OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Teen Wolf » I'm Stiles Kapitola 3I'm Stiles Kapitola 3První den v práci.

Ráno jsem se probudil ve svatyni. Prohrábl jsem si vlasy, nasadil si brýle a vydal se ke škole. Stálo tam plno lidí, můj pohled se zarazil na Scottovi, vypadal jinak. Unaveně. Dnes je lacrosový trénink a rozzařuje se. Chápu, chceš to místo. Vyrazil jsem pomalu do školy a zastavil se pohledem na Lydii, která mě hodnotila svým skenujícím pohledem a něco říkala Allison.   

Vydal jsem se chodbou ke kabinetu poradců, kde už visela jmenovka s mým jménem. Pokýval jsem hlavou a vešel dovnitř. Na stolku jsem měl připravené desky s pěti jmény. Pět studentů, co ode mě potřebovali pomoc. Zapnul jsem si počítač a vytvořil si nový e-mail.  Sáhl jsem si do kapsy od svých kalhot a vytáhl peněženku s kreditkou a můj telefon. Ze zadní kapsy jsem si vyndal starou fotku, na které byla celá naše smečka. Fotku jsem vložil do rámečku, který tu byl připraven, a vyndal si propisku.

Ozvalo se nesmělé zaklepání. Vyzval jsem příchozího, aby vstoupil. Do dveří nakoukla hlava mladého chlapce a já se na něj přívětivě usmál.

„Pojď dál a posaď se,“ pozval jsem ho dál a vyndal si čistý bílý papír.

„Jmenuji se James a chodil jsem k paní doktorce, která ale před týdnem podala výpověď. Měl jsem problém asi jako každý, kdo sem chodí. Já viděl jsem něco, co neexistuje, ale už to zvládám. Nepotřebuji další sezení,“ řekl mi a já se na něj musel zkoumavě podívat. V jeho hlase znělo zoufalství a já věděl, že to nebude nic lehkého.

„Okay, Jamesi, pověz mi, co se děje. Vyslechnu tě. Nejsem někdo, kdo by na tobě chtěl zkoušet experimenty, tak se neboj. Jsem jako tvůj kamarád. Vyslechnu tě a třeba ti i poradím. Tak povídej,“ řekl jsem a poslouchal Jamesův příběh.

„Já nevím, jak se to stalo. Nevím proč, ale vidím podivné věci. Někteří ze školy a z města jsou jiní. Já mám strach. Paní doktorka říkala nějaký ty doktorský kecy a já jim prostě nerozumím, ale vím, co vidím!“ zařval na mě už rudý vzteky.

„Co vidíš, Jamesi? Vypadám jinak než ostatní?“ zeptal jsem se a zahleděl se mu do očí. Napjatě jsem čekal na jeho odpověď.

„Ano, máte divné oči. Podobají se stříbru,“ zašeptal a v jeho očích se podivně zablesklo. „Říkám hlouposti. Vím, že nic takového neexistuje. Odcházím!“ zakřičel na mě James a já se zhluboka nadechl. James otevřel dveře.

„Nejsi blázen,“ řekl jsem Jamesovi a díval se, jak se zarazil v otevřených dveřích. Pomalu pustil kliku a zadíval se na mě.

„Jak to myslíte?“ zeptal se mě a zavřel dveře a přiblížil se k mému stolu.

„To, co vidíš, existuje,“ zašeptal jsem a posunul si brýle. James byl překvapený. Otvíral na prázdno ústa a zřejmě přemýšlel, co má říct. James ustupoval ke dveřím.

„Nashle!“ vykřikl a už ho nebylo. Jen jsem se pokrčil rameny. Za celý den jsem nic zvláštního už nezažil. Na obědě jsem sledoval studenty a pochutnal si na školním obědu.

Po obědě jsem se vydal na chodbu do druhého patra, kde byl výhled na hřiště, kde se začínali shromažďovat hráči lacrosu. Díval jsem se s úsměvem na Scotta v bráně, jak chytá míče. Když trénink skončil, vydal jsem se do lesa. Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek I'm Stiles Kapitola 3:

3. Makkina
13.05.2017 [12:52]

Vypadá to skvěle, škoda, že nepokračuješ.

2. Mei
17.02.2017 [19:50]

Škoda že není nová kapitola Emoticon

1. Nikol18 webmaster
25.07.2014 [12:27]

Nikol18Zajímavý námět, jsem zvědavá jak to bude pokračovat. Škoda, že kapitoly nejsou delší. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!