OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » To byste nečekali!To byste nečekali!Je to jeden z mých rychlých a hlavně úchylných nápadů. Čtěte na vlastní nebezpečí! Je to o tom jak se dva kluci vydají do kina, ale víc už neprozradím. :)

Max a Josh se jednou rozhodli zajet si do kina na film. Vybrali si Rychle a zběsile 5, který právě běžel v kinech. Rychlá auta oni milovali. Rozhodli se jet Joshovým  novým kabrioletem. Josh samozřejmě řídil.

„Já se těšim jak malý děcko na Vánoce!“ přiznal Max.

„Já se ti nedivim, kluci říkali, že to je vážně pecka,“ přitakal Josh.

Potom Max pustil jejich oblíbenou kapelu Brokencyde. Oba milovali na cestách, když jim vítr čechral vlasy a oni se řítili velkou rychlostí po silnicích a u toho poslouchali hudbu. Bylo to tak uklidňující. Na silnici se řítili šílenou rychlostí, ale Max Joshovi důvěřoval. Josh měl řidičák sice necelý rok, ale řídil tak jako někteří zkušení řidiči po dvaceti letech jízdy.

Cesta probíhala hladce. Oba si ji užívali z plna hrdla. Venku svítilo slunce a bylo celkově nádherné počasí. Max se rozvalil na sedačce spolujezdce, v přihrádce na papíry, a tak podobně, našel  dvoje černé sluneční brýle. Jedny podal Joshovi a  druhé si nasadil na oči. Potom si nechal obličej laskat slunečními paprsky. Pochvíli jim bylo docela horko, protože slunce pařilo jako blázen a oni měli na sobě víceméně černé oblečení. Max měl sice bíle tričko, ale stejně jako Josh měl na černo obarvené vlasy, takže vedro jim muselo být nepřestavitelné. Ale tohle je nerozházelo. Nechtěli si ničím pokazit pěkný den.

Do začátku filmu zbývala více jak hodina a do kina to byl už kousek. Proto se kluci rozhodli zajít ještě na jídlo do motorestu.

Max si objednal dva cheesburgry a Josh kuřecí maso se spoustou hranolků.

„Teď jsem si vzpomněl na Leu,“ usmál se Josh. Lea je jejich nejlepší kamarádka a Maxova sestra v jednom.

„Jo už ji slyšim: ,Já nechápu kam to jídlo dáváte a přitom vůbec nepřiberete! To já na vašem místě bych už dávno byla jako sud!',“ napodobil Lein hlas Max.

„No jo Lea,“ pousmál se Josh. Po dobrém jídle byl už pomalu čas vyrazit směr kino. Nasedli tedy do auta a už se od motorestu vzdalovali vysokou rychlostí. Přijeli na křižovatku a jako na potvoru na semaforu naskočila červená. Vedle sebe zastavila dvě auta. Dva kabriolety. Jeden červený a jeden černý. V černém kabrioletu seděli Max a Josh. V červeném autě čekali na zelenou dívka okolo osmnácti a kluk, kterému bylo okolo dvaceti let. Byl to takový ten prototyp dokonalých lidí. Kluk vypadal jako běžný šampónek. Blonďaté vlasy, vysvalovaná postava. Určitě musel dělat nějaké sporty. Holka modrooká blondýna oblečená celá v růžové vypadala jako kopie Barbie.

Pasažéři červeného auta se podívali na kluky. Dívka se provokativně usmála na svého partnera. Ten se na ni také podíval a rozhodli se ukrátit si chvíli čekání líbáním. Když se od sebe odtáhli, dívka se provokativě podívala na kluky. Ty se rozhodli nezůstat pozadu. Max se naklonil ke svému příteli a uštědřil mu francouzský polibek. Potom se od sebe odtáhli a podívali se na smíšený pár. Dívka jen vyděšeně koukala s otevřenou pusou na kluky, kteří si ještě teď osahávali nohy. Netušila, že oni nejsou jen kamarádi, ale jsou to partneři. Naštěstí na semaforu naskočila zelená a oba kabriolety se rozjeli do světa.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek To byste nečekali!:

9. neznámy
18.05.2011 [17:46]

mno podľa mňa to nebolo uchilne ale skor na popukanie ta baba musela vyzerat lol:):):)

8. Claire93 přispěvatel
14.05.2011 [17:23]

Claire93Fakt nic proti nim Emoticon, ale mezi námi teplí emo kluci jsou roztomilí a sexy Emoticon. No jo, úchylnost se asi nedá léčit. Emoticon

7. FailleDraco přispěvatel
14.05.2011 [13:45]

FailleDracoDraco: budu ti věřit, že to není nic proti emo-klukům. Jsem totiž jeden z nich a mám holku! (mimochodem moc mco moc hezkou)
F: (klidní své mladší dvojče) My víme, Dráčku. My víme. Je to nádherně napsané. Povedlo se ti to. Emoticon Emoticon Emoticon

6.
Smazat | Upravit | 13.05.2011 [15:09]

Pekná jednorázovka Emoticon viem si predstaviť výraz tej baby Emoticon

5. Claire93 přispěvatel
13.05.2011 [13:15]

Claire93Není to nic proti emařům. Já je neodsuzuju a neříkám, že jenom emaři jsou bisexuálové a homosexuálové. Jen mě prostě napadlo, že by to mohli být emaři. Nic víc v tom prosím nehledej. :)

4. DaisukeHideki přispěvatel
13.05.2011 [12:25]

DaisukeHidekiZ jejich popisu jsem pochopila, že to jsou nejspíš něco jako 'emaři'. Takže mi vrtá hlavou jediná otázka - proč se bisexualita nebo homosexualita rovnou přisuzuje jim? STejně se tam mohli ocicmávat dva šamponci nebo něco podobnýho... Neříkám, že by bis nebyli v subkultuře celekm hojně zastoupení...

3.
Smazat | Upravit | 12.05.2011 [8:48]

*Jedině, kdyby jsi v jednom článku měla pět drabblů po sto slovech.

2. Claire93 přispěvatel
11.05.2011 [16:53]

Claire93Chtěla bych se ještě zeptat, můžu z toho udělat double drabble? To by bylo lehčí :D

1.
Smazat | Upravit | 11.05.2011 [12:07]

*Je mi líto, ale my tu vydáváme pouze drabble o 100 slovech. Pořádně si pročti pravidla. Upravovala jsem je, aby to bylo jasné, proto je to na titulce. Tak s článekem něco udělej. Buď zkrať na sto slov nebo prodluž na normální délku 500 slov, díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!