OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » JednodílnéNovinka

Srdce k ničemu

 

Ty jsi byl ten Kdo...

Ty jsi byl ten Kdo...Jen slova..papky §%D

 

Why ?

Why ?Když člověk nemuže spát a zrodí s emu sen..? Když pořád jen myslíte co vám daný člověk rpvedl nic jiného vás nebaví psát?

 

Blind trust

Blind trustTak toto je nová povídka. Opět chci doporučit, že není pro slabší povahy a mladší 15ti let, ale je to na každém. Vyskytuje se zde dost násilí. Mám pocit, že mi poslední dobou nejdou už psát jiné povídky, ale snad mi za ní neutrhnete hlavu. Pěkné počtení.

 

Prokletí malé mořské víly

Prokletí malé mořské vílyAhojky, jsem tu zase s jednou jednorázovkou... Je to spíš krátká pohádka nebo tak něco a má spoustu znaků opravdového příběhu o malé mořské víle, takže mě neodsuzujte... Díky

 

Temný konec

Temný konecNová jednodílná povídka. Hned řeknu, že bych dala věkové omezení. Také bych povídku neradila číst, jestli máte slabé žaludky. Nebo pokud neradi čtete špatné konce. Bohužel toto je realita, možná nám vzdálená, ale je to tak. Měla jsem prostě dost divnou náladu. Nějak nevím, co si mám myslet, tak ji komentujte a klidně mě ukamenujte. Jsem připravená na kritiku. Díky:). Lareth

 

Life sucks

Life sucks Neočekávám, že by to někdo četl. Neočekávám, že by to někdo komentoval. Poslední tři dny jsem totálně v háji. Nemám chuť psát zamilované kecy. Tak jsem napsala tohle, alias můj sen. Zmizet, odjet, utéct. Rachel zničí nový manžel její matky život a jí to přestává bavit. Život je fér jenom k těm, kteří neví, co to život je. Rachel je mi hodně identická. Nemyslím její situací, ale chováním.

 

Nelítostný osud

Nelítostný osudAhojte.. tahle je první povídka, kterou dávám na tuto stránku.. je o neznámé dívce, kterou potká nepravedlivý osud.. doufám, že se bude líbit.. prosím o komentíky a taky kritiku.. děkuju :):) Vašee twilightchild =o*

 

Tak to, je vo hviezdach

Tak to, je vo hviezdachMoja prvá jednorázovka na our stories. No, skúšam, či mi ide písanie poviedok nie Twilight tématiky. Príjemné čítanie ! Vaša gabriella

 

Tam, kde se plní sny

Tam, kde se plní snyMoře přepadající přes okraj jsem si vypůjčila z Úžasné Zeměplochy stejně jako horu postavenou na špičce. Místo, kde se plní sny jsem zase ukradla z Narnie. Není to moc originální, proto to nazvěme částečnou a velmi pomíchanou FanFiction. Taky to není moc dlouhé... Prostě takové vypsání aktuálního nápadu. Pokud jste doma sami, přečtěte si to nahlas. Hned to vyzní jinak. A omlouvám se tomu, komu jsem ukradla perex, kdyby to vadilo, stačí říct a okamžitě ho vyměním.

 

Myslet se má v dešti!

Myslet se má v dešti!Takže tohle je moje první povídka na Our Stories, vymyslet mi jí pomohla jedna písnička, bohužel nevím jak se jmenuje, pro ty co sledují superstár to byla od Nelly furtado a ještě někoho, jak to spívali v párech Takže, ještě jen doufám že se vám to bude líbit a předem děkuji za komentáře

 

Ve stínu lip

Ve stínu lipTohle jsem napsala před pár měsíci, když jsem měla takovou smutnou náladu. Je to o jedné dívce a jedné rodině, která byla zavražděna. Je to trochu strašidelné, ale asi se bát nebudete. No dost už blbostí na úvod. Jestli chcete, tak si to přečtěte a kritizujte.

 

Mrtvá neznámá

Mrtvá neznámáTohle je jenom jednorázovka, ale je malilinko delší. Je to příběh o dívce, která se kvůli jedné chybě dostala do blázince a teď má být propuštěna. Vyprávění je z její poslední noci tam. Hezké čtení a předem děkuju za komentíky!!!

 

Už nikdy!

Už nikdy!jednorázovka o tom, že láska vždy pomůže. a taky že i když ztratíme naději, tak ona si nás zase najde.

 

Mrtvé město

Mrtvé městoElizabeth Smithová je (ne)typická dívka ze snobské čtvrti města. Po hádce se svojí matkou, uteče z domu, jenže narazí na několik pochybných lidí... Kdo je James, a co se to děje ve čtvrti největší chudiny přezdívané jako Mrtvé město?
Abych přiznala barvu, hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli sem tuto povídku dám, protože tak jaksi na ni nemám úplný podíl. Byla to hromadná slohovka, kterou jsme psaly v šesti lidech ve škole ještě minulý školní rok. Přece jenom, zřejmě mám alespoň trochu autorských práv na tuhle povídku, a proto ji tu nakonec máte. Mě ovšem nepište žádné chvály, jelikož já se na ni téměř nepodílela (v té době bylo pro mě psaní jakýchkoliv slohovek největší vopruz - doby se mění, bohudík :D).
Dle mého mínění je tato povídka přímo bombastická, holky to napsaly úžasně :) Je to ten typ, co ve vás něco zanechá, takový zvláštní pocit... Alespoň u mě to tak bylo. Tak šup to přečíst a hlavně komentovat :) Díky, Janna (& spol. :D)

« Předchozí  1 ... 62  63  64  65  66  67  68  69  70  71    Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!