OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Teen Wolf 

Paige's sacrifice - 2. kapitola - Pohreb a tretia spomienka na prvé zoznámenie so smaragdovými očami

Paige's sacrifice - 2. kapitola - Pohreb a tretia spomienka na prvé zoznámenie so smaragdovými očamiAk by som mala túto kapitolu zhrnúť pár slovami, poviem nasledovné. Pohreb. Nepochopenie zo strany rodiny a opora v spriaznenej duši. A nakoniec tretia spomienka - prvé rande a v pazúroch smaragdových očí.

Prajem príjemné čítanie.
Miriam

 

Paige's sacrifice - 1. kapitola - Rozlúčka v kostole a druhá spomienka

Paige's sacrifice - 1. kapitola -  Rozlúčka v kostole a druhá spomienkaPohreb v kostole a ďalšia spomienka - tentoraz medzi Paige a neterkou. Čo tak veľmi vykoľajilo a naštvalo Paige?

Dozviete sa v kapitole.
Prajem príjemné čítanie.
Miriam

Novinka

Paige's sacrifice - Prológ

Paige's sacrifice - PrológToto je príbeh o troch ľuďoch. Paige Krasikeva, ktorá kvôli láske a rodine - obľúbenej neterke - musela obetovať svoj život, aby naplnila staré proroctvo, ktoré obyvatelia mestečka Beacon Hills pred dávnymi rokmi vyslovili. Derekovi Haleovi, ktorý si prežije ťažké obdobie, ale v budúcnosti zohrá jednu z kľúčových postáv. A napokon Miriam Krasikeva - Paigeina neter, ktorá jej dala sľub. Dohoda znela, že ak by sa Paige niečo stalo - Derek a Miriam tu majú byť jeden pre druhého. Majú si byť veľkou oporou. A keď bude Miriam staršia, má na neho dohliadnuť. Čo sa v tú osudnú noc stalo? Ako bude Miriam znášať celú situáciu? A nakoniec, budú si s Derekom stále blízki a budú tu jeden pre druhého po osudnej noci, ktorá nielenže zmení všetko, ale najmä osudy hlavných hrdinov?

 

I'm the Alpha now - 26. kapitola

I'm the Alpha now - 26. kapitolaJak nakonec dopadne rituál. Podaří se Kolovi a Stilesovi zachránit přátele nebo někdo nakonec přece jen zemře?

 

I'm the Alpha now - 25. kapitola

I'm the Alpha now - 25. kapitolaKol a celá parta promýšlí strategii na záchranu dívek a Dereka, zatímco se Klaus s ostatními chystá na večer. Lara čelí rozhodnutí.

 

I'm the Alpha now - 24. kapitola

I'm the Alpha now - 24. kapitolaAnnie s Larou jsou opět ve spárech Klause a Petera. Chtějí znova provést rituál? Kol s ostatními chtějí dívky zachránit. Vymyslí jak?

 

I'm the Alpha now - 23. kapitola

I'm the Alpha now - 23. kapitolaLara se probouzí do nového rána a zjišťuje, co se vlastně v noci stalo. I Kol se probouzí vedle Annie. Rozhodnou se najít ostatní a vyřešit konečně problém. Někdo je však překvapí.

 

I'm the Alpha now - 22. kapitola

I'm the Alpha now - 22. kapitolaAnnie a Kol mají opět svou chvilku, že by mu vážně začínala podléhat? A nejen oni mají chvíli v soukromí, také Lara a Stiles jsou sami, co se asi stane?

 

I'm the Alpha now - 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

I'm the Alpha now - 21. kapitolaLara se konečně vyzná Stilesovi ve svých citech. Než však stačí něco říct, odejde. Všichni se pak snaží vymyslet nějaký plán. I Kol s Annie se snaží něco vymyslet, nakonec se dohodnou, že se sestry musí sejít.

 

I'm the Alpha now - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

I'm the Alpha now - 20. kapitolaPo tom, co Stiles viděl, se odebral ven. Překvapí ho Lydie, se kterou vede rozhovor. Když odejde, čeká ho telefonát s otcem a poté za ním přijde někdo další. Annie a Kola čeká společná chvilka.

 

I'm the Alpha now - 19. kapitola

I'm the Alpha now - 19. kapitolaKol našel Annie, ale jeho bratr Klaus ho zajal. Annie se s Kolem dohodne a poté ho pustí, oba pak utečou. Stiles políbil Laru, ale opět je vyrušili. Celá parta se následně odebere do domu, aby si odpočali. Derek však má jiné plány. Ty překazí Stiles.

 

I'm the Alpha now - 18. kapitola

I'm the Alpha now - 18. kapitolaAnna je v domě Klause. Ten se ji snaží použít pro své plány, ale ona nechce. Stiles se snaží pomoct Laře. Ta po střetu s Peterem má vážné zranění.

 

I'm the Alpha now - 17. kapitola

I'm the Alpha now - 17. kapitolaLaře se podařilo utéct do lesa, dlouho však sama nezůstane. Kromě Stilese, který jí sledoval, bude mít i jiné návštěvníky, setkání s nimi však neskončí dobře. Kol je s Annie u sebe v bytě, ale i je čeká nečekaná návštěva.

 

I'm the Alpha now - 16. kapitola

I'm the Alpha now - 16. kapitolaKol se opět zmocnil Annie. Stiles a ostatní najdou Dereka a Laru v lesích. Když všichni usnou, Stiles a Lara si tak trochu povídají.

 

I'm the Alpha now - 15. kapitola

I'm the Alpha now - 15. kapitolaLara má podivný sen, když se probudí, zjistí, že je vězněm Dereka, který s ní má své plány. Kol a Elijah svedou boj.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!