OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Teen Wolf 

I'm the Alpha now - 14. kapitola

I'm the Alpha now - 14. kapitolaStiles se snaží s ostatními najít Dereka. Annie se zase rozhodla trochu mučit Kola, ale překvapí ji nečekaná návštěva.

 

I'm the Alpha now - 13. kapitola

I'm the Alpha now - 13. kapitolaRituál pokračuje, co když se ale něco zvrtne a všechno dopadne jinak, než mělo?

 

I'm the Alpha now - 12. kapitola

I'm the Alpha now - 12. kapitolaVšichni se odeberou na místo, kde má být provedený rituál. Když jsou všichni připraveni a na svých místech, Lara rituál začne.

 

I'm the Alpha now - 11. kapitola

I'm the Alpha now - 11. kapitolaAnnie se rozhodne jednat na vlastní pěst a jít přímo do jámy lvové. Potká se však s jiným Mikaelsonem, než čekala. Mezitím Stilesova parta najde místo, kde se bude konat rituál

 

I'm the Alpha now - 10. kapitola

I'm the Alpha now - 10. kapitolaLaru v baru překvapí Stiles a jeho kamarádi, snaží se ji přesvědčit, aby jim vrátila Dereka. Když se jim to nepodaří, zkusí to Stiles jinak, no, ani to nedopadne dobře. Naštvaná Lara se tak vrací do sídla a míří si to rovnou k mladému vlkodlakovi. Sblíží se s ním nakonec Lara?

 

I'm the Alpha now - 9. kapitola

I'm the Alpha now - 9. kapitolaAnnie je zničená. Kol jí ublížil hodně hnusným způsobem. Má zlost, a tak se mu postaví, podaří se jí utéct, ale jemu se to nelíbí. Parta z BH dojela do NO. Podaří se jim něco zjistit?

 

I'm the Alpha now - 8. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

I'm the Alpha now - 8. kapitolaKol se Anně konečně pomstí. Když dosáhne svého, vezme ji zpátky domů. Mezitím se Lara dostane do NO. Budou oba pánové spokojeni?

 

I'm the Alpha now - 7. kapitola

I'm the Alpha now - 7. kapitolaAnnie se snaží najít sestru, chce se vrátit do NO, ale znova ji najde Kol, tentokrát to s ní však dobře nevypadá. A Stiles s ostatními se rozjedou do NO pro Dereka, jenže cesta se trochu zkomplikuje.

 

I'm the Alpha now - 6. kapitola

I'm the Alpha now - 6. kapitolaLara zuří, když zjistí, co její sestra vyvádí. Rozhodne se překazit jim večerní shledání a vzít si to, pro co přijela. A Kol se konečně dostane k Annie, pomstí se jí konečně, anebo to dopadne úplně jinak?

 

I'm the Alpha now - 5. kapitola

I'm the Alpha now - 5. kapitolaAnnie v BH potka Scotta a jeho partu, aby je varovala. Ve městě však nebude jediná. Objeví se tam i Kol, který ji hledá. Jak skončí večerní setkání u školy? Ochrání je Annie před sestrou?

 

I'm the Alpha now - 4. kapitola

I'm the Alpha now - 4. kapitolaLara se vydává na cestu, ale ještě předtím má rozhovor s Klausem, a nejen s ním. Kol, naštvaný, že mu zase Annie upláchla, se rozhodne jet za ní.

 

I'm the Alpha now - 3. kapitola

I'm the Alpha now - 3. kapitolaAnnie se rozhodne jednat a zastavit sestru. Problém nastane, když se objeví Kol. Zbaví se ho? A stihne se do BH dostat dřív než sestra?

 

I'm the Alpha now - 2. kapitola

I'm the Alpha now - 2. kapitolaLara jde za Peterem pro informace, ten však chce něco jiného než si povídat. Kol se mezitím chce pomstít Anně za to, co mu udělala v baru.

Novinka

I'm the Alpha now - Prolog + 1. kapitola

I'm the Alpha now - Prolog + 1. kapitolaCo se stane, když se Klaus Mikaelson spojí s někým z Beacon Hills? A co když se mu rozhodne v jeho plánech pomáhat mladá a nadaná čarodějka? Bude se to líbit její sestře? Annie se doma chytla se svou sestrou. V práci se pak potká s Klausem, jeho bratrem Kolem a svou sestrou. A jak skončí malá potyčka s Kolem?


Na této povídce spolupracuju s mou milou Tew*. Pohledy postav se střídaji, Laru a Kola píšu já. Annie a Stilese píše Tew*. Snad se bude povídka líbit.

Novinka

Twist of Fate - Prolog

Twist of Fate - PrologZdravím. :) Rozhodla jsem se zkusit napsat ff na Teen Wolf. Děj se bude motat hlavně kolem Liama Dunbara a jeho adoptované sestry Charlie. Řekla jsem si, že se v samotném seriálu objevuje spousta nadpřirozených bytostí, tak proč tento mix nerozšířit o další? :) Příběh začíná S04E02, ale hlavní zápletka ze seriálu zde nebude to hlavní. Je to má první povídka po dlouhé době, tak prosím o shovívavost, než se do toho zase dostanu. :) Snad zaujme. E.

« Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!