OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Vlk - PrologVlk - PrologMegan chodí na akademii Čtyř živlů, kde se začíná studovat od vaší první přeměny v častečného Vlka. Studuje již čtvrtým rokem, ale stále nenašla svého Marvena. Ostatní okolo ní jsou jen malý kousek od toho, aby byli se svým Marvenem, a polovina z nich už svého má.
Ale... Co když ho konečně získá? Co když s ním přijdou problémy? A proč s ním přijel i velice pohledný učitel sebeovládání a ostatních "pitomostí" Anthony Brown? Co se stalo v jeho minulosti?
A proč jsou okolo samí Lesgrani?
Přeji příjemné počtení, MarryAnn

Stát Idaho se nachází v Severní Americe. Na severovýchodě sousedí s Montanou, na východě se státem Wyoming, na jihu se státy Utah a Nevada. Na západě hraničí s pobřežními státy Oregon a Washington. Idaho je drsná země, plná velikých civilizací nenarušených přírodních rezervací. Většina státu je tvořena Skalnatými horami a hlubokými zalesněnými údolími. Idaho je velice bohaté na přírodní zdroje.

V jedné rezervaci právě tohoto státu se nachází škola, která je skryta mezi lesy. Byla založena roku 1868. Zvenčí vypadá jako každá jiná založená v tomto století. Prošla množstvím rekonstrukcí, a přes práh této budovy vstoupilo jen málo lidí. Tedy, normálních lidí.

Byla založena čtyřmi neobyčejnými lidmi: panem Johnatanem Earthem, slečnou Margarett Windovou, Christoperem Firelem a madam Elizabeth Watersnovou. Vedli svou školu s úctou a ctí. Jejich žáci byli neobyčejní. Byli zvláštní. Jedni byli spjati s přírodou, druzí byli jejich ochránci.

Studenti spjatí s přírodou a zakladatelé byli novou pro lidi neznámou rasou nazývanou Marveni. Byli na svůj původ nepředstavitelně hrdí. Uměli ovládat čtyři základní živly – zemi, vzduch, oheň a vodu. Marveni pomaleji stárnou - nejstarší z nich se dožil nepředstavitelných sto čtyřiceti sedmi let. Vím to, protože tento Marven byl v naší historii důležitý. Žil v sedmnáctém století a byl jeden z Prvních. S Prvními začali existovat i Lesgrani.

Lesgrani. Temnoty chtivá stvoření, která jsou schopna jít za svým i přes mrtvoly. Taky proč ne, když jejich oběti jsou sžíráni strachem o svůj život. Když jsou plní paniky po pohledu do temných očí jejich budoucích vrahů. Jejich vrazi čerpají naopak sílu ze strachu, bolesti, paniky a utrpení. Jsou opakem jejich minulého života, kdy čerpali svou sílu z toho dobrého. A paradoxem je, že nejvíce síly získávají právě z Marvenů. Lesgrani dokáží ve vás vyvolat ten nejtíživější strach, který si jen dokážete představit. V tu chvíli už ani nemusí zapojovat svoji moc. Všechny ty tíživé emoce vás pomalu ubíjí. Šíří se vaším tělem jako jed. A proto, aby se ze světa nevytráceli Marveni, tu jsou jejich ochránci. Divocí, temperamentní a výborní bojovníci právě proti Lesgranům - Vlci.

Tím jsem já. My, Vlci, si hledáme svého Marvena. Většině se to podaří, někteří ho najdou až za několik let. Doba, do které bychom měli svého Marvena najít, je do dvaceti pěti let. Mně je sedmnáct. Většina mých vrstevníků už svého Marvena má. Jen já musím být něco extra.

Ale k věci. Jsme... Strážci, ochranka, vše, na co si při slově ochránci vzpomenete. Většina z nás, těch, kteří už se mohou měnit, jsou ve své vlčí podobě obrovští. I když každý Vlk má svůj kožich jiný než ten druhý, a i velikostí jsou rozlišné, máme k sobě pevné pouto. Jednoduše smečka.

Bráníme Marveny zuby nehty. I když každý svého více, spolupracujeme.

 

V poslední době mezi sebou Marveni a Lesgrani mají čím dál víc častější střety. Vlci své Marveny poslední desetiletí ztrácejí – buď jsou jejich Marveni unešeni, nebo jim je před jejich očima zabijí. A tím Lesgrani získávají ještě více Temnoty než obvykle. Vlci po ztrátě svého Marvena umřou steskem. Většina. Ale někteří to zvládnou. Sice velmi těžce, ale záleží i na tom, jak silné pouto mezi sebou mají.

A já neskutečně toužím mít svého Marvena. I přes všechna ta rizika, toužím po svém Marvenovi. Toužím být bojovníkem, ochráncem.

Teď ho jenom najít a pomoct v boji.Gratuluji, jestli jste se dostali až sem! :D 

Má nová povídka z vlastní tvorby. Žádné ff, takže mám docela strach, co na to řeknete. :-D
Takže, prostě a jednoduše, doufám, že se bude líbit a doufám v jakýkoliv komentář ;-)

1. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlk - Prolog:

12. MarryAnn přispěvatel
30.07.2014 [17:19]

MarryAnnnatt.echelon, budeš ji tu mít v 18:00 Emoticon
Díky Emoticon
Annie, Nela, rezinka, Rionelle, domi99 a T, Děkuji moc Emoticon
Henley, taky mě to napadlo, když jsem to vymýšlela Emoticon
Jinak, díky Emoticon
Asuka, to jsem ráda, že to nevadí Emoticon
Děkuji Emoticon
Ver, moc děkuju za rady. Budu na to příště myslet Emoticon
Adel :3, wau! Emoticon
Díky Emoticon

11. Adel :3
28.07.2014 [20:54]

Strašně se mi to líbí. Prosím co nejrychleji další! Emoticon Už teď tu povídku Miluju! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.
Smazat | Upravit | 27.07.2014 [15:03]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. Ver přispěvatel
27.07.2014 [12:37]

VerNemohla jsi mě neupoutat názvem, byť vlci k nám prostě patří neodmyslitelně a zvláště pak k šílencům, jako jsem já, která přečetla o těchto tvorech velmi mnoho a mnoho se toho pokusila i napsat. Živly… další důvod, proč číst… jednoduše hned od prvního pohledu to vypadalo, jakože jsi přesně má krevní skupina Emoticon.
Pravda… mohla jsi začít trochu… zajímavěji. Já si většinou informace o jednotlivých místech dohledávám, ale všechny sousedy vypisovat mi připadá celkem zbytečné. Mimochodem, nemusela bys hned v prvním odstavci tolikrát opakovat slovíčko „Idaho“… však my víme, tak krátkodobou paměť zas nemáme! Emoticon
Zajímavá lekce historie k úvodu, nu, byť spíše by se hodilo dávat tyhle informace postupně, než je všechny na člověka vychrlit. Nu… jména nejsou zrovna originální, ale chápu tě - taky je pro mě neobvykle obtížné vymyslet trefná a přitom zajímavá jména, která by přímo neodrazovala fakta. Nu, možná… co takhle nějaký cizí (tz. mimo angličtiny a češtiny) jazyk? Emoticon
Stylistické okénko: „pohledu do temných očí jejich budoucích vrahů. Jejich vrazi čerpají naopak sílu…“ bych spíše řekla jako: „pohledu do temných očích jejich budoucích vrahů. Oni naopak čerpají sílu…“ Není nutno dvakrát opakovat v tak krátké době stejné slovo. Takhle je to trochu… učesanější. Emoticon
A pak ještě ohledně nějakého slovosledu: „Lesgrani dokáží ve vás vyvolat ten nejtíživější strach,“ by lépe vypadalo jako: „Lesgrani ve vás dokáží vyvolat ten nejtíživější strach,“ alespoň tedy dle mého názoru. Emoticon
Což by bylo vše… jen jedna věc mě ještě mrzí: Že je to tak krátké! Emoticon Ovšem každopádně, dobrý nápad, celkem zajímavě začínáš, tak si počkám, jak to zpracuješ… byla by škoda, to zkazit Emoticon.

8. Asuka
27.07.2014 [11:11]

Začíná to pěkně. Úvod je spíše stručně informovaný, ale nevadí. Těším se na pokračování. Emoticon

7. Henley přispěvatel
26.07.2014 [22:38]

HenleyZačíná to zajímavě. I když mi to připomíná boj Moroiů proti Strigoiům, jsem zvědavá, co se z toho vyvine. Emoticon Emoticon

6. T
26.07.2014 [21:33]

Je to zajímavé. Těším se na další díl. Emoticon

5. Rionelle přispěvatel
26.07.2014 [21:18]

RionelleZajímavý nápad. Líbíse mi. Těším se na pokračování. Emoticon Emoticon Emoticon

4. rezinka
26.07.2014 [21:13]

Jsem naprosto nadšená. Těším se na další kapitolu Emoticon

3. Nela
26.07.2014 [20:55]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!