OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » FanFiction The Vampire DiariesNovinka

Prostě... Damon

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Prostě... DamonJaký byl Damon těsně před příchodem do Mystic Falls? Mnohokrát jsme viděli jeho střípky minulosti, ale nikdy události, které ho přivedly do Mystic přesně tu noc, kdy měla Elena zemřít se svými rodiči při pádu z mostu. Damon tenkrát vypadal téměř lidsky, zvláště, když spatřil Elenu, ale co za jeho chováním stálo?
Konečně jsem po letech viděla celý seriál a tohle mě jako jedno z málo zaujalo. Doufám, že se vám moje podání bude líbit a zanecháte nějakou zpětnou vazbu. Užijte si čtení.

Novinka

Je těžké vybrat si

Je těžké vybrat siOd doby, co se Elena rozhodla pro Stefana, uběhlo již deset let. Damon si žije po svém a jednoho dne potká dívku jménem Lisa. Lisa a Damon jsou milenci a bydlí spolu s Elenou a Stefanem v penzionu Salvatorů. Když se po delší době Elena a Stefan vrátí domů, zažije Lisa podivný a nezapomenutelný večer... Ps: Jde o moji první povídku po několika letech,tak, prosím, buďte shovívaví, snad se vám bude líbit a předem děkuji za případné komentáře.

Novinka

Halloween surprise

Halloween surpriseHalloween krátko po Eleninej voľbe medzi bratmi. Čo sa po jej veľkom rozhodnutí stalo?

Novinka

Summer Love (Klaroline)

Summer Love (Klaroline)Moje pokračovanie po tom, čo Klaus odišiel do New Orleanse.

Novinka

Jeden večer

Jeden večerNěkteré hádky bývají na dlouho. Občas je to otázka života a smrti. Občas ne. Občas mají katastrofální následky. Občas ne. Jak těžké je odolat dívce? A jak těžké je přimět toho druhého? Kdo vyhraje? To se hnedka dozvíte...

Novinka

Tajemný motorkář

Tajemný motorkářV Mystic Falls se objeví tajemný motorkář, ze kterého se Eleně doslova podlamují kolena. Doufám, že si ji přečtete a že se Vám bude líbit. Moc také prosím o komentáře.

Novinka

I love you, forever

I love you, foreverJak vlastně probíhal ten rituál, při kterém se z původní rodiny stali upíři? Psáno z pohledu Tatii Petrové, která byla při rituálu obětována.

Novinka

Neviditelné zlo

Neviditelné zloJe to další má jednodílná povídka na téma TVD. Tahle povídka mě napadla, když jsem si šla včera odpoledne zdřímnout a zdál se mi tenhle sen. V této povídce je moje postava. :) Petra se vrátí z procházky, jde si zdřímnout a najednou se probudí v New Orleans, kde ji Klaus unesl, protože mu je nebezpečná. Petra se bojí, ale s původním se nepárá. S Klausem je i Bonnie. Pomůže Petře, nebo je loajální Klausovi? Zachrání ji někdo nakonec, nebo se Klausovi podaří psychicky ji zlomit?! Opravdu to byl jenom sen? Hezké čtení přeje PetraCullen.

Novinka

First kiss with him

First kiss with himTahle povídka je moje druhá jednorázovka na TVD. První pusa Eleny s Elijahem, která se vydavá za Katherine, aby se setkala s "panem neznámým". Elena vypnula svoji lidskost. Když ji Elijah políbí, opravdu ani v danou chvílí nic necítí? :) To si budete muset přečíst. :) Snad se zalíbí. :) PetraCullen

Novinka

Tajemství - Prolog

K perex obrázku: Omlouvám se... Ale nikde jsem nemohla najít obrázek hodící se k této povídce. K povídce: Sally (16) žije s mámou ve velice proslulém městu New Orleans v klidu. Je to normální holka. Její máma nemá žádný čas na dceru, protože pořád nemá klid od práce. Sally má prázdniny, takže má dva měsíce klid od školy. Jenže během prázdnin se může stát spousta věcí... Tak třeba... Sally začíná mít pocit, že ji někdo sleduje. Bojí se toho. Neví, kdo ji sleduje, ale někdo ji opravdu sleduje. Má divný pocit. Nalezne dívku, která jede do nemocnice, ale i potom má strach, že ji někdo sleduje. Nikdy si nemyslela, že zažije něco podobného... Ale ted to zažije. Hezké čtení. SusanDark

Novinka

Beating heart

Beating heartCaroline umiera, pretože Tyler je idiot. Ako do toho všetkého zapadá Klaus? Príjemné čítanie praje Alexis.

Novinka

Uvězněni

Uvězněni Caroline se chystá jít za Mattem do nemocnice. Cestou ale narazí na Klause. Nemá chuť s ním mluvit a tak se ho zbaví. Bohužel pro ni Klaus je neodbytný a proto jde za ní až do nemocnice. Co se všechno stane, když spolu budou uvězněni?

 

Van Helsing jménem Alaric

Van Helsing jménem AlaricJe to má první krátká jednorázová povídka na téma Upíří deníky. Děj se odehrává v desatém díle první série. Je to z pohledu Alarica. Je to o tom, jak dostihl Logana a jaké měl pocity, než ho probodnul dřevěným kůlem. Berte na to ohledy. ;) Děkuji. :-) Vaše PetraCullen ;).

 1Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!