OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » JednodílnéNovinka

Jen jdi

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jen jdiNic není tak jednoduché, jak se zdá. Pokud však něco jednoduchého nastane, jednoho to překvapí, a tak se k tomu musí v krajní nouzi vrátit a vzpomenout si, proč to vlastně všechno muselo skončit a je lepší nechat to být. LL

Novinka

Jen poslouchej, co les vypráví

Jen poslouchej, co les vyprávíKrátká povídka o elfovi, který až do spatření jedné jediné dívky trpěl předsudky.

 

Máma 2

„Jinej“ již navždy. Tohle je pro tebe, mami...

Novinka

Naděje z popela

Naděje z popelaChtěla mu jen poděkovat za záchranu života, a místo toho mu darovala to nejcennější - naději. Utrpení by mělo skončit s posledním výstřelem. Ale trápení napáchané druhou světovou válkou pokračuje v přeživších dál...
Spoluautorská povídka s emam

Novinka

Nightmare in New York

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nightmare in New YorkS kamarádkou a jmenovkyní, která se čirou náhodou jmenuje PetraSalvatore, vám přinášíme tuhle trochu krvavější krátkou jednorázovku. New York v noci, kde se potlouká plno zločinců, feťáků a vrahů. Dívka se vrací pozdě v noci z práce a musí jít pěšky. Na sobě cítí něčí pohled a má pocit, že ji někdo sleduje. Opravdu je New York v noci tak nebezpečný? Víc se dočtete v naší povídce. Příjemné čtení přejí PetraCullen a PetraSalvatore. :)

Novinka

Ještě že tě, lásko, mám

Ještě že tě, lásko, mámZamyšlení. Jeden kluk pro jednu dívku něco znamená, a to se skoro neznají. Je to o tom, co k němu cítí a jak na ni působí. Přála by si, aby to tak již zůstalo. Tuhle povídku bych chtěla věnovat jednomu úžasnému klukovi. :) Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

Nádherný obraz

Nádherný obrazV místním muzeu se uskutečnila výstava obrazů Mariana Lockého. Nejlepšího umělce dvacátého století. Jeho obrazy se i pod cenou pohybují okolo šesti milionů. Právě se dívám na jeho nejvzácnější dílo - Potřeba nepřirozenosti. Taková cennost a tak mizerné zabezpečení. Možná se na něj dojdu podívat ještě jednou. Po zavíračce. Takový kousek by se mi hodil do mojí sbírky. Jsem přece Alena Wasillovská neboli WA, nejlepší zloděj umění naší doby. A tohle je opravdu nádherný obraz.

Novinka

Nad sklenkou červeného

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Nad sklenkou červenéhoPovídka o mém oblíbeném interpretovi. Berte to s rezervou. :) Jen trochu šílených představ, když večer nemůžu spát. I když spíš myslím na svého přítele, kterého miluji nejvíc na světě. Ale občas si prostě holka, která sotva vylezla z pubertálního období, musí zašílet a představovat si aspoň chvilku někoho, koho má ráda a je to hvězda.
A tak vzniklo tohle.
Kvůli erotické scéně omezuji povídku na 18+.
A.

Novinka

Nádej umiera posledná

Nádej umiera poslednáTáto poviedka je o nádhernej ľudskej bytosti, dievčati, ktoré našlo silu odpustiť. Je to jej výpoveď o živote, ktorý nebol taký dokonalý, ako sa mohlo zdať... Nádej umiera posledná a rukou osudu sa zrazu môže všetko zmeniť. Prajem príjemné čítanie. RV

Novinka

Slibuji...

Slibuji...Láska... Nekonečná láska. Když ji ztratíte, nechcete žít dál. Lze znovu najít svou lásku, když už nedoufáte? A kolik podob může láska mít?
Tato povídka může, ale i nemusí být volnějším pokračováním povídky: Nedopitá sklenka vína.

Novinka

Svatební deník

Svatební deníkDostala jsem úkol: Napsat a zrežírovat scénku na svatbu. No a jelikož nebyl čas na nacvičení, pojala jsem to jako scénické čtení. :)
Scénka měla poměrně úspěch a já nevidím důvod, proč se nepodělit i s Vámi. Budu vděčná za každý názor a komentář. :)

Nyní vás tedy zvu k počtení o nevěstě a jejím svatebním dnu z pohledu její matky. Komedie (nebo možná spíš tragikomedie?) ze života (a to jako vážně, některé jsem vzala přímo ze zkušeností, co mi vyprávěli známí.) :D

Novinka

Hon za vzpomínkami

Hon za vzpomínkamiObyčejný den učitelky ze školky naruší záhadná dívka.

Novinka

Tajemný hrad

Tajemný hradNovinařina může být občas nebezpečná práce. Zvlášť, když se někdo začne hrabat ve špatných věcech, které by raději měly zůstat pohřbené. Hrdince této povídky se stane osudná návštěva hradu. Možná dokonce v dobrém slova smyslu...?

Novinka

Snídaně do postele

Snídaně do posteleVšichni máme rádi spánek. A jídlo. Nejlepší je tedy samozřejmě jíst v posteli - zvlášť, když má váš přítel na srdci tu důležitou žádost, která se tak trochu týká pyžama.
Trocha cukru ještě nikoho nezabila, ne? ;)

Novinka

The fault in our stars

The fault in our stars18.-19. storočie - Eileen je budúca kráľovná, zamilovaná do remeselníka, rodičia a ani kráľovstvo však jej milovaného neschvaľujú, ako to dopadne?

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 71   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!