OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Teen Wolf » Vlčí smečka epilogVlčí smečka epilogDarach a loučení

V mém zorném poli se objevil ženský stín. Darach se ke mně sklonila, zvedla mou tvář a s dravčím úsměvem se na mě dívala. Zalapala jsem po dechu, když jsem si uvědomila, kdo to je. Dívala jsem se do tmavých očí mé kolegyně, Jennifer Blakeová. Trhla jsem se sebou! Jennifer povolila svůj stisk. Vymrštila jsem svou ruku a zaryla drápy do jejího břicha.

Jennifer vyhekla a překvapeně se na mě dívala. Vyprskla na mě krev, která se jí začala v ústech hromadit. Jako bych neslyšela její prosby, místo toho jsem ve své hlavě slyšela hlas, který mi našeptával, abych ji zabila. Nutilo mě to vzít ji za krk a škubnout. Křupavý zvuk způsobil v mém nitru podivný pocit uspokojení. Neměla jsem žádné výčitky.

Usmála jsem se a nechala na zem dopadnout její mrtvé tělo. Přešla jsem k Deucalionovi, který byl také mrtvý. Mým tělem prošlo podivné brnění a já se cítila silná. Silnější než dřív, silnější než všichni ostatní. Usmála jsem se a dívala se na zářivý měsíc v úplňku. Pomalu jsem se vydala domů, kde jsem se usadila na posteli a dívala se na své ruce. Telefon v mé kapse zavibroval a já ho vytáhla. Volal mi Stiles. Přijala jsem hovor a čekala, co se bude dít.

„Na co jsi myslela?! Byl bych radši, kdybych tě nepoznal! Nenávidím tě! Můj táta mi nadával, že jsem mu to neřekl, a teď ví všechno a bude se plést smečce pod nohy. Deucalion po něm půjde, stejně tak i darach, a je to jen tvoje vina!“ zařval na mě.

„Jsou mrtví,“ zašeptala jsem a vypnula telefon. Najednou jsem si připadala nepotřebná. Příběh skončil. Smečka je silná, už nebudou žádné problémy. Byla jsem už unavená a neměla jsem co na práci. Naházela jsem si pár věci do batohu a vydala se pryč. Postavila jsem se k oknu a opřela se o parapet. Měsíc osvítil mou tvář a já byla pevně rozhodnutá. Teď nebo nikdy! Sedla jsem si ke stolu a začala psát dopisy na rozloučenou. Dopsané dopisy jsem dala do obálky, jeden jsem nechala na stolku a rozeběhla se.  

Objevila jsem se před domem Argentových. Usadila jsem na patník a dívala se na Chrise, který v kuchyni uklízel nákup. Smutně jsem se usmála a postavila se. Rychlým krokem jsem se dostala k jejich domovních dveří, vložila s povzdechem dopis pod dveře a zmizela. Tentokrát jsem se objevila před Scottovým domem, kde jsem zanechala také dopis, pokračovala jsem k Stilesovi a nezapomněla jsem ani na Katrin, Lucy, Isaaca a další ze smečky. Byla jsem hotová. Věděla jsem, že Deaton už bude vědět, co chci udělat. Stavila jsem se pro auto a vydala se pryč z Beacon Hills. Když jsem míjela ceduli, která označovala konec města, před očima se mi zjevil obraz. Všichni seděli za stolem, Derek byl v čele a na svém klíně měl malou holčičku, která mu byla tak strašně podobná. Z mých úst vyšel vzlyk. Všichni vypadali šťastně, Scott byl s Allison, Stiles byl s Lucy, která teď byla dospělou ženou. Všichni budou šťastní a zapomenou. Přeci se říká:

„Sejde z očí, sejde z mysli.“ Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vlčí smečka epilog:

3. Věra
15.11.2014 [9:34]

Uff... Páni, bylo to hezký, Emoticon ale je mi líto toho konce. Myslíš, že bys mohla napsat ještě něco z Derekovi strany, co bude navazovat na tenhle konec? Myslím, že by to bylo úžasný. :) Emoticon

17.01.2014 [21:31]

Ale někdy vzpomínka zabolí hloub než slova vyřčená ve vzteku. Stiles bude dobrý alfa. Škoda jen Dereka. Jinak víborně poetické zakončení Emoticon Emoticon

1. MarryAnn přispěvatel
17.01.2014 [20:26]

MarryAnnTo už je konec? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Děláš si srandu, že jo? Emoticon
Ty jsi mi psala, že bude možná happy-end, já drží palce Freye, aby to nakonec dopadlo dobře (i když to dopadlo dobře) a byla šťastná, ale tys' ji nechala samotnou, bez rodiny a přátel? Chudáček... :'(
Tak moje soucítící dušička si již vylila srdíčko, tak já se na to teď můžu podívat jako správný "profesionál" ;-) :D (samozřejmě, se tento termín v mé podání nemůže skoro ani vyslovit, natož abych se k tomu porovnávala)
Konec mě nadobro odrovnal! Očekávaný happy-end sice byl, ale jen pro vedlejší postavy, což počítám Dereka, Stilese, Scotta atd. Freyou se mi bude loučit těžko, ale to přežiju.... aspoň doufám! :D Celkově k celé povídce bych řekla je pár slov pochvaly: Úžasné! Transhyperluxusní! Píšeš úplně suprově! Emoticon Emoticon Emoticon
Taky bych ti asi měla napsat, že se těším na tvou novou povídku Nemesis... Emoticon Emoticon
Tak, to by mělo být všechno, co jsem ti chtěla "říct"... Emoticon
Psaní zdar, nazdar! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!