OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » When devil is your ex - 7. kapitolaWhen devil is your ex - 7. kapitolaObčas musí ďábel stranou, když má nejlepší přítelkyně před svatbou.

Druhý den ráno se Nelly potichu vydala do obývací místnosti. Alejandro ležel na pohovce, přes sebe přehozenou deku tmavě zelené barvy. Tanix, přeměněný na kočku, mu ležel stočený do klubíčka u nohou. Kdyby byla na Instagramu, hned by si je vyfotila a fotku sdílela na síti. Určitě by fotka měla úspěch. Sexy chlap, který spí s roztomilým zvířátkem? Tutovka.

Jenže Alejandro je ďábel. Tanix démon.

Rozkošný první dojem klame.

Potichu se přesunula do kuchyně. Měla šílenou chuť na kávu, ale pokud by zapnula kávovar, vzbudila by je. Proto Nelly sebrala skleničku a nalila si vodu. Usadila se na židličku u kuchyňského stolu a pozorovala ty dva.

Musela si udělat škatulky ve své hlavě. Pěkně si tam uklidnit. Včera získala nové informace a všechno nabralo nový směr.

Existuje démon, který ji chce zabít. Měla se bát? Jasně, že se bála. Kdo taky ne? Ale je tu Alejandro, který ji miluje, jak řekl. Bonusem je roztomilý Tanix, který je nejvíc sexy ochranka pod sluncem.

Věřila, doufala, že ji oba ochrání. Nic jiného jí ani nezbývalo. Sama není schopna ubránit se zlu.

Zadívala se na Alejandrovu spokojeně spící tvář. Bránil ji a tím Nelly ublížil. Šlo o romantické gesto jako dělané z červené knihovny, které by každé dívce podlomilo kolena. Ale ztratila důvěru vůči němu. Bude dlouho trvat, než si zvykne, že je opět s ní. Neodejde. Bude s ní. Ale co když ne? Sám řekl, že ona do pekla nepatří. Jak by tím pádem mohli spolu žít šťastně až navěky? Pohádka se u nich neodehraje?

Zatřepala hlavou, aby zahnala špatné myšlenky. Je tu nyní.

Buď bude nešťastná a neustále hledět do budoucnosti. Nebo si bude užívat chvíle s Alejandrem.

Chtěla být po dlouhé době sobecká a šťastná. Chtěla být milována.

Z úvah Nelly vytrhl Tanix, který stále v kočičí podobě vyskočil na stůl a dožadoval se její pozornosti. Párkrát ho pohladila po hřbetě, což vyvolalo vrnění.

„Nechtěl by ses proměnit zpět do lidské podoby? Jsem trochu nesvá, když vím, kdo jsi,“ pronesla tichým hlasem, aby nevzbudila Alejandra. Kočka seskočila ze stolu a během chvilky před ní stál vysoký mladík. A to úplně nahý.

„Proboha!“ vyjekla ze sebe zaskočeně Nelly a uhnula pohledem.

„Cože? Kde?“ vyskočil z pohovky Alejandro a ještě rozespale se kolem rozhlížel.

Za normálních okolností by se Alejandrovi zasmála, ale teď před ní stál Tanix nahý, tak, jak ho Alejandro stvořil. A že si dal setsakra záležet. Uhnula pohledem a popadla první utěrku, kterou nahmatala, a hodila ji po Tanixovi.

„Co vyvádíš, Tanixi?“ obořil se mezitím na nahého démona Alejandro. Tanix zachytil v letu utěrku a zakryl si intimní partie.

„Paní Nelly chtěla, abych se přeměnil do lidské podoby. Jen jsem poslechl,“ promluvil konečně Tanix. Alejandro pozdvihl jedno obočí a významně se zadíval na Nelly.

„Hele, já netušila, že bude úplně nahý! Nikdy přede mnou neskákal z kočičí podoby do lidské!“ hájila se Nelly. Opravdu ji nenapadlo, že by měl být obnažený. Přece jen to mohla tušit. Ale je ráno a navíc neměla svůj pravidelný přísun kávy. Nemohou od ní očekávat uvažování na úrovni.

„Mohl by ses, Tanixi, obléct?“ požádala ho stále se dívajíc na Alejandra. Nechtěla riskovat, že by jí oči brouzdaly po dokonalém těle Tanixe. Byl jak magnet. I když… pokud ji paměť neklame, Alejandro vypadal líp. Pomalu se tomu nedalo věřit, že by mohl chlap vypadat líp, ale je to pravda.

„Paní Nelly, velice rád, ale nemám zde žádné oblečení,“ pronesl s mírnou dávkou provinění Tanix.

„Aha,“ vydechla Nelly a odebrala se do ložnice, kde sebrala svůj huňatý župan bílé barvy s růžovými puntíky. Chvíli to v něm přežije.

Když se vrátila zpět, Tanix v lidské podobě zmizel a nahradil ho kočičí Tanix. S otázkou v očích pohlédla na Alejandra.

„Řekl jsem mu, aby se proměnil zpět. Nebude se tu producírovat nahý před tebou,“ vysvětlil Alejandro. „To je pro něj?“ Hlavou kývl směrem k županu, který svírala Nelly v pravé ruce.

„Jo. Nenapadlo mě… To je jedno.“ Hodila župan na pohovku, jenž proletěl vedle Alejandra. „Opravdu si musím dát kávu, jinak bude mít můj mozek infarkt.“

Odebrala se ke kávovaru a zapnula ho, zkontrolovala vodu a naplnila páku kávou.

„Budeš chtít taky? U Tanixe to jistí miska mléka.“

Alejandro elegantně překonal vzdálenost mezi nimi a zezadu ji objal.

„Za to, že jsem se ovládl a neztropil šíleně žárlivou scénu, bych si zasloužil aspoň polibek,“ pronesl do jejího levého ucha mezitím, co mačkala v pravidelných intervalech kávovar.

„Polibek?“ zopakovala po něm. Už včera měl Alejandro narážky na skotačení v posteli a intimní sblížení se vším všudy. Ale Nelly jeho veškeré snahy zabrzdila. Nechtěla jen tak vše, co se mezi nimi odehrálo, smést ze stolu a dělat jako by se to nestalo. Konečně Nelly sdělil, jak to bylo a vážila si toho. Byla šťastná, že city, které k němu chová, jsou vzájemné. Jenže nemůže se na něj hned vrhnout a dovádět s ním, jako zajíci. Potřebovala trochu času, aklimatizovat se na nynější situaci.

„Nebo ani to mi nedovolíš? Pamatuješ si přece na naše polibky, ne? Na všechna místa na tvém těle, kterých jsem se dotýkal svými rty,“ šeptal se zastřeným hlasem Alejandro do jejího ucha. Nelly na sucho polkla.

Dobře, v hlavě její rozhodnutí znělo velice dobře a odhodlaně. Jenže zapomněla připočítat sexuální napětí mezi nimi a Alejandrovy svádějící praktiky.

Opatrně se otočila k němu čelem. V jeho očích se zračilo vzrušení.

„Polibek?“ zopakovala znovu jako ve snu.

Alejandro nepatrně přikývl. „Nejlépe francouzský,“ dodal a šibalsky se usmál.

Přece polibek je dobrá věc. Dlouho se nelíbala a Alejandro líbá více než dobře. Proč si, na jednu stranu, odpírat tuhle rozkoš?

Zvedla se na špičky. Alejandrův úsměv se ještě víc rozšířil. Jenže jeho nadšení nemělo dlouhého trvání. Těsně předtím, než stihla Nelly překonat tu titěrnou vzdálenost mezi jejich rty, zazvonil zvonek.

Nelly sebou poplašeně cukla. „Co je dnes za den?“ vyhrkla ze sebe a utekla z Alejandrovy blízkosti.

„Sobota,“ procedil mírně podrážděně skrze zuby pekelník.

„A do háje, to je Jess.“

„A?“

„Jsem její svědkyně a dnes se loučí se svobodou,“ vysvětlila Alejandrovi, zatímco se hrnula ke dveřím, aby pustila Jess do bytu. Sakra! Jak Jess vysvětlí přítomnost Alejandra a kočičího Tanixe?

„Takže jdete někam popíjet a určitě jsi objednala striptéra?“ hádal Alejandro.

„Tak nějak,“ souhlasila Nelly. Otevřela dveře, aby nemusela Jess opětovně zvonit. „Proč se ptáš?“ Snad toho striptéra nemá v úmyslu zabít, proto, že se bude odhalovat před Nelly a zbytkem holčičího obecenstva. Vždyť Jess je nevěsta a hlavní hvězda večera. Jí si ani nevšimne.

„Jen tak. Předpokládám, že to bude vyloženě dámská jízda, která nesnese mužský element. Pokud, samozřejmě, nepočítám namakaného chlapíka politého dětským olejíčkem svíjejícího se kolem nastávající nevěsty.“

Nelly přikývla a vyčkávala, co dalšího z Alejandra vypadne.

„Dobře. Nebudeme rušit,“ pronesl a pekelně se usmál. Zavolal Tanixe a oba v momentě zmizeli.

Nelly si na jednu stranu oddychla, že nemusela vymýšlet historku, co tu dělá. Ale na druhou stranu jí něco říkalo, že má Alejandro něco za lubem.


Sis, děkuji moc za komentář. Snad se ti pokračování bude líbit.  


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek When devil is your ex - 7. kapitola:

2. Simiik přispěvatel
09.09.2018 [15:22]

SimiikTak to jsem ráda, ze máš super představivost Emoticon Emoticon Tak to je potom dobře, ze sluha je Tanix a ne ty. Emoticon Alejandro by pravdepodobne vedle sebe někoho takového(kdo by do nej furt ryl) nesnesl Emoticon Emoticon Nooo takove trochu tichou před dablovou bouří Emoticon Diky sis za koment. Emoticon

1. Arminka přispěvatel
08.09.2018 [15:05]

ArminkaMiluju svoji představivost (Alejandro na gauči s Tanixem u nohou Emoticon Emoticon Emoticon)). Díky, sis. Emoticon
Čekala jsem teda, že Alejandro bude víc vyvádět, když viděl, jak se nahý kočičák producíruje před Nelly. Ale na druhou stranu jsem ráda, že mu nevytrhal všechny chlupy.
Občas mě fascinuje poslušnost Tanixe, já bych sluhu dělat nemohla, do Alejandra bych ryla furt. Emoticon Emoticon).
Mám pocit, že rozlučka se svobodou dopadne hodně špatně. Alejandro moc neprotestoval. Emoticon Emoticon Btw. popis jeho představ o rozlučce (strýpterovi) mě pobavila.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!