OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Harry Potter 

The Sinnerman: Kapitola patnáctá

The Sinnerman: Kapitola patnáctáMacDougalová je u Skrkových, kde se setkává s Bartym. Společně se zamýšlí nad vraždami, motivem, a spojují si všechny dostupné indicie. Barty ale ví více než Morag. Poví jí celou pravdu? A jak to všechno vlastně dopadne? Enjoy! :)

 

The Sinnerman: Kapitola třináctá

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The Sinnerman: Kapitola třináctáMorag je v bezvýchodné situaci. Co dělat, když víte, kdo je vrahem, a chcete to hlásit nadřízeným, jenže nemůžete, protože nechcete zradit přítele? Ve druhé části si zvedne náladu promluvou se sestrou. Ať se líbí! :)

 

The Sinnerman: Kapitola dvanáctá

The Sinnerman: Kapitola dvanáctáBarty s Morag řeší případ dle Yaxleyho rozkazů, tedy společně. Je vůbec něco (nebo někdo), co (kdo) by jim mohl pátrání po vrahovi zkomplikovat? A co když je to celé mnohem osobnější, než si naši drazí připouštějí? Enjoy! :)

 

The Sinnerman: Kapitola jedenáctá

The Sinnerman: Kapitola jedenáctáRekapitulace. Co se Barty dozvěděl u Selwynové a co MacDougalová u Lestrangeových, předneseno šéfovi. Okrajově dojde na osvětlení komplikovaného vztahu Yaxleyho a MacDougalové, menší rozepři naší vyšetřovací dvojice a kousilínek typicky Bartyovské žárlivosti.

 

The Sinnerman: Kapitola desátá

The Sinnerman: Kapitola desátáTrošičku se vrátíme v čase. Když se Barty s Morag rozešli v márnici hádkou, ona pokračovala k Lestrangeovým. Co tam zjistila a od koho? Enjoy. :)

 

The Sinnerman: Kapitola devátá

The Sinnerman: Kapitola devátáBarty je u Selwynových. Podaří se mu z dědičky domu rodičů vymámit něco, co ještě nevěděl? Ať se líbí! :)

 

The Sinnerman: Kapitola osmá

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The Sinnerman: Kapitola osmáTři ženy, tři části. Barty bude bude v obležení něžného pohlaví. Která ze setkání budou příjemná a která ne? Enjoy! :)

 

The Sinnerman: Intermezzo (7. kap. - 8. kap.)

The Sinnerman: Intermezzo (7. kap. - 8. kap.)Výlet do Bartyho choré mysli.

 

The Sinnerman: Kapitola sedmá

The Sinnerman: Kapitola sedmáBarty v plné ošetřovací. Co se z něj Morag podaří vymámit a co jemu z ní? Prolomí se konečně ledy?

 

The Sinnerman: Kapitola šestá

The Sinnerman: Kapitola šestáVýslech Scabiorova syna. Co se naši drazí dozví? Ať se líbí! :)

 

The Sinnerman: Kapitola pátá

The Sinnerman: Kapitola pátáCo naší dvojici vyšetřovatelů řekne patolog? Morag narazí na poněkud nepříjemný problém a s tím související výzvu. Jak se s nastalou situací dokáže poprat? Enjoy. ;)

 

The Sinnerman: Kapitola čtvrtá

The Sinnerman: Kapitola čtvrtáBarty s Morag se vydávají dle Yaxleyho rozkazů do márnice. Barty k té příležitosti spatří stránku MacDougalové, s níž ještě neměl tu čest. Ať se líbí! :)

 

The Sinnerman: Kapitola třetí

The Sinnerman: Kapitola třetíBarty nastupuje do nového zaměstnání. Setkává se, mimo své parťačky, také s další, poněkud svou a originální bystrozorkou. Ať se líbí. :)

 

The Sinnerman: Kapitola druhá

The Sinnerman: Kapitola druháSchůze smrtijedů, na níž vyjde najevo, že vrah nezahálel. Nahlédneme do společenství Voldemortových nejvěrnějších a zjistíme, jak vypadá taková běžná schůze smrtijedů. Enjoy! :)

 

The Sinnerman: Kapitola první

The Sinnerman: Kapitola prvníBarty se po šesti letech setkává se svou obětí. Jaké pocity v něm setkání vyvolá? Dokážou se ti dva snést, nebo dojde na souboj? Příjemné počtení. :)

« Předchozí  1 ... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ... 58   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!