OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Teen Wolf » Anké Kapitola 3Anké Kapitola 3Děvčata se vydávají na cestu za starým známým.

Když Scott a jeho celá smečka odešla, Lily měla spoustu otázek, ale já jedním pohledem jejich příval zastavila.

„Jak dlouho trvá dostat se do Beacon Hills?“ zeptala jsem se Lily.

„Asi dva dny jízdy autem, nebo můžeme letět letadlem, to by byla jen hodina a půl cesty. Mám zamluvit nejbližší letenky?“ zeptala se Lily. Pokývala jsem hlavou a zaklapla svůj počítač. Vzala jsem ho do ruky a opustila bar. Venku bylo krásně. Foukal příjemný vítr a na nebi byly vidět hvězdičky. Vydala jsem se k sobě domů. Vzala si obrovský černý kufr a začala do něj skládat oblečení. Moje oči se zastavily na knihovně. Přešla jsem k ní a vzala si z ní ty nejcennější kousky mé sbírky.

Převlékla jsem se, vzala si kufr a zavolala Lily.

„Letí to za hodinu a půl, sejdeme se na letišti,“ řekla mi, souhlasně jsem zabručela a hovor ukončila. Letiště od mého bytu bylo nedaleko, tak jsem se vydala pěšky. V letištní hale bylo teplo. Okolo mě pobíhala spousta lidí. Buď hledali svůj let, nebo odcházeli domů. Usmála jsem se a zavřela na chvíli oči.

Další vize. Dívala jsem se na Stilese, který seděl u stolu. Stilesovi se pomalu klížily oči. Hlava mi padala, ale on musel spát. Nogitsune to dobře věděl. Otevřela jsem oči a podívala se ke dveřím. Právě vcházela Lily, jakmile mě spatřila, vydala se ke mně a společně jsme přešly na odbavení a hurá do letadla. Posadila jsem se a zapnula si pás.

„Co tě zaujalo v tom městě?“ zeptala se Lily. Chvíli jsem přemýšlela.

„Je tam velké zlo. Navíc bude to zajímavá dovolená,“ řekla jsem a musela se usmát.

„Alespoň uvidíme Boba, je to už pět let. Zajímalo by mě, jestli je ještě na živu ten náš protiva,“ řekla Lily a usmála se na mě.

„Kdo myslíš, že za mnou poslal tu smečku v čele s pravým alfou?“ zeptala jsem se.

„Ten bídák!“ 

Letuška začala se svým dlouhatánským monologem a já se pohodlně uvelebila a na chvíli zavřela oči. Před očima se mi objevila mlha. Viděla jsem Petra, jak rozpáral hrdlo jedné ženě. Obraz se mi znovu změnil a já se na tu ženu znovu dívala. Byla vlkodlakem.

Někdo mě praštil do ramene. Trhla jsem sebou a otevřela oči. Dívala jsem se na Lily, která mi podávala kapesník. Nechápavě jsem se na ni podívala.

„Teče ti krev,“ řekla jen. A kapesník mi přiložila na krk.

„Máš tam škrábance od vlkodlaka a hodně hluboké. Lily sáhla do kabelky a vytáhla balíček nestříhané náplasti a ránu mi zalepila.

„Až přistaneme, tak se ti na to podívám,“ řekla a dala mi napít nějakého lektvaru. Prohrábla jsem si vlasy a protáhla se. Rána byla stejná, jako měla ta dívka, jen mě vůbec nebolela ani nepálila. Za chvíli přišlo hlášení od letušek. Máme se připravit na přistání a děkuji, že jsme cestovali s jejich společností. Já i Lily, když letadlo přistálo, jsme z letadla vystřelily jak blesk. Vzaly si zavazadla a půjčily si auto od letiště. Jely jsme rovnou do Beacon Hills, které bylo jen dvanáct kilometrů od města.  Zastavily jsme u hotelu a zabydlely se. Podívala jsem se na hodiny. Půlnoc. Rozhodla jsem se jít se vyspat. Nastavila jsem si budík na sedmou hodinu ranní a šla spát. Moje oblíbená písnička začala vyhrávat a já vylezla z postele. Pousmála jsem se a protřela si oči. Učesala jsem se a šla se obléct.

Vydala jsem se k místnímu zařízení, kde byli umístěni problémoví pacienti. Podívala jsem se na sebe do zrcátka a upravila se. Vešla jsem do budovy a slyšela šílený smích. Zastavila jsem se u sesterny.

„Dobrý den, chtěla bych navštívit svého bratrance. Stiles Stillinski,“ zašeptala jsem a usmála se na sestru.

„Bohužel tu už není, včera večer utekl!“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Anké Kapitola 3:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!