - 8. kapitolaWhen devil is your ex - 8. kapitolaRozlučka se svobodou.

Rozlučka se svobodou byla v plném proudu, přesto Nelly měla špatný pocit. To, jak se Alejandro usmál předtím, než zmizel. Přesně to v ní vyvolávalo ne zrovna milé tušení. Zatím se ale nic podezřelého nedělo.

Holky pily o sto šest a ona nebyla o moc pozadu. Cítila se opilá, ale příjemně. Což byl její úkol večera. Neopít se moc, aby mohla korigovat Jess. Jakmile se tahle blondýnka opije, nebo spíš přepije, je neřízená střela. A jelikož je Nelly svědkyní, je její povinností starat se o nevěstu.

Proto šla k baru a objednala rundu panáků. Jess objednala raději nealkoholický nápoj - pomerančový džus smíchaný s vodou. Menší brzda jí pomůže krotit alkohol v krvi. Jakmile dostala svou objednávku na tác a otočila se směrem k holkám, stáhlo se jí hrdlo nepatrnou úzkostí. Už stihly prodrbat všechny přítomné, kromě ní.

A samozřejmě, že se to stočí na téma chlapů. Byla jediná, kdo dlouhodobě neměl partnera. Budoucího otce svých dětí. Nebo aspoň kandidáta na koupi prstýnku. Když si představila Alejandra, musela se v duchu zasmát. Pochybovala, že by byl rodinný typ. A co víc, nedokázala si představit, že zrovna pekelník, obávaný démon, před ní poklekne a požádá ji o ruku.  Ale pokud by přece jen nastudoval praktiky lidí, co se týče vztahů a lásky, bylo nad slunce jasné, že svatba by se v kostele odehrát nemohla.

„Tak co, Nelly? Nějaký dobrý úlovek? Někdo na baru? Všimla jsem si, že po tobě jeden chlapík pokukuje,“ střílela otázky Amanda a přitom se potutelně usmívala. Nelly se jen usmála a podala všem nápoje.

„Nemám zájem. Chlapy teď zrovna neřeším,“ odvětila Nelly a usadila se do lavicového boxu vedle Jess a Kate. Kdyby to byla rozlučka Nelly, Amandu by stoprocentně nepozvala. Neměla ji ráda už na střední. Typická ženská, které se dařilo vše, na co sáhnula. Tudíž si neuvědomovala, že někteří, většina, mají problémy s hledáním. Buď to lásky, dobré práce, nebo dobře padnoucích kalhot, ve kterých nemáte velký zadek a nezařezávají se vám do nich špeky na břiše.

„To je škoda. Máš nejvyšší čas. Biologické hodiny tikají a nikdo je nezastaví.“

„Jsem si toho vědoma, neboj se,“ procedila skrze zuby Nelly a sebrala svůj panák ze stolu, aby se napila. Měla totiž sto chutí Amandě říct, ať si hledí svého. Jenže je slušná holka a slaboch. Málo průbojná, takže mlčela.

„V našem věku se těžko hledají správní muži. Převážná většina svobodných chlapů v našem věku jsou buď rozvedení, nebo divní. Nemáš to jednoduché, holka.“ Soucitně se na Nelly usmála.

Tak jo. To už bylo hodně přes čáru. Nelly už se nadechovala a v hlavě vymýšlela trefnou poznámku. Jenže do zorného úhlu jí padnul Tanix. Stál u baru a rozhlížel se kolem sebe. Jako by někoho hledal. Dobře věděla, koho hledá.

Ji.

Jakmile se jejich pohledy střetly, usmál se a rozešel se směrem k nim. Nejdřív měla radost. Amandě vezme vítr z plachet pomocí sexy Tanixe. V černých kalhotách a světle šedém triku s krátkým rukávem mu to hodně seklo. Pak si uvědomila, že Tanix je pravá ruka Alejandra. Tudíž tu někde bude. Další myšlenka byla ta, že jí za jakékoliv situace říká „paní“.

Urychleně vyskočila na nohy.

„Holky, omluvte mě,“ vyblekotala ze sebe a vydala se za Tanixem.

„Co tu pohledáváš?“ zeptala se ho. Ohlédla se přes rameno do jejich boxu. Jo, všechny na ně civěly. Teda, na Tanixe. A Amanda byla zaražená. Nelly se pro sebe v duchu usmála.

„Dobře ti tak. Užírej se zvědavostí.“

„Má paní. Vím, že mého pána milujete,“ řekl Tanix a nervózně se podrbal ve vlasech.

„Tanixi? Co se děje a proč to vytahuješ?“ Nelly se v hlavě šířily šílené myšlenky a scénáře.

„Snažil jsem se mu vysvětlit, že tohle je čistě vaše záležitost a nehrozí vám nebezpečí. Hlídám vás,“ vysoukal ze sebe a tvářil se provinile. Nelly se rozbušilo srdce ještě víc než předtím. Představovala si, jak srdce vyskočí z hrudi a srazí Tanixe.

„Prosím tě, vyklop to,“ vyhrkla ze sebe. Tanix nepatrně kývl směrem na Nelly. Ta pohodila rameny, protože nevěděla, co tím myslí.

Ale pak ucítila elektrizující dotek na svém pravém rameni. Tohle dokázal vyvolat u ní jen jeden muž.

Alejandro.

Otočila se a spatřila ho v celé ďábelské kráse.

„Alejandro?“ zašeptala jméno pekelníka. Měl na sobě tmavě modré rifle, bílé triko, přes něj přehozenou černou koženou bundu. K jeho snědé pleti a uhrančivým modrým očím to byla perfektní kombinace. A navíc ladil k Nelly. Měla na sobě kožené kalhoty černé barvy a bílou halenku.

„Vím, že je to čistě babská záležitost,“ začal Alejandro.

„Není to žádný sabat,“ vyhrkla ze sebe Nelly a lehce se usmála.

„To vím taky,“ ujistil ji Alejandro a koutky úst zkroutil do úsměvu.

„Jenže jsem ďábel, však víš, a nemám božskou trpělivost, proto jsem i padl tam, kam jsem padl.“ Vypadal tak roztomile, když se pokoušel argumentovat, že si Nelly nemohla pomoci a musela se stále uculovat, jak hlupačka.

Nešlo mu oponovat. Ale malá provokace neuškodí.

„No přišel jsi právě včas. Za chvíli bude striptýz.“ Musela ho poškádlit.

„Nebude.“

„Cože?“ Měla to naplánované. Mrkla na hodinky. Jasně, za chvíli bude striptér volat a vše se bude na jeho představení pro nevěstu připravovat.

„Měl menší nehodu a nestihne to sem. Jak jsem řekl, jsem ďábel a po dlouhé debatě s Tanixem, kdy měl jiný návrh než já, jsem si uvědomil, že nesnesu, aby ses dívala na jiného muže v rouše Adamově.“

Nelly se zhluboka nadechla a vydechla.

„Zaprvé, měl by sis trochu osvěžit slovník. Už není moderní říkat v rouše Adamově. Zadruhé, je ten chlápek mrtvý? Zabil jsi ho? Zatřetí, nic bych s ním neprováděla, jsem šíleně stydlivá a to ty víš. Začtvrté, co měl Tanix v plánu? Určitě to bylo lepší, než tvůj nápad.“

Alejandro se usmál, chytl Nelly za paži a přitáhl si ji k sobě. Vzhlédla a dívala se do očí, ve kterých byly šibalské jiskřičky.

„Občas není na škodu mluvit trochu staromódně.“ Líbl Nelly na špičku nosu. „Není mrtvý, jen jsem si mu trochu pohrál s motorem u auta.“ Natočil je oba směrem k holkám, které z nich nespustily zrak.

„Vím, že jsi stydlivá, a to je šíleně sexy.“ Jeho ruka, kterou svíral Nellininu paži sklouzla dolů k její dlani a propletl vzájemně jejich prsty.

„Myslím, že je nejvyšší čas, abys mě představila svým kamarádkám,“ zapředl Nelly do ucha jak kočka. Kývl na Tanixe a rozešel se ke stolu. Tanix je napodobil a šel společně s nimi.

„A co se týče Tanixova plánu,“ pohledem zpražil Tanixe, který se potutelně usmíval. „Tak ten raději ani nechci zmiňovat.“

„Proč?“

„Chtěl to převzít za striptéra.“

Nelly se musela zasmát. Tanix byl krásný muž, který stál stoprocentně za hřích. Jenže představa, jak tuhle variantu navrhuje žárlivému Alejandrovi, působila mimořádně komicky. 


Sis, věnuji ti tuhle kapitolku, protože jsi mě "dokopala" k jejímu dopsání. :D Snad se bude líbit. :-*


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek When devil is your ex - 8. kapitola:

9. Nori
30.11.2018 [8:53]

Myslím, že hlavné postavy a puto medzi nimi si vykreslila naozaj príťažlivo. Dobre sa to číta a človek ma chuť pokračovať ďalej. Na druhej strane si už dlho nič nepridala a tak sa pýtam, má zmysel začínať písať príbeh,ktorý hlceme ale sa možno ani nedokončí?


8. Simiik přispěvatel
13.11.2018 [8:35]

SimiikILoveReading: Tento týden se budu snažit dopsat kapitolu, děkuji za zájem :-)

7. ILoveReading
11.11.2018 [10:27]

Kdy bude další díl?

6. Lovemyself
02.11.2018 [17:20]

Už se těším na další díl

5. Simiik přispěvatel
14.10.2018 [19:30]

SimiikJohanka: dekuji za smajlíky Emoticon
Anne : jsem ráda, že se kapitolka líbila. Děkuji za komentář.

4. Simiik přispěvatel
14.10.2018 [19:28]

SimiikSis dekuji za komentář Emoticon Striptyz nebyl, aby si to každý představil po svém Emoticon Emoticon Emoticon

3. Anne
13.10.2018 [17:28]

Skvelá kapitola, bavila si ma. Emoticon A teším sa na ďalšiu samozrejme Emoticon

2. Johanka
13.10.2018 [10:18]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Arminka přispěvatel
12.10.2018 [20:11]

ArminkaSuper Emoticon děkuju za věnování i za kapitolu, nebyla jsem zklamaná, potřebovala jsem trochu škádlivého Alejandra na večer Emoticon
jen nechápu, proč mě mučíš a nedovolíš Tanixovi udělat striptýz Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!