OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Nahoru a ještě ‚víš‘ - PrologNahoru a ještě ‚víš‘ - PrologSeznam se s někým, kdo už se mnou nějaký čas je. Je to podrazák, odporný, vypočítavý a zatraceně sexy floutek. Muž, který si zaslouží rozbít tvář tolika způsoby, až to vyvolává kóma. Ne, vlastně takový není. Ale stejně tě jednou bude štvát. Takhle nějak to začalo...

Z nudy dokáže člověka vytáhnout jen pár věcí. Nejvděčnějším vždycky byl, je a bude alkohol. Někdy bych se dokázal opíjet celé dny, a kdyby někdo vymyslel bezednou láhev, líbal bych mu ruce a splnil první poslední, i kdyby to byl gay.

Bohužel takový koumák se nikdy nenašel a já si musel někdy najít i jiný druh zábavy.

Můj otec vždycky říkával: Já makat kurva nikdy nebudu – tak podle toho jsem se chtěl zařídit i já a dát životu nový rozměr.

Škola mě nikdy nebavila, byla to jen povinná otrava, která mi krátila čas, a moje školní výsledky nebyly nikdy nijak valný. Co se dalo dělat. Rukama jsem se uměl ohánět akorát, když mi šlo o život, ale radši jsem se spoléhal na rychlost svých nohou.

Nikdy jsem nikam nezapadal. Nechtěli mě ve školních sportovních klubech. Nechtěli mi nikde dát brigádu, protože jsem byl široko daleko proslavený jako syn alkoholika a nepřizpůsobivýho blázna z karavanu. Takže ve finále jsem kašlal i na školu.

Snažil jsem se prorazit jako tajemný zlodějíček, fantom drobných krádeží, ale vždycky mě chytli. Smolař jsem byl. A rozhodně po otci.

Můj život se otočil záhy.

Vracel jsem se domů po báječným večeru u Abby, kdy jsme se oddávali pití laciného alkoholu a souloži na stařičkém gauči její matky. Usmíval jsem se jako blbeček, protože jsem zase dostal, co jsem chtěl, i když s Abby to byla jen otázka času. Stačilo jen pár loků, zčervenala jí tvář a naservírovala se mi jako krocan o Díkuvzdání.

Svým způsobem mi nic nechybělo. Žil jsem si jako král sociálních případů, stále jsem se pokoušel zdokonalit v umění zlodějen a v těch úžasných chvílích jsem si dělal dobře na Abby. Nebo pod Abby. Podle toho, kolik toho zrovna vypila.

Rozrazil jsem dveře našeho smradlavého karavanu a málem se pozvracel.

Můj pupkatý, odporný otec se válel v kaluži zvratků a vlastní moči. Nedýchal, ale v ruce měl svou jedinou a milovanou láhev samohonky, kterou sháněl bůhvíkde. Naštěstí puch zvratků a moči přebyl pach samohonky, která svým lihovým oparem obklopila celý karavan. Škrtnout tam sirkou, tak by nastal okamžik z akčních filmů. Jedna jiskřička by způsobila mohutnou explozi a rozmetala karavan po celém parkovišti. Nevím, jestli bych se potom dal složit. Možná by mě pohřbili napůl s otcem.

Děsivá představa.

Jenže tenkrát jsem se tolik nesmál.

Normálně slabošsky jsem zpanikařil, vybral jsem otcovy úspory, které činily jen pár dolarů, a utekl jsem.

Rozhodl jsem se zmizet, a tak jsem nasedl na první autobus, který zrovna odjížděl, a rozjel jsem se kdoví kam, za lepší budoucností.

Jenže moje budoucnost nebyla tak skvělá, jak jsem si myslel. Vlastně nebyla tak skvělá, dokud jsem nepoznal tu úžasnou, drobnou a skoro starou paničku, kterou nemálo zanedbával její manžel. Byla vášnivá, hysterická, nesnesitelná, milá, hezká, ale hlavně, hlavně byla bohatá natolik, aby se mi líbila.

Po všech sračkách, který mi život připravil a postavil mě před ně, jsem ho chtěl pořádně chytit za zadek. Bafnout ho takovým stylem, jakým ho ještě nikdo nechytil, a pořádně si ho nastavit. Naposledy poopravit pár chybek, který by tu rozkoš mohlo pokazit. A pak… Pak ho důkladně do toho zadku nakopat, musel vědět, jak moc mě sere.

Ale potom, co mi postavil do života Sarah, jsem ho začal mít zase rád.

To Sarah mi ukázala, jak být nový, lepší, dokonalejší. To ona mi ukázala můj odraz ode dna a jsem jí za to vděčný. Ačkoli se mi vzpomínky na ni vracejí a není to příjemný, přesto těch hezkých vzpomínek na ni mám spousty.

Ach… Sarah… Jako by tvé jméno vycházelo ze samotného Pekla… Tolik lákavé, tolik příjemné, ale tak zasraně zničující…

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nahoru a ještě ‚víš‘ - Prolog:

28. PrincessCaroline přispěvatel
10.09.2014 [22:29]

PrincessCarolinePokračovanie bude? Nebude?

27. Gracewhite přispěvatel
09.09.2014 [16:56]

Gracewhite Emoticon Emoticon Emoticon

26. darkgirl přispěvatel
08.05.2014 [11:34]

darkgirlMoc se mi ten začátek líbí! Prosím pokračuj! Emoticon Emoticon Emoticon

25. Fluffy admin
08.05.2014 [10:25]

FluffyLeaLee: Já jsem ti přece nechtěla kazit tvůj záměr, jen se tu snažím dělat svoji práci pořádně. Jsem tu od toho, abych opravovala lidem hrubky a ne, abych u každého díla, které otevřu, přemýšlela nad tím, jak to autor myslel. Nevyhrožovala jsem ti, jen jsem upozorňovala, že mám daný kodex, kterým se musím řídit. A ty jsi opravdu vysvětlení nikam nenapsala. V administraci je dost článků a pochop, že admin nemá čas nad tím uvažovat, jestli chceš podtrhnout absurdno svojí povídky gramatickou chybou.
Já i Lili jsme tvůj záměr pochopily, a proto máš svoje měkké i zpátky. Jen by bylo příště lepší, abys podala vysvětlení dřív, než mi tu začneš říkat, že jsem tě nepochopila. Ano, nepochopila, protože jsem tu od toho, abych opravovala, ne abych přemýšlela o tom, co chtěl autor říci. To si užiju jako čtenář, ale ne jako admin. Snad ti tohle vysvětlení stačí. =)

24. LiliDarknight webmaster
08.05.2014 [10:03]

LiliDarknightA ja opäť opakujem, že si sa nepokúsila jej to vysvetliť. Povedala si, čo to má predstavovať bez toho, aby si povedala prečo a odrazu si zaútočila. Takže sa len bránila. Skús sa na to pozrieť z tejto strany, než tu začneš znovu robiť rozruch. Emoticon
A len tak medzi nami - tá hrubka v názve nebola jediná. Podľa mojich informácií tých chýb v texte bolo viac, tak sa nečuduj, ak tie chyby proste opravila.

23. LeaLee přispěvatel
08.05.2014 [10:00]

LeaLeeLili, uznej, že pojkud Fluffy napíšu, je moje JEDINÁ hrubka je schválnost a ona si to ani nenechá vysvětlit a hned mi vyhrožuje vyhazovem, tak je to pro mě jednodušší, než dohadování s někým, kdo neposlouchá. Děkuji za vyslechnutí a opravu, uvozovky mě nenapadly, ale jsem spokojená. Ještě raz, děkuji Emoticon

22. Arminka přispěvatel
08.05.2014 [8:58]

ArminkaProsím, nenechávej to smazat! Emoticon
Je to vážně skvělý, parádní námět, ještě lepší zpracování, čtivý. Emoticon

21.
Smazat | Upravit | 08.05.2014 [7:22]

Je to super povídka, mě se ten prolog moc líbil. :) Určitě budu číst dál!

20. LiliDarknight webmaster
08.05.2014 [0:11]

LiliDarknightA prosím, správanie urazeného dieťaťa takisto nefunguje.

19. LiliDarknight webmaster
08.05.2014 [0:01]

LiliDarknightNepochopila to pre to, lebo si sa jej to ani nepokúsila vysvetliť. Ja to síce nechápem tiež, ale aby som prejavila dobrú vôľu, zmením ti ten názov naspäť. Hoci stále netuším, aký to má význam, očividne je to dôležité.

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!