OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Miluješ ma? Nie! Fajn! 14. kapitola + EpilógMiluješ ma? Nie! Fajn! 14. kapitola + EpilógPosledná kapitola. To by som nebola ja, keby nebol happy end. Takže pekné čítanie. A viac vám neprezradím...:D

LEE:

Dorazil som do New Yorku, a neskonale sa tešil, že zase uvidím Kate a Kevina. Možno niečo vedia o Emme. Nedával som si veľkú nádej, že príde. Určite je niekde, kde jej je dobre. Obskakujú ju. A ona si užíva peniaze, zarobené ako právnička. Posmutnel som. Pred piatimi rokmi som spravil tú najhoršiu vec v mojom živote. Doteraz nechápem, prečo som ju opustil. Veď som ju miloval. A len tak som si ju nechal ujsť. Prečo som bol taký idiot? Prečo??? Jasné, viem, že za to môžem ja. Nikdy som nemal vziať to basketbalové štipendium. Mal som si kúpiť byt. Niekde blízko Emmmy a byť spokojný. Ako som mohol byť taký naivný a nechať ju len tak odísť. Dorazil som pred hotel a vystúpil z taxíku. Pred ním stála Kate a Kevin. Kevin sa s niekým objímal a Kete ich šťastne pozorovala. Pomaly som išiel k nim a keď si ma Kate všimla hodila sa mi okolo krku. Objal som ju a pustil Išiel som za Kevinom a tiež ho objal.

„Gratulujem. Aspoň niekomu to vyšlo...“ povedal som, ale Kevin sa len usmial, ako pako. Otočil som sa na osobu s ktorou sa objímal. Keď som ju zbadal. Onemel som. A to doslova. Len som tam stál a sledoval ju... Emmu. Moju Emmu. Moju dokonalú a krásnu Emmu. Preboha! Ona je tu! TU! Na svadbe!!! Usmial som sa a ona si ma premerala. Tiež sa usmiala a objala ma.

„Vyzeráš úžasne,“ povedala a usmiala sa.

„Veď aj ty...“ povedal som jej a zase si ju prezeral.

„No tak my pôjdeme. Na recepcií si vyzdvihnite kľúče...“ povedala Kate a Kevin zadržiaval smiech. Obaja nasadli do taxíku a odišli. Stál som tam pri Emme a usmieval sa na ňu. Bola kúzelná. Ešte krajšia, ako pred piatimi rokmi. Vzal som do ruky svoj kufor a do druhej som zobral ten jej. Protestovala, ale umlčal som ju. Prišli sme až k recepcií. Emma sa hneď usmiala na muža za recepciou a on jej úsmev opätoval. Na mňa nepríjemne zazrel, ale potom znova nahodil profesionálny výraz.

„Kľúče na izbu pre Emmu O´Conellyovú...“ povedala mu Emma a natiahla sa po kľúč.

„Hej máte spoločnú izbu s pánom Leem...“ nestihol dokončiť, lebo sme ho prerušili.

„Čo?!?“ povedali sme zborovo a vyvalili naňho oči. No áno. Mám to tu napísané. A tiež poznámku. Nejaký pán Kevin a slečna Katy ktorý to platia vám odkazujú, bez protestov spolu. Podal nám kľúč a ďalej sa venoval niečomu na PC. Otočil som sa na Emmu, ktorá neveriacky čumela na recepčného. Potiahol som ju za ruku a ona poslušne išla. Neskôr sa vzchopila a pozrela na kľúč.

„355...“ zašepkala a nastúpila do výťahu. Stlačil som príslušné poschodie a podal jej kufor. Ja som si od nej vzal kľúč a išiel som odomknúť. Zabijem ho! Zabijem Kevina a hneď po ňom aj Kate!!! Pomyslel som si, keď som videl jednu manželskú posteľ. Emma ma odtisla a nenávistne zazrela na gauč.

„Kevin, Kate, zabijem, nenávidím...“ mrmlala si pod nos a chodila okolo postele.

„Emma, môžeme sa porozprávať?“ spýtal som sa jej a ona zastala v polke pohybu. Potom sa na mňa otočila a prikývla.

„To čo sa stalo pred piatimi rokmi, to...“ začal som, ale prerušila ma Emma.

„Nechcem počúvať, ako si mi nechcel ublížiť. Ako si, si našiel lepšiu. Ublížil si mi veľmi. A ja som sa cez to nepreniesla. Tak mi to nepripomínaj,“ zodvihla sa a odišla do kúpeľne.

„Emma, nie! Počkaj. Chcel som povedať, že to bola najhoršia chyba v mojom živote. Nemal som to robiť!“ zakričal som. Dvere na kúpeľni sa otvorili a vykukla z nich Emma. Mala v očiach slzy a na tvári nechápavý výraz.

„Myslel som si, že ma už nechceš. Keď sme boli od seba tak ďaleko. Myslel som si, že robím správnu vec. Nerobil som! Bola to chyba. Ľúbim ťa! Veľmi! Stále! Nedokázal som mať vzťah zo ženou. Pretože si v mojom srdci bola ty. Ty! Ty! Ty! Ty!  A stále len ty... Proste to nešlo? A sex? To bola len pretvárka. Vždy som myslel na teba. Nešlo to, pozerať sa do ich tvárí. Ako kričia a zavýjajú sa. Bolo to nechutné. Myslel som vždy na teba. A keď som ťa tu dnes zbadal. Svitla vo mne nádej. Viem, že som ti ublížil. Ale chcem ťa. Veľa ráz som sa ťa snažil vyhľadať. Ale nepodarilo sa mi to... Milujem ťa!“ povedal som, jej a čakal čo spraví. Zmätene sa na mňa dívala a usmievala sa.

„Miluješ?“ overovala si a ja som prikývol.

„Veľmi?“ spýtala sa znova. A ja som zase prikývol.

„Najviac na svete?“ opýtala sa znova a ja som je už nedočkavo prikývol. Usmiala sa a skočila ku mne na posteľ. Jemne ma pobozkala, ale ja som si ju pritiahol bližšie.

„Počkaj! Brzdi! Musím si zvyknúť. Päť rokov! Päť! Som bola bez teba. Musím si zvyknúť. Netlač na pílu. Usmiala sa a vybrala sa do kúpeľne. Počul som ako pustila vodu a postavil sa z postele. Cestou som zo seba zhodil veci a vošiel do kúpeľne. Nevšimla si ma, ani keď som jej vliezol so sprchového kúta.

„Výborná teplota vody...“ povedal som a videl, ako sa mykla.

„Lee! Ty pako! Vieš ako som sa zľakla!“ začala mi nadávať. Prudko som ju prirazil k stene sprchového kútu a začal ju bozkávať.

„Vieš čo? Kašli na pílu. Kľudne na ňu tlač!“ povedala a pritiahla si ma k sebe...

EMMA:

Miluje ma! On ma miluje! Aj po piatych rokoch! Chce ma. Práve ležal vedľa mňa na chrbte a spal. Rozhodla som sa zavolať Kate. Musím jej poďakovať.

„Prosím?“ spýtala sa Kate

„Ďakujem,“ povedala som je a usmiala sa.

„Takže ste spolu?“ skríkla do telefónu, až ma myklo.

„Áno...“ zašepkala som a otočila sa na Leeho. Už bol hore a usmieval sa na mňa.

„Poďakuj im, aj za mňa...“ povedal a zvalil sa na posteľ. Usmiala som sa.

„Kate, aj Lee ti ďakuje,“ povedala som jej a ešte viac sa usmiala.

„Užite si to! A zajtra nepríďte neskoro. Povedala zložila mi telefón. Hodila som ho na sedačku a skočila som k Leemu. Objal sa a hneď sa aj pretočil na mňa...

***

LEE:

Sedeli sme za stolom a jedli svadobný obed. Z jednej strany sedela Emma a z druhej nejaká stará babka. Bál som sa, aby sa nerozsypala. Pozrel som sa na Emmu a usmial sa. Na sebe mala čierne šaty a pod prsiami boli previazané čiernou mašľou. Dokonale jej ssedeli. Vlasy mala vyčesané nahor a podopreté čelenkou. Vyzerala úžasne. Dojedol som a čašník mi doniesol dezert. To isté aj Emma. Zahryzol som sa do čokoládovej torty, keď som na nohe pocítil jej ruku. Teda presnejšie na stehne. Išla stále vyššie a ja som nechápal o čo jej ide. Pochopil som, až keď sa mi začala dobývať do treniek. Musel som potláčať vzdych... KDE SA TO NAUČILA!!!!!! PREBOHA!!!! PRESTAŇ EMMA! Doslova som vrešťal v mojej hlave...

Emma:

Videla som, že Lee premáha vzdychy. Vydával akési pazvuky, drhnúcej sa mačky a umierajúcej ryby. Neprestávala som a sledovala ho.

„Ak vám zabehlo, zapite to...“ povedala mu tá babička, čo sedela vedľa neho. Už som to nevydržala a začala sa smiať....

EPILÓG

Sedela som na gauči a okolo mňa prebehla Emma mladšia nasledovaná Leem juniorom. Musela som sa zasmiať. Vyzerali úplne rovnako. Len Emmma  mala dlhé vlásky.

„Lee, nechaj sestru!“ napomenula som ho a prešla k Emme. Sedela na zemi a mračila sa na brata! Postavila som ju a z kuchyne vykukla hlava Leeho seniora.

„Zlato, volala si ma?“ spýtal sa.

„Ja som ti vravela, že sa naše deti nemajú volať po nás...“ povedala som mu a vtisla mu obrovksý vášnivý bozk!

POZNÁMKA PRE MIRRORGIRL454: A Taylor Momsen ostala z Ianom Somerhalderom...:DSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Miluješ ma? Nie! Fajn! 14. kapitola + Epilóg:

27.12.2010 [19:55]

marketasakymiluji tu povídku jen škoda že už je konec ale jinak krááásný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. JessLoye přispěvatel
27.12.2010 [1:43]

JessLoyetak, to bol finiš, na aký som čaka! juch juch juch! Emoticon

3. bobik přispěvatel
22.12.2010 [20:31]

bobikÓÓÓÓÓuuu dííky dvojča

2. MirrorGirl454
22.12.2010 [20:31]

Toto ti nechám u mňa a už dlhší čas mám nápad na novú poviekdu, ktorú napíšem možno až o rok, heh, a celú ti venujem!!! Emoticon Emoticon Emoticon

1. MirrorGirl454
22.12.2010 [20:30]

Heheheheeh, Lee junior a Emma mladšia, heheheh. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Dvojča!!! JA ŤA MILUJEM!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A tá poznámka na koniec, geniálna!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon
A Taylor Momsen zostala s Ianom Somerhardrelor... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Najkrajšia kapitola, hneď po tej kde si vyznali lásku!! Krása! Krása! Krása! Úžasná poviedka! Nenormálna!! Milujem aj teba aj tú poviedku!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!