OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Agentka: 13. kapitolaAgentka: 13. kapitolaA je to tady zase - ovládnout či podlehnout? To je, oč tu vlastně běží... v souboji o dominanci, v honbě za uspokojením. Kdo vyhraje a kdo ochutná sladkost prohry? A vrátila se Ag její zodpovědnost, nebo je to s naší drahou Agentkou už dávno marné?

http://p2.uloziste.com/fotky6/t3574b3aba6624b8/b44fca0e1480eb01.jpg

Kapitola devátá… „Zatraceně, Angelo!“

Tančit, dotýkat se sebe navzájem. To chtěli, po tom toužili. A minimálně jeho touha byla pro Ag dokonale patrná. A když se po skončení písně přesunuli k jednomu z volných stolků na kraji místnosti, u kterých byly mimo jiné taktéž sedačky, usadila se mu na klín a hodlala toho řádně využít. V jeho blízkosti se sklonila k jeho krku a začala jej posévat polibky, dráždit zoubky a posouvat se k oušku a zpět až ke klíční kosti, kterou odhalila po rozepnutí prvních knoflíčků jeho košile, což si bez váhání dovolila, aniž by se tázala.

A Frederick se laskat nechal. Usnadňoval Ag přístup k jeho krku, zakláněl hlavu a spokojeně mručel, mezitímco jí prsty bloudil po zádech a na chvíli se zdržel na místě, kde cítil pod šaty zapínání její podprsenky. Rozepnout se mu jej však dosud nezdařilo. „Hm… zdá se, že budete mít brzy velký problém, pane,“ zamručela Angela do ouška svému společníkovi a provokativně se otřela o jeho mužství, které pod sebou již velmi jasně cítila. Slyšela zrychlený tlukot jeho srdce a tep chvílemi cítila i pod svým jazykem, tak jasně, jako by se onen významný orgán rozhodl do krku přestěhovat. „Ach,“ špitla, „ano,“ a oblízla boltec pravého ucha, u kterého se právě nacházela, přičemž cítila, jak Frederick celý ztuhnul, tak blízko, že se sotva držel. „To bude chtít rychlou pomoc,“ broukla, a aniž by na cokoliv čekala, svezla se pod stůl pod rudý ubrus, který byl – jistě schválně – delší, než bylo nezbytně nutné.

Rozepla pásek, odepnula knoflík a za ním se rozjel i zips na kalhotách. Jak se ukázalo, Frederick očividně nepovažoval za nutné si na dnešní den vzít pod kalhoty ještě nějaký další kus oblečení, protože tím ihned osvobodila nabytou erekci. Olízla špičku, kterou následně jazykem obkroužila, než vsála jeho mužství do svých úst. Byla si jistá, že celého jej nepojme, zvláště proto, že právě v této dovednosti až tak zkušená nebyla, ale to nebylo podstatné. Věděla, že jej navnadila dostatečně, teď už to jen dovést do zdárného konce. Na chvíli převzít otěže nad jeho sebeovládáním, aby nedoháněl k šílenství stále jen on ji. Prstíky jej pohladila po celé délce mužství a i následující dotyky byly jemné a opatrné – jen proto, že ona dokázala slyšet jeho reakce na tohle škádlení. A věděla, že Frederick je jí nyní vydán na milost a nemilost. Nebyla by to tedy ona, aby toho plně nevyužila.

Jazykem přitom stále dráždila špičku jeho penisu, poslouchala zběsilý tlukot jeho srdce, jeho zrychlený dech i tiché vzdechy, které se snažil dusit v sobě, protože přece jen stále byli na veřejnosti. Všechno tohle však jen umocňovalo vzrušení samotné Ag, která si to vychutnávala plnými doušky, ač si volnou rukou taktéž musela odcestovat do vlastního rozkroku, aby si pomohla se trochu uvolnit, protože tohle bylo k nesnesení. Ale věděla a i slyšela, že pro Fredericka je to stále daleko větší utrpení než pro ni, a tušila, že jen co dostane její milenec možnost, vrátí jí tuto její zákeřnost i s úroky. Nač se těšila snad ještě více, než jak si užívala aktuální okamžiky, kdy jej postupně doháněla k šílenství, ale zároveň jej pomalými krůčky vedla k jeho vlastnímu vyvrcholení.

„Zatraceně, Angelo!“ slyšela jej dostat ze sebe přiškrceným hlasem. A věděla, že je blízko, stiskla jeho mužství pevněji ve své dlani, nepřestávajíc jej sát, připravena na okamžik, kdy do jejích úst vystříklo jeho semeno, a erekce po krátkém zaškubání ochabla. Dívka se spokojeně jako mlsná kočka vynořila zpod ubrusu a vrátila se k sezení na Frederickovi, který stále ještě rozdýchával kýžený orgasmus se zvrácenou hlavou v opěrce křesla. Ag si jen olízla rtíky, než jazykem očistila i ty jeho. Ale její milenec se nevzpamatovával dlouho, polibek prohloubil, než ji kousnul do rtu a chytil zezadu za krk jednou rukou, přičemž si druhou upravoval zapínání kalhot. „Tak takhle ty na mě, potvůrko, jo?“ zavrčel jí do obličeje, z čehož by snad měla mít strach, ale věděla, že jí nic nehrozí, ba naopak si to užívala, spokojeně mu znovu olízla rty a s otřením se o něj zamručela. Tyhle jeho hrozby, jeho živočišnost, drsné kloubící se s něžným, tak moc to všechno milovala. Ne, věděla, že říct, že miluje Fredericka, by bylo přehnané a vlastně lživé, ale tuhle jeho stránku osobnosti, ten způsob, jak s ní jednal, ten opravdu obsadil vrchní příčku oblíbenosti.

Když si zapnul kalhoty, objal ji pevně druhou rukou kolem pasu a společně s ní se zvedl, jako by Ag snad nic nevážila. A pak ji bez okolků nasměroval na pánskou toaletu. Nikdo tam nebyl, což se nezdálo být neobvyklým, a tak Frederick nemusel na nic čekat a rovnou, jen co zavřel dveře, o ně dívku opřel. „Slečinka nám zlobila,“ zavrčel jí do ucha, jen co ji donutil se otočit zády k němu, hrudníkem nalepenou na dveře. Běhal jí z toho mráz po zádech, a právě proto ji to tak vzrušovalo. Bylo to něco, s čím se nesetkávala. Pánové před ní padali na zadky, nechávali se ovládat. Tenhle… hodlal si ji podrobit. Snad sám nadšen tou výzvou, každopádně ona si změnu užívala. Bylo to něco nového. Neznámého. Adrenalinového.

„Je čas ji potrestat,“ brouknul, když jí jednoduše vyhrnul sukni šatů a začal jí stahovat kalhotky níže po nohách, přičemž se dotýkal její nahé kůže, lehce ji hladil bříšky prstů, rty i nosem, když si přivoněl k její kůži. Ag začalo brnět celé tělo, a aniž by se jí dotkl tam, kde ho nejvíce chtěla cítit, touha v ní planula tak jasně, jako by byla v jednom ohni. A to nebylo nic oproti tomu, když se začal letmými polibky přesouvat výše po její noze, až zabrousil přímo mezi její nohy, a jeho nezbedný jazýček vklouzl do její jeskyňky. Její vlastní tep jako by se stal najednou tím nejhlasitějším zvukem v místnosti společně se zúženým dechem, se kterým z jejích rtů sklouzávaly tiché steny, jež však postupně nabíraly na intenzitě. A když už myslela, že se dočká slastného vyvrcholení, Frederick to vycítil a přesunul se zpět k líbání vnitřní strany jejích stehen.

„Prosím!“ nevydržela to už a začala kňourat, přičemž přímo cítila jeho tichý smích, když měl rty položeny na její kůži. Nevěděla, zda ji to spíše frustruje, či vzrušuje, každopádně v tu chvíli byla ochotna udělat cokoliv, aby dosáhla svého vlastního orgasmu.

„Že by už naše sladká, ach, přesladká Angela,“ zamručel jí do kůže, „měla dosti?“ brouknul spokojeně a bříšky prstů polaskal její kůži, když se zvedal, a společně s tím vykasal sukni jejích šatů ještě výše, aby se mohl kochat její bělostnou pokožkou.

Zopakovala svou prosbu ještě úpěnlivěji, když se k ní přitisknul a hlavu zabořil do ohbí jejího krku, aby si k ní znovu přivoněl a ochutnal její kůži, kterou lehce stiskl v zubech a polaskal jazykem. Otřela se o něj zadečkem, aby ho vyprovokovala, ale on jej jen chytil do rukou a promasíroval v dlaních, když se lehce odtáhnul. Přesto věděla, že sám už má problémy s tím svou touhu po ní ovládat. „Chceš to taky,“ broukla k němu, ač to stále znělo spíše jako zoufalá prosba.

Další vibrace z jeho rtů, které cítila na krku, značily jeho nutkání se smát. Rozčilovalo ji to. A přitom to bylo stále tak lákavé, snad ještě více, když nedokázala ovládat ani svůj vlastní hlas, své tělo, aby se nechvělo touhou. „Máš pravdu,“ brouknul konejšivě a podráždil ji zuby, „moje,“ dodal rozhodně a natiskl se na ni, „že?“

„A-ano,“ dech se jí zadrhl, když se o ni znovu otřel, když jí dráždil krk svým jazykem, jemnou kůži na bocích šikovnými prsty a krátkými nehty na nich. „Tvá,“ vydechla, v tu chvíli naprosto bez sebe. Nepřemýšlejíc, jen toužíc po tom, aby byl konečně v ní. A s tím se Frederick spokojil, neb za chvíli se pásek jeho kalhot znovu rozepnul, a jen co osvobodil své mužství z látky, prudce a na jeden příraz vnikl do nitra své milenky. Ag vykřikla slastí a téměř ihned se mu přizpůsobila a začala jej provokovat k dalším pohybům v jejím lůně. Neotálel, sám vzrušen na maximum oba společně během chvíle dovedl ke sladkému vrcholu vytoužené extáze, po které tak prahli.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Agentka: 13. kapitola:

3. Mata přispěvatel
14.08.2015 [20:30]

MataNo jo je v tom holka až po konečky vlasů. Se mi líbilo to jeho "Moje" Emoticon

2. Ver přispěvatel
23.06.2015 [11:19]

VerNeytiri: Jo, zdá se tomu tak. Ale vždycky, když slyším slovo "mutantík", vzpomenu si na Shreka a drakooslíky... Emoticon Každopádně, jak to bude, neprozradím... avšak můžu slíbit, že o Ag se další informace dozvíš. Jen... to chvíli času zabere Emoticon .

1. Neytiri přispěvatel
22.06.2015 [22:14]

NeytiriVypadá to, že s Ag je to už marný, jedná-li se o našeho Fredíčka... :D Když je s ním tak na nějakou zodpovědnost zcela kašle. Myslím, že pokud to takhle bude dál, tak opravdu otěhotní... :P :D Jen teda nevím, co by se jí narodilo za mutantíka, když nemám ani tušení, co je zač... :)

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!