OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Internát Kapitola 2.Jassica je jediné dievča, ktorej sa nepáči Sam. *ILLY*

Vyšla som z jeho dverí prešla pár krokov a bola som pri  našich dverách. Otvorila som ich a vstúpila dnu. Naša izba vyzerala ako izba pre malé dievčatká, teda aspoň moja časť. Prešla som k posteli a sadla som si. Neviem, či sa mám smiať, alebo plakať. Smiať preto, lebo si myslí, že je nejaký extra krásavec, ale vôbec nie je. Plakať od šťastia, že mi to nejaký chalan povedal. Zrazu bola v izbe Jane. Spustila sa mi slza po líci a začala som sa usmievať.

„Šibe ti?“ povedala a pozerala sa na mňa ako na blázna.

„Nie, som len šťastná, že mi to povedal, veď sa pozri na mňa! Som úplne škaredá a toto bolo po prvýkrát, čo mi nejaký normálny chalan povedal, že som krásna.“

„Vieš... nechcem ťa nijako uraziť, ale môj brat to hovorí každej, len preto, aby ju dostal do postele... Niežeby si nebola krásna, veď si nádherná! Čo by som dala zato, aby som mala také dlhé krásne čierne vlasy,“ povedala a pozrela sa na svoje krátke kučeravé blond vlasy.

„Ďakujem... ale ja tvojho brata nechcem... vážne sa mi nepáči.“

„To ako naozaj? Si prvé dievča, ktoré po ňom hneď neskočilo! Musíme to osláviť!“ povedala a zapla rádio, neviem odkiaľ sa tu nabralo. Spod postele vytiahla fľašu. Bola to vodka. Z kade to berie? Otvorila fľašu a napila sa, podala mi tú fľašu a dávala mi ju pred ústa. Prečo nie? Tak som si ju priložila k ústam a začala som piť. Fuj! bolo to odporné, vypila som asi iba dva glgy a fľašu som dala späť  Zrazu sa otvorili dvere a tam stál Sam. Prekvapene som sa pozrela a začala som sa smiať. Počula som aj Jane ako sa nahlas smeje. On len prekvapene civel.

„Tak žúrka, čo? Mňa ste prečo nezavolali?“ opýtal sa.

„Lebo ty si dôvod, prečo oslavujeme!“ povedala Jane.

„Čo?“ povedal.

„Lebo Jas je jediná baba ktorej sa nepáčiš, preto!“ povedala Jane a začala sa strašne smiať. Ja som tam len mlčky stála a potácala som sa z jednej strany na druhú, alkohol zapôsobil.

„Ale môj bozk sa jej páči,“ povedal. Podišiel ku mne a začal ma bozkávať. Bozkával sa nechutne, slintal a bol chladný.

„Fuj! Prestaň!“ povedala som. Pozeral na mňa s vyvalenými očami. Jane sa zase smiala.

„Čo? Ja to nechápem!“ povedal a odišiel. Hneď ako sa zabuchli dvere som sa začala smiať.

„Bozkáva sa odporne, strašne slintá a... a proste fuj!“ povedala som. Jane sa nejako dotrepala k posteli a spadla na ňu. Hneď ako dopadla začala hlasno chrápať. Začala som sa strašne smiať. Vzala som si osušku a išla do kúpeľne. Keď som sa dosprchovala cítila som sa oveľa lepšie. Zvalila som sa na posteľ a viem, že som hneď zaspala.

 

Sam:

Čo to bolo? Pobozkal som prvé dievča, ktoré sa mi naozaj páči a na môj bozk povedala „Fuj prestaň?“ Iné dievčatá ktoré bozkávam kričia „Ešte!“ a nie prestaň! Bol to najhorší pocit a moja sestra sa len smiala a smiala. Jassica je nádherná, keď sa zapozerám do jej krásnych modrých očí, manipuluje mnou a jej krásne dlhé čierne vlasy! Je nádherná a ona ma nechce!  Vošiel som do izby a na posteli sedel Damon, môj kamoš, radšej som mu nehovoril, čo som zažil vo vedľajšej izbe on by ma len vysmial.

„Videl si tú Jessicu? Je pekná, čo? Stavíme sa o ňu, za to, že ju do konca týždňa zbalím.“ Povedal Damon. Nezbalí, keď už nie ja, tak nikto. Bol ešte len pondelok, má na to celí dlhý týždeň. Damon má dlhšie hnedé vlasy a modro-zelené oči, baby na neho letia.
„Dobře,“ povedal som, bol som si na sto percent istý, že ju nezbalí. Bol už večer a tak som si ľahol do postele. Keď som sa zobudil Damon už nebol v izbe. Vstal som a obliekol som sa. Nahádzal som si do tašky učebnice a vyšiel z izby. Dostal som sa na hlavnú chodbu ku skrinkám.

„Ahoj...“ povedala Jessica, prekvapene som sa na ňu pozeral.

„Prepáč, zachovala som sa úplne neeticky, nemala som ti na tvoj bozk povedať fuj... veľmi mi prepáč,“ povedala.

„Už som na to takmer zabudol, na oplátku mi pomôžeš... vieš... s Damonom som sa stavil, že ťa nezbalí do konca týždňa a ja by som ťa chcel poprosiť, že ho odmietneš. Naozaj prepáč, bol to jeho nápad. Trošku mu znížim ego...“ povedal som a začal som sa smiať.

„U teba ma už nič neprekvapuje a inač to ego mu chceš znížiť aby si neostal sám?“ povedala

„Áu, to ma bolelo,“ povedal som a začala sa smiať. Má krásny smiech. Zrazu sa otočila.

„Vieš, že sa mi Damon páči?“ povedala.  Je prefíkaná... a preto ju milujem.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Internát Kapitola 2.:

9. Illy přispěvatel
26.09.2011 [19:00]

IllyDobre už si mi to povedala 3 x

8. Killy přispěvatel
26.09.2011 [16:30]

KillyTak zaprvé, toto je iba prolog a tie majú byť väčšinou krátke. A po druhé, ja som aj tvoja čitateľka a tak ťa môžem kritizovať, koľko len chcem, Saša.. A mimochodom, robím to len preto, aby si bola lepšia, ako si teraz. Aj mňa NatyCullen na začiatku strašne kritizovala, ale bola som jej za to vďačná. Aspoň som vedela, že mám naozaj verného fanúšika. Chcem ti len dobre a ty píšeš kratšie ako ja a tak ťa chcem vyvarovať pred chybami, ktoré som na začiatku urobila ja. Ja nie v zlom, ja v dobrom. Nemôžem za to, že neznesieš kritiku.. Emoticon

7. Killy přispěvatel
26.09.2011 [16:28]

KillyTak zaprvé, toto je iba prolog a tie majú byť väčšinou krátke. A po druhé, ja som aj tvoja čitateľka a tak ťa môžem kritizovať, koľko len chcem, Saša.. A mimochodom, robím to len preto, aby si bola lepšia, ako si teraz. Aj mňa NatyCullen na začiatku strašne kritizovala, ale bola som jej za to vďačná. Aspoň som vedela, že mám naozaj verného fanúšika. Chcem ti len dobre a ty píšeš kratšie ako ja a tak ťa chcem vyvarovať pred chybami, ktoré som na začiatku urobila ja. Ja nie v zlom, ja v dobrom. Nemôžem za to, že neznesieš kritiku.. Emoticon

6. Illy přispěvatel
24.09.2011 [21:49]

IllyĎakujem vám Emoticon milovanáá Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.09.2011 [21:47]

Mirka Emoticon Emoticon

24.09.2011 [21:46]

KatushTáto kapitolka bola úžasná, killy, nesúhlasím s tebou, on ju už miluje Emoticon Emoticon

3. Killy přispěvatel
24.09.2011 [20:43]

KillyCav, Illy. No... Keˇže som tvoja korektorka, tak som ti akurát na gmail poslala opravu. Máš tam straašne veľa štylistických chýb a sem tam aj tých gramatických, čo však nie je až také strašné. Myslím si, že by si sem potom mala skopírovať tú časť, ktorú som ti opravila. Napr. som ti tam opravila to tvoje neustále "povedal" po priamej reči a aj to tvoje neustále "smial"... Robíš presne také chyby, aké robil Robo na tom svojom slohu. Najprv sa preockoval a potom sa preprišiel. Ja viem, že ťa stále len kritizujem, ale to preto, že ťa mám rada a chcem, aby si bola stále lepšia a lepšia... Emoticon A ty SI stále lepšia a lepšia.. Emoticon Plus si myslím, že je táto kapitolka dosť krátka. Môžeš urobiť krátku kapitolku, ale väčšinou to čitateľa nahnevá, alebo bude minimálne smutný, že to tak skoro skončilo.. Emoticon A ten tvoj koniec, že preto ju milujem, som ti tiež opravila. Podľa mňa je skoro tam dať to, že ju miluje. Však je to len 2. kapitola! Oh, stále ťa len kritizujem. No, je tam toho ešte trošku viac, ale keďže ty ma nikdy nekritizuješ, tak ja už teda prestanem... Emoticon Teším sa na ďalšiu kapču a prosím ťa, aby si mi ju najprv poslala a až potom zverejnila. Tí prvý čitatelia potom budú spokojnejší.. Emoticon
Tvoja milovaná Killy! Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 24.09.2011 [20:08]

Emoticon Emoticon Teším sa na ďalšiu Emoticon

1. LynVonNightlight přispěvatel
22.09.2011 [8:19]

LynVonNightlight*Oprav si po sebe priamu reč, prosím, potom znovu zaškrtni "článek je hotov".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!