OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » JednodílnéNovinka

Imber; terra lacrimae

Imber; terra lacrimaeDéšť, slzy země. Úvaha o kapkách vody a lidské (bez)moci.
Možná znáte, možná nikoliv... škola a v ní bezbřehá nuda. Koukáte z okna, poklepáváte propiskou o blok a snažíte se uvažovat nad něčím, co by udělalo tuhle hodinu snesitelnější. A právě v takové chvíli mě napadl tento text, sledujíc déšť bubnující na sklo.

Novinka

Zapomětlivost aneb Součást lidství

Zapomětlivost aneb Součást lidstvíUrčitě se vám někdy stalo, že jste něco zapomněli přibalit do tašky, nebo zapomněli udělat. Někdy se i taková maličkost jako zapomenutí může přeměnit na obludnou kupu smůly a nervového vypětí. Tahle povídka je takové zamyšlení nad oním zapomínáním, která měla být původně něčím jako fejetonem, ale pokud se mi pokus zdařil, musíte uznat sami. :) Doufám, že se vám to bude alespoň trochu líbit a prosím o zanechání vašeho názoru. Příjemné čtení. ;)

Novinka

Nedopitá sklenka vína

Nedopitá sklenka vínaV lidském životě se nedějí jenom příjemné chvíle. Překážky nám dodávají sílu, pokud se přese ně dostaneme. Nezáleží na tom, kolikrát upadneme, ale na tom, jestli najdeme sílu se zvednout a jít dál.

Novinka

The smile on the bloody end

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The smile on the bloody endDosud poslední plánovaná povídka, vlastně o krvi a potu. Poslední Úsměv, opět však platí, že byť volně navazuje na ostatní díly, je samostatným příběhem. Ohledně původní postavy se však pro představu nacházíme pro změnu v budoucnosti - na definitivním konci.

Novinka

Roznašečka duší

Roznašečka dušíI ta, jejíž objetí v nás vyvolává tolik zbytečného strachu, má svůj příběh.

Novinka

Dear Jacob...

Dear Jacob...Přináším vám po hodně dlouhé době něco ze své tvorby. :) Povídka vytvořena na dovolené. Nápad jsem dostala díky povídce Dearist Natasha. Mladá Emily píše dopisy Jacobovi, který je v kómatu v nemocnici. Probudí se Jacob, nebo zemře na následky svých zranění? Enjoy. :)

Novinka

The smile on his bloody lips

Nedoporučujeme číst do 18 let.

The smile on his bloody lipsDalší Úsměv na rtech krvavých. Snad ještě horší než ten předchozí, nejspíše proto, že k němu nepatří smrt. Tato povídka má společnou postavu s prvním z Úsměvů, nacházíme se v minulosti, kde přesto bych ji však nebrala jako další část. Možná volné pokračování.

Novinka

Opustil si mě

Opustil si mě Povídka o nevyjasněném rozchodu. Rozchody nebývají zrovna jednoduché a už ne vůbec, když po rozchodu milují oba a už nemohou být spolu. I po rozchodu se není jeden ochotný vzdát a argumentuje tomu druhému. I když se vše vyřešilo, přesto tuhle povídku tady nechám...

Novinka

Strach z temnoty

Příběh o mladém klukovi, Marcusovi, který chce žít pouze normální život bez svého brutálního otce.

Novinka

Podivná nemoc

Povídka o špatně nastaveném žebříčku priorit, pomstě i odpuštění.

Novinka

The smile on her bloody lips

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The smile on her bloody lipsPrvní záchvěv tvorby, která bude mít k nevinnosti daleko. První z povídek o pomstě, strachu, krvi a potu. Tak snad alespoň někoho zaujme, ten Úsměv na rtech krvavých.

Novinka

Cukrová vata

Cukrová vataDávej si pozor na to, co si přeješ a komu to přeješ. Protože přání se občas plní. Jen ne tak, jak bys čekala...
Je tu totiž cukrová vata.

Ronnie

Novinka

Žbreleč

Nedoporučujeme číst do 15 let.

S Fásou u jezera. Přeju příjemné počtení... :-)

Novinka

Because you were my dream

Because you were my dreamUPOZORNĚNÍ: Shonen- ai (muž x muž)
Kentaro a Yashiro jsou jako dvě strany jedné mince. Jeden je drzý, nerozumný, zbrklý a výbušný, druhý rozvážný, klidný avšak velice obávaný. Kentaro vede jeden z pouličních gangů, pouliční bitky mezi členy těchto skupin jsou naprosto běžnou záležitostí. V jedné z nich však malý Yashiro bude zraněný a ochranitelskému Kentarovi dojde trpělivost.

Novinka

Celebrations and the other perversions

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Celebrations and the other perversionsYaoi?

Pokud máte chuť na jednodílnou povídku s námětem homosexuálního páru, jste tu dobře. Tak o čem to je? Kamarád pozve kamaráda na akci - známe to - a on se tam objeví objev a je zápletka jako hrom. Takže užijte si povídku.

« Předchozí  1 ... 7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 ... 71   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!