OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » JednodílnéNovinka

Päť kúskov

Päť kúskovPrvý kúsok opisuje miestnosť s výhľadom na les a dievča. Druhý má v sebe nepekné myšlienky. Tretí zahŕňa pocity zrady a nenávisti. Štvrtý kúsok opisuje dážď. A piaty je o stratenom sne...

Novinka

Za chyby sa platí...

Za chyby sa platí...... niekedy až priveľmi vysoká cena. Jedna malá chyba a život sa vám obráti naruby. Alebo aj v skratke o tom, ako jedna chyba jednej augustovej noci môže strpčovať život aj po rokoch.

Novinka

Paradox srpnových dní

Paradox srpnových dní

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce srpna/augusta. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Je tomu čtyřicet sedm let a tři dni, co do naší země přišli nezvaní hosté. Jedni tomu říkali bratrská pomoc, druzí okupace. Pepa Tichý je dítě své doby, absolvent zemědělské školy, těsně před nástupem na povinnou vojenskou službu. Jeho příběh se tak trochu stal a tak trochu vznikl v mé hlavě...

Novinka

Tomáši!

Tomáši!Byla jednou jedna vodácká parta, jeden Tomáš a jeden spacák... a taky jedna spacanda. Letní oddychovka na motivy skutečných událostí. :)

Novinka

There's something about Catherine

There's something about CatherineNa školu přijde nová studentka, která je ihned středem zájmu celé školy. Shodou okolností se ve stejnou dobu začnou ve městě objevovat záhadné vraždy a všechny oběti vypadají, jako by je zabil upír. Jenom taková malá blbůstka na zabití času. Tuto povídku věnuji Izy, jejíž vzhled byl předlohou pro Catherine (i když v povídce stejně není popsaná). Písnička, kterou Catherine zpívá, se jmenuje Rev 22-20.

Novinka

Minulost nezměníš

Minulost nezměníšK POVÍDCE STVOŘENÍ Z HVĚZD Jak tedy vlastně vypadá Chevenova minulost? Proč ho válka tolik poznamenala a jak přišel ke svým jizvám?

Novinka

Jeho Olga, její Václav 2

Jeho Olga, její Václav 2Střípky ze života dvou vlastně úplně obyčejných lidí.
Povídka nemá být urážkou kohokoliv. Některé scény jsou autentické, některé mnou smyšlené.

Novinka

Summer

SummerNikdy nebyla doopravdy šťastná. Nikdy ho skutečně nemilovala. On by jí věnoval celý svět. Ona jemu svůj poslední den.

Novinka

Sen s rytířem - bonus: První bitva

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Sen s rytířem - bonus: První bitvaMnoho bitev bylo vybojováno, jedna však musela být ta první. A první bitva je je jako křest - krvavý křest, po kterém nelze být stejný. A když se chlapec stává mužem... Středověk, Kryšpín a jeho poprvé...

Novinka

Hodný holky

Hodný holkyKouřili jste někdy? Kouřili jste někdy na záchodech? A kouřili jste někdy na dívčích záchodech s klukem? Hodný holky to obvykle nedělají... ale ona není hodná holka.

Novinka

Veci sa menia. A ľudia ešte viac...

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Veci sa menia. A ľudia ešte viac...Vraví sa, že keď človek vysloví, čo ho trápi, uľaví sa mu. Tak prosím, jedna tichá spoveď z môjho života. Alebo ako to dopadne, keď stratíte osobu, ktorá bola pre vás tou najdôležitejšou. A najhoršie je, že ani netušíte prečo.
A ty, osoba, ak by si sa k tomuto článku náhodou dostal, ver mi, že mi chýbaš. A potrebujem ťa...

Pozn.: Chcela by som vás poprosiť o prepáčenie pravopisných či gramatických chýb v strednej časti. Takisto obsahuje aj zopár vulgarizmov. Nechala som ju absolútne bez korekcie, aby som zachovala autenticitu. Ďakujem!

Novinka

Shadowmaker

Shadowmaker

Šedá - za dny bez dívčiny lásky,
rudá - za mučení hnědovlasé krásky,
modrá - za oblaka prohnilé vesnice,
černá - za to, čeho se bojíte nejvíce...

Novinka

Sollemne Sanguinis

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Sollemne SanguinisRituál života a smrti, bolest spojená s radostí, odporná i fascinující podívaná. Krátký, nesmyslný příběh krve, další z mnoha nepochopitelných zvráceností…

Novinka

Správny smer

Správny smerOn je zamilovaný do ženy, ktorá ho nechce. Bez nádeje a odrazu aj bez domova.
Ona má v sebe istý optimizmus, napriek tomu, koľkokrát sa jej život obrátil chrbtom. Ale je sama.
Niekedy však všetko dopadne inak, než si plánujete. Kyticu kvetov pre svoju milovanú hodíte do koša a miesto v posteli pre otca vášho dieťaťa ostáva prázdne.

O živote, zo života. O tom, ako stačí okamih, aby sa všetko mohlo zmeniť.
Príjemné čítanie. Lili

Dokončeno

Solitude - Barcelonská noc - časť 2.

Solitude - Barcelonská noc - časť 2.Barcelona a jej klenoty.

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ... 71   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!