OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » JednodílnéNovinka

Láska, necestuj tým vlakom!

Láska, necestuj tým vlakom!Krátká povídka inspirována krásnou písničkou slovenské skupiny TEAM, jejichž zpěvákem je perfektní umělec, ale neskutečně nepříjemný člověk (zvlášť v talentových soutěžích) - Paľo Habera. "Láska, necestuj tým vlakom".
O muži, jehož láska si našla jiného. Byli spolu nějaký čas i potom, stal se jejím milencem. Ale ona byla vždy věrná. Proto se rozhodla svého milence opustit, nastoupit do vlaku a vrátit se k tomu, se kterým má jít oltáři a společné budoucnosti vstříc.
I když se nic nemůže vyrovnat písničce, doufám, že se vám to bude aspoň trochu líbit.
A.

Novinka

Můj bůh

Můj bůhVolné pokračování povídky Potůček slz. Co se dělo v cukrárně dál? To se dočtete níže. Přeji příjemné čtení.

Novinka

Nepřečený dopis pro tebe

Dlouho jsem přemýšlela, jestli to mám zveřejnit. Jsou to ty nejintenzivnější emoce, které, doufám, už nikdy nepocítím. Je to takový skoro dopis jedné z nejdůležitějších osob mého života. Písnička: Emotionless od Good Charlotte. Můžete zanechat komentáře.

Novinka

Mary & Robert

Mary & RobertPříběh mě napadl při poslouchání jedné písničky, jejíž jméno si už nepamatuju. Je to trochu morbidní. Robert přišel o Mary, co se bude dít dál?

Novinka

Fantasy příběh

Fantasy příběhTuhle povídku jsem psala ve škole při slohu, ale už minulý rok. Učitelka ji pak otiskla do školních novin, kam se vždy při velkém slohu otiskne nejlepší práce. Samozřejmě se chci pochlubit, ale taky se s vámi podělit ;). Je to fantasy. Co jiného jste ode mě čekali? Psala jsem ji asi čtyři dlouhý dny při každé hodině češtiny. Tak ať se vám líbí :)! Mustang

Novinka

Zůstat, nebo odejít?

Zůstat, nebo odejít?Koho milujeme, toho nejsme nikdy schopni doopravdy opustit...

Novinka

Jeden den v džungli

Jeden den v džungliTess Larayová se rozhodne navštívit svého bratrance a zároveň nejlepšího kamaráda Logana. Chce oživit jejich dětské vzpomínky. Avšak vůbec netuší, že věci, které jako malé děti milovali, se doopravdy dějí...

Novinka

Tenkrát ve Švýcarsku III.

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Tenkrát ve Švýcarsku III.Ano, je to tak, máme tu po více než půl roce konec povídky, která ani nesklidila takový úspěch, ovšem svých pár fanoušků si získala. Doufám, že poslední část ze tří nezklame a zaujme stejně jako části předchozí. ;)

Alexandra je obyčejné ambiciózní dvaadvacetileté děvče, chodící do školy, mající životní lásku a cíle. Vlastně, jedna zvláštnost by se našla. Její životní láska je nájemný zabiják, syn pravého švýcarského mafiána. Od rodiny se Sebastian už dávno odtrhl, ovšem Alexandra trvala na tom, že chce poznat jeho rodiče. A tak, ačkoli se mu to nelíbilo, ji po šesti letech vztahu veze domů, aby ji seznámil se svými milovanými rodiči.

Upozorňuji, že povídka obsahuje sexuální témata, která jsou ve třetí - poslední - části rozvinuta.

Novinka

Vězení hadrové panenky

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Vězení hadrové panenkyUPOZORNĚNÍ: Povídka je na téma yaoi (sex/vztah dvou mužů).
Jak povídku zajímavě uvést? Je o lásce, zradě, myšlekách, sexu, bolesti... Je trošičku smutná, ale i tak doufám, že se bude líbit.

Novinka

Sen nebo skutečnost?

Sen nebo skutečnost?Věřím, že fantazije má větší moc než skutečnost. Věřím, že láska vše překoná. Myslím, že těch lidí je víc...

Novinka

Hranice nekonečna

Hranice nekonečnaVěříte v nadpřirozeno? Vidět někoho, koho vidíte jen vy, není vždy ta nejlepší výhra. Patnáctiletá Julia od svého dětství vídá chlapce, který se jí pokaždé objeví jen v nějakém odrazu. Možná neexistuje, jen si jej vymyslela. Jenže co je pravda?

Příjemné čtení přejí Liefe a PetraCullen.

Novinka

Silentium

SilentiumTicho... Krásné, fascinující Ticho. Je jím jeden z andělů samotného archanděla Gabriela, jmenuje se Jaael. Jednoho rána ho však probudí ohlušující bouře. Samozřejmě, že ví, odkud vítr vane! Ach, ten Lucifer, zase provokuje... (Kurzívou je psáno Jaaelovo mluvení do Luciferovy mysli. A Jitřenka s Luciferem je jedna a ta samá osoba. Slovo "lucifer" pochází z latiny, kde znamená v překladu světlonoš, tj. v prvé řadě právě jitřenka)

Novinka

Žal Matky přírody

Žal Matky přírodyMoje pojetí strastí Matky přírody. Doufám, že se vám bude povídka líbit. Komentář vždy potěší :) Přeji hezké čtení.

Novinka

Má to bolet?

Má to bolet?Říká se, že láska je ten nejkrásnější cit na světě, ale tahle holky si to nemyslí...

Novinka

Chupacabra

Nedoporučujeme číst do 15 let.

ChupacabraKvůli slovní zásobě omezuji tuto povídku od 15 let.
Někdy v průběhu třetí řady The Walking Dead bylo řečeno, že Daryl Dixon spatřil v lese chupacabru. Vtip je v tom, že to tam nikdy nebylo zobrazeno. Říkala jsem si, jak to tak asi mohlo probíhat... A tady to je. Má představa setkání Daryla s chupacabrou. Užijte si to... :)
A.

« Předchozí  1 ... 11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 ... 71   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!