OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » Časopis » Our Magazine II. - číslo VIII.Our Magazine II. - číslo VIII.Nech sa páči, ôsme číslo (druhého ročníka) nášho "stránkového" časopisu!

Ročník II./Číslo VIII.

 

Milí čitatelia,

nebojte sa, tento mesiac sme nezabudli, ale kvôli začínajúcim stresom zo skúšok, a s tým spojeného učením, sa nám trošku pretiahla príprava. Dúfam, že nám to odpustíte a aj tak sa do časopisu začítate.

Prajem príjemné čítanie a svoje názory zhodnoťte komentárom pod článkom.

Za tím časopisu OurMagazine, Lili

 

 

Ak máte postrehy, nápad, články, neváhajte a napíšte nám:

redakcia.ourmagazine@gmail.com

 

(alebo sa prejavte v komentári pod článkom)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Our Magazine II. - číslo VIII.:

4. belle
07.12.2015 [18:29]

Skvělé číslo... Emoticon Emoticon Emoticon Jen mi chybí vojna obálek a rozhovory s přispěvovateli, která kdysi dávno bývali v časopisu. :D

3. mima33 admin
04.12.2015 [13:01]

mima33Znovu super číslo, dievčence! Emoticon
K Selekcii - pozerala som na to už dávno v kníhkupectve, no ten obsah ma akosi nezaujal. Pripadalo mi to trošku hlúpe, no možno sa na to nakoniec vrhnem, keď budem mať trošku času (na poličke mám momentálne štyri rozčítané knihy a päť nových, ktoré som ešte ani neotvorila Emoticon a tento časopis mi vždy podsúva nejaké nové, ktoré chcem čítať! To je hrozné Emoticon)
Ach, Stratení nájdení od Kinga! Prvú časť mám doma - zatiaľ neprečítanú - "vďaka", že ste mi pripomenuli vydanie tejto novinky (budem musieť rozbiť prasiatko Emoticon Emoticon)
Poézia... to mi nikdy nešlo. Nemám na to nervy Emoticon
Chýbala mi vojna obálok - nabudúce snáď bude.
Izzie - pre teba len jedno Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Trish - ja som práve že PLL vždy milovala. Od piatej série to šlo dolu kopcom a šiesta síce začala veľmi dobre, ale skončila horšie než zle. Viac to dogabať podľa mňa nemohli Emoticon

2. Valeriee přispěvatel
04.12.2015 [10:59]

ValerieeTak k Selekci jsem se dostala, až když byly všechny tři díly venku a byla jsem za to vděčná, protože to čekání by bylo nesnesitelné. Přesto jsem si ze začátku klepala na čelo a celou 1/3 jsem knihu házela do kouta. Pak přišel zlom a já tomu propadla.
Na Rudou královnu se taky třesu.
A opětovně, krásná práce Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Trisha přispěvatel
03.12.2015 [22:17]

TrishaMilé kolegynky, veľmi ste ma potešili, keď ste spomenuli Rudou královnu. Na túto knižku mám už mesiac zálusk! Emoticon
Ale poďme odzačiatku, Izzie, grafika ako vždy nádherná, nechápem ako to robíš Emoticon Emoticon Emoticon Taktiež skvelé boli aj články Ve znamení štíra, čo si určite pozriem, navnadili ste ma aj na kino.
Pretty little liars... mima vety si mi brala z úst. Tvorcovia to všetko príšerne domotali a zhovadili. Nemám tento seriál rada, lebo vždy keď ma zaujal všetko sa ešte viac domotalo a už mi z toho začínalo hrabať. Som rada, že všetky tie chyby vidí aj niekto iný.
Nerissa - páčil sa mi tvoj článok. Neznášam rýmy, preto preferujem voľný verš, hoci asi je to jediné, čo robím ako tak správne Emoticon Emoticon . Každopádne to so stopami veršových systémov ma pobavilo Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!