OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Tu nezostane! 4. kapitolaTu nezostane! 4. kapitolaTakže, štvrtá kapitola. Potrebovala som napísať aj tento pohľad.. ale prečo... tak to až niekedy potom. Mimochodom, plánujem druhú sériu... pretože koniec ktorý mám pripravený vás asi nepoteší...:D

Shannon:

Odomkol som dvere, a kývol na Grace, aby šla ďalej. Nezaváhala ani minútku a už sedela na gauči. Vzal som zo skrinky víno a nalial ho do pohárov.

„Čo si robila u Jareda?“ spýtal som sa jej zo skutočným záujmom.

„No, nemám moc fajn pocit z toho, že som tam nechala malú. Ale rozhodli tí vyššie. Nadriadení... Ale zdá sa, že ju má celkom rád...“ Na chvíľu sa zamyslela. Musel som sa nad tým pousmiať. Jared si ju naozaj zamiloval. Bral ju ako dcéru.

„Hej, Jared chcel vždy deti...“ začal som si robiť srandu. Nikdy sme o tom nehovorili verejne, ale Jared mal deti fakt rád...

„Ale naozaj. Vyzerá to, že si sadli...“

„Sadli? Len sadli? Je preňho ako dcéra. A vyzerá to, že aj ona ho berie ako otca. Začínam sa báť, že si ju adoptuje,“ povedal som jej a všimol si, ako sa na mňa díva. Mala taký zvláštny pohľad. Usmievala sa a zároveň bola zmetená.

„Naozaj si ma volal, aby sme sa bavili o Jaredovi?“ spýtala sa a ja som pochopil tú zmätenosť v jej očiach.

„Nie, ja len... no... To je jedno... Skôr som chcel, no... lepšie ťa spoznať,“ povedal som jej na rovinu moje úmysel.

„V láske som sa sklamala. Takže, chceš spoznať mňa? Alebo moje telo...“

„Oboje, ale teba momentálne viac...“ povedal som jej a prisunul sa k nej bližšie.

„Tak... a čo by ťa zaujímalo? Môj život určite nieje tak zaujímavý, ako ten tvoj...“ nervózne sa na mňa usmiala.

„Ako si sa dostala k polícií?“ Toto ma  naozaj zaujímalo. Taká nežná žena...

„Tatko bol policajt. Zabili ho pri výkone služby. Vedela som, kto to bol. A tak som sa pridala k polícií, aby som ho našla. Konkrétne k FBI, ale keď som našla otcovho vraha, preložili ma na mestskú políciu... Nejako ututlali to, že som otcovho vraha... za... ja... zabila... takže ma nevyhodili a netrestali. Len preložili na mestskú. Ale som rada, že som otcovho vraha zabila. Shannon, prosím neodsudzuj ma. Ja za to naozaj nemôžem. Bola som taká vytočená, že...“ horlivo vysvetľovala a bála sa, že ju odsúdim. Ale ja by som sa zachoval rovnako. Zdvihol som jej hlavu a usmial sa za ňu.

„Neodsúdim ťa. Poznám ťa síce len pár hodín, ale zachovali by som sa rovnako. A ani by som sa to nesnažil ututlať...“ usmieval som sa na ňu.

„A nenazveš ma vrahyňou?“ zašepkala a pozrela sa mi do očí.

„Nie, nemám dôvod...“ rovnako ticho som zašepkal a priblížil sa k nej.

„Každý môj vzťah sa skončil, lebo ma nazvali vrahyňou. A to sme sa poznali asi tri mesiace. My sa poznáme tri hodiny a je ti to jedno? Čo si ti za chlapa? Buď si riadne nadržaný, alebo gay...“ robila si zo mňa srandu. Usmial som sa tiež a pohladil ju po líci.

„Veríš v lásku na prvý pohľad?“

„Teraz už áno,“ povedala a pobozkala ma. To je neuveriteľné, ako rýchlo som sa zamiloval. Ja Shannon Leto! Ja!!! Hahaha!!! Ale Grace je geniálna. Vzal som ju do náruče a položil na posteľ. Vedel som, že ešte neprišiel čas, aby sme sa milovali a tak som sa postavil. Zo skrine som vytiahol nejaké tričko a hodil jej ho.

„Ty ma nechceš?“ spýtala sa zo strachom.

„Ani nevieš ako. Poznáme sa ale len, tri hodiny. Daj tomu čas. Nechcem ťa stratiť,“ povedal som jej a sám sa vyzliekol len to treniek. O pár sekúnd bola oblečená v mojom tričku a jej šaty boli položené na pohovke, pri čele postele.

„Bude ti vadiť, ak si dám ešte sprchu? Tie vlasy dám dole iba pod vodou." Ukázala na svoju dokonalú frizúru. Hlavou som mykol smerom k dverám vedúcim ku kúpeľni.

Vymotala sa z paplóna a zmizla za nimi. Hodil som sa na posteľ a čakal kedy príde. Je úžasná. A to že mi po asi troch hodinách tak verí. Naprosto ma odrovnala. A tá jej nádherná postava a úsmev. Proste všetko. Teraz už vime, čo je to večne omieľaná láska na prvý pohľad. Dvere sa otvorili a v nich stála Grace. Na sebe mala moje tričko. Vlasy mala mokré a po nohách jej stekali kvapky vody. Nadvihol som paplón a naznačil jej, aby si ľahla za mnou. Nenechala sa volať dvakrát a ľahla si. Hlavu mi dala na hruď a kreslila mi po nej malé krúžky.

„Sahnnon, prečo práve ja? Teda, myslím, že každú inú tu len hodíš na posteľ a... no... Ale prečo je to so mnou inak?“ Zaujímala sa Grace a ďalej kreslila krúžky.

„Ja neviem, Grace. Sám nad tým premýšľam. Ale neviem. Naozaj... proste si mi zamotala hlavu. Mala by si s tým prestať. Nakoniec aj prestanem vedieť hrať na bicie...“

„Nebudem ti motať hlavu, keď ty mi nezlomíš srdce... A k tým bicím. Opováž sa zabudnúť. Chcem, aby si mi niekedy zahral...“ povedala, pobozkala ma na hruď a zavrela oči...

***

Jared:

Dal som  malú spať a nanovo si zapol ten horor. Konečne si ho dopozerám. Keď si predstavím, že Shannon teraz práši Grace... Wrr... a ja som zase vyšiel nasucho. Pomaly som vypol DVD a odišiel so spálne. Ľahol som si na posteľ a pozeral sa na strop. Ani neviem čo ma to napadlo, ale zrazu som premýšľal o svojich milenkách. Musel som sa sám sebe zasmiať. Bratovi závidím babu... Som normálny? Nie! Postavil som sa a ešte si dal jednu rýchlu sprchu, aby som sa upokojil..

***

Ráno, keď som sa prebral, mal som divný pocit. A vtedy mi to došlo. Zajtra ide malá preč!!! Preč!!! Ako mi len bude chýbať. Postavil som sa a prešiel k postieľke. Ležala a vyzerala ako anjelik. Na tvári mala úsmev a vlásky rozhádané po poduške. Opatrne, aby som ju nezobudil som odišiel do obývačky. Sadol som si na gauč a pozeral von oknom. V hlave som si prehrával tie dni. Aké boli so Sindy úžasné. Vždy som chcel nájsť ženu s ktorou by som mal nádherná deti. Behali by okolo mňa a ja by som ich otcovsky napomínal. Potom by si ku mne prisadla moja vyvolená a spoločne by sme ich sledovali. To by bolo dokonalé. Namiesto toho, mi teraz vezmú Sindy a ja s tým nič nespravím. Bolo  mi z toho zle. Veď ten krpec mi zmenil život. Ukázala mi, aké úžasná je byť otcom. Tak veľmi by som chcel dieťa. Ale nie obyčajné. Chcel som Sindy. Len Sindy. Bolo to najúžasnejšie dieťa, aké poznám... Keď sa zobudila, nakŕmil som ju a rozhodol som sa, že si dnešný deň užijeme...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tu nezostane! 4. kapitola:

3. bobik přispěvatel
25.12.2010 [22:11]

bobikNikol18: Ja som happyenďák...:P takže sám neostene...:P a mám pre vás pripravená obrovské prekvapenie...:) Budeš riadne prekvapená, ze to dám ruku do ohňa... Emoticon Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 25.12.2010 [19:55]

Začínám se obávat, že nakonec zůstane sám. A doufám, že v další řadě si někoho najde.

1. MirrorGirl454 přispěvatel
25.12.2010 [9:17]

MirrorGirl454 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ona odíde... Emoticon Emoticon Emoticon Dúfam, že napíšeš šťastný koniec... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!