OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » Časopis » Our Magazine III. - číslo II.Our Magazine III. - číslo II.Nech sa páči, druhé číslo (tretieho ročníka) nášho "stránkového" časopisu!

Ročník III./Číslo II.

 

Milí čitatelia,

tento mesiac nám to trvalo trošku dlhšie, ale napokon sa nám ďalšie číslo podarilo úspešne dokončiť a dúfame, že Vás poteší nielen po vizáulnej stránke, ale aj po obsahovej.

Uvedomujem si, že týmto úvodom veľa ľudí nevenuje pozornosť, ale dúfam, že si to prečíta aspoň niekto. Od budúceho čísla by sme chceli odštartovať novú rubriku a tou by mali byť filmové recenzie. V tomto čísle si pre Vás Carol pripravila opäť zoznam filmov, ktoré sa dostanú v tomto mesiaci do kina. V nasledujúcom čísle by sme potom chceli uverejniť recenziu na jeden z týchto filmov. Preto sa obraciame na Vás. Určite sa medzi Vami nájde veľa milovníkov filmov, ktorí radi chodia do kina. Do tejto rubriky nemusí prispievať vždy tá istá osoba. Pokojne to môže byť v každom čísle niekto iný. Ale bolo by osvieženie priniesť opäť niečo nové.

Ak sa medzi Vami nájde niekto, kto bude mať záujem, napíšte nám buď do komentárov, alebo priamo na e-mail.

A teraz príjemnú  zábavú pri čítaní ďalšieho čísla!

Za redakciu OurMagazine, Lili

 

 

Ak máte postrehy, nápad, články, neváhajte a napíšte nám:

redakcia.ourmagazine@gmail.com

 

(alebo sa prejavte v komentári pod článkom)

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Our Magazine III. - číslo II.:

6. Nerissa přispěvatel
07.06.2016 [7:29]

NerissaSkvělé, dámy!!! Emoticon Emoticon

5. Valeriee přispěvatel
05.06.2016 [21:21]

ValerieeTak úplně max. se těším na film Než jsem tě poznala Emoticon Drahokamy jsem ještě nečetla, bohužel jsem viděla jako první film a nijak mě teda neočaroval (i když koukat se na to dá), ale knížky by měly být o 100% lepší, sand Emoticon Pak se děsně těším na Dceru (Následnička) a taky se mi líbil článek o vlkodlacích. Jo a úplně nejvíc se mi líbila ukázka z Naslouchače Emoticon Emoticon Emoticon já vím, je to ode mě nízké Emoticon Děkuju moc jako obvykle super práce Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Spyro přispěvatel
05.06.2016 [16:23]

SpyroJako obvykle, super! Je skvělé, že se vrátilo propojení s webem. :) Ráda jsem četla doporučení na povídky i rozhovor s autorkou, potěšil mě článek o vlkodlacích. :) Nemohlo by se v příštím díle zmínit něco o novodobých českých autorech? :) Ale to je jen takový malý nápad. :) Jinak, jak už jsem napsala, super! Emoticon

3.
Smazat | Upravit | 05.06.2016 [7:57]

Naprosto úžasné. Zbožňuju Drahokamy, takže udělalo radost Emoticon

2. mima33 admin
04.06.2016 [15:23]

mima33Dodatočne ešte chválim grafiku. Izzie, neprestávaš ma udivovať Emoticon profesionálne odvedená práca, ktorá si zaslúži poklonu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. mima33 admin
04.06.2016 [15:19]

mima33Lucifera som začala pozerať, no musím priznať, že to ani zďaleka nie je moja šálka kávy - prišlo mi to trochu nezáživné, akoby sa tvorcovia nevedeli rozhodnúť či chcú robiť fantasy alebo kriminálku.
Nočný cirkus som minule obzerala v kníhkupectve a bola to práve obálka, čo pritiahlo moju pozornosť. Slovenská je vydarená, americká ešte viac. Súhlasím, že kórejská je hrozná a nezaujala ma ani japonská.
Recenzia na knihu skvelá. Patrick Ness má zaujíma čím ďalej tým viac - pridávam si knižku na zoznam toho, čo musím v dohľadnej dobe prečítať.
Drahokamy vyzerajú luxusne aj keď priznávam, že ja sa téme cestovania časom skôr vyhýbam. Nie, že by mi téma ako taká prekážala, no býva často nezvládnutá (viď LoT).

Číslo opäť skvelé. Aj keď bezo mňa Emoticon Emoticon

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!