OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Teen Wolf » Anké Kapitola 1Anké Kapitola 1Příběh jedné mladé dívky, která není tak obyčejná, jak si myslíte.

Svět je plný tajemství. Mnoho z nich nám může od základu změnit život. Já jsem dřív byla taky člověk, který neznal tato tajemství. Později jsem je však objevila a byla jsem ráda, že patřím k těmto tajemstvím. Mezi námi žijí podivné bytosti. Když mi bylo sedmnáct let, poprvé jsem spatřila rudě žhnoucí oči vlkodlaka a tehdy jsem se loučila se životem. Měla jsem hrozný strach. Tento vlkodlak mi otevřel bránu k lepšímu životu. Vlkodlak mě pokousal a já se začala měnit. Stala jsem se jednou z nich, ale nebyla jsem stejná jako ostatní vlkodlaci. Byla jsem jiná. Získala jsem sílu, nové přátelé a ničeho jsem se nemusela bát. Byla jsem jejich vůdce, jejich Alfa. Ale nebylo to vše, získala jsem ještě dvě další schopnosti - první z nich moc, kterou jsem moc nevyužívala, byl dar vidět budoucnost. Druhý dar jsem využívala jen zřídka, díky němu jsem dokázala přejímat moc od ostatních. Díky tomu, že jsem viděla do budoucnosti, tak mě lidé nazývali Anké .

 

Seděla jsem v jednom baru. Dnes byl velký den, majitel, také vlkodlak, slavil své čtyřicáté narozeniny. Samozřejmě jsem mu koupila dar, který jsem přidala u vchodu na stolek a šla se posadit, jako každý pátek jsem seděla ve VIP salónku. Okolo mě bylo mnoho vlkodlaků, ale i jiných bytostí. Všichni živě diskutovali. Já jsem seděla v koutě na kožené sedačce a zapisovala si do počítače. Po mé pravici seděla má dobrá kamarádka, Lily, která byla druidkou. Blondýnka, která v tomto baru dělala servírku, se k nám vydala. Ke mně postavila sklenici s kofolou a Lily minerálku.

Natáhla jsem se pro svou sklenici a chtěla se napít, ale před očima jsem viděla několik lidí, kteří strategicky obsazují stoly blízko východu. Neviděla jsem žádné potíže, a proto jsem tuto situaci neřešila. Klidně jsem dál naslouchala slovům, které mi říkala Lily. Najednou se otevřely dveře a já se zaměřila na majitele baru, který se rychle rozešel k nově příchozím. Dva vlkodlaci se rozhlíželi kolem sebe. Bylo vidět, že jsou příbuzní, jejich společné rysy byly vidět na míle daleko. Zaposlouchala jsem se do jejich rozhovoru.

„Petře, rád tě tu vidím. Jak je to dlouho, pět let? Samozřejmě vítám i tebe, Dereku. Prosím, posaďte se, kam chcete, místa je tu dost,“ řekl majitel a oba poplácal po rameni. Derek i Peter se usadili hned vedle našeho stolu, tak jsem měla dobrý výhled, jak Derek kontroluje hodiny a dívá se na dveře, kterými přišli. Znovu se otevřely dveře, tentokrát však vešla větší skupinka, tři chlapci a jedna dívka. Dívka se zrzavými vlasy se usadila ke stolu a chlapci ji následovali.

„Isaacu, jak dlouho,“ zeptala se jednoho chlapce. Podíval se na Petra a Dereka a dívce ukázal na prstech dvojku. Dívka se nepatrně ošila a chytla za ruku dalšího chlapce. Protáhla jsem se a zhluboka se nadechla. Zarazila jsem se a podívala se ke dveřím, které se s hlasitým prásknutím otevřely. Dovnitř vešel mladík se dvěma dívkami. Mladík stál ode mě asi patnáct metrů, ale i přesto jsem cítila jeho odhodlání. Pár lidí se od něj vzdálilo. Nevím, jestli to bylo ze strachu z něj nebo z jeho společnic.

„Zdravím, hledám tu jednoho člověka. Je to věštec, ví úplně všechno. Někoho takového nutně potřebuji. Kdo z vás si cení svého života, jistě mi všechno poví a to velice rád,“ řekl a jeho oči zazářily rudou barvou, což znamenalo, že tento mladík je Alfa.


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Anké Kapitola 1:

2. Selene
06.07.2014 [20:34]

Vypadá to zajímavě Emoticon

1.
Smazat | Upravit | 06.07.2014 [18:20]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!