OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Harry Potter 

Burning Out The Way IV

Burning Out The Way IVShawová se setkává s první obětí. Dokáže té osobě pomoct a bude o její pomoc vůbec stát? Enjoy! :)

 

Ukradený svět II - 8. kapitola

Ukradený svět II - 8. kapitolaZačínáme pozitivně, ale nenechte se zmást. Něco se děje a to něco je závažné. Zármutek, bolest, smrt. Vztek a hledání toho, kdo za to může. Agnes udělá jedno osudové rozhodnutí. Zbývá jediná otázka - co se vlastně našlo na hlavní ulici v Prasinkách?

 

Ukradený svět II - 7. kapitola

Ukradený svět II - 7. kapitolaDalší interview Agnes zavede za expertem přes paměťovou magii. Dozví se, jakým kouzlem Královna ovládá vzpomínky britských kouzelníků a čarodějek? Spousta odborných magických keců, ze kterých se vám budou vařit všechny mozkové obvody!

 

Burning Out The Way III

Burning Out The Way IIIShawová má problém. No, pravděpodobně ho má více lidí, jen Shawová má ale tradičně ambice nahrnout se přímo do jeho středu.

 

Ukradený svět II - 6. kapitola

Ukradený svět II - 6. kapitolaAgnes jde dělat další interview - tentokrát se samotným konstruktérem Tlusté Berty, za nímž ji vezme Jean. Co se od něj dozví? A čím je vykoupeno používání nejmocnějšího usměrňovače magie na světě?

 

Mors principium est 3

Mors principium est 3Narušená bezpečnost bradavického hradu a rozhodnost nové ředitelky při ochraně studentů, ale i Severuse Snapea. Dnes si užijeme hodně Minervy McGonagallové.

 

Ukradený svět II - 5. kapitola

Ukradený svět II - 5. kapitolaAgnes se pomalu rozkoukává na centrále. Při čekání na návrat Jean se rozhodne navštívit Harryho na ošetřovně. S kým se tam setká? A jak Jean unese Agnesinu zpověď o tom, jak to ve skutečnosti bylo s jejím "útěkem" od Královny?

 

Burning Out The Way II

Burning Out The Way IISonda do McKinnonova života. Kým vlastně je? V jaké životní situaci má původ jeho nezlomný realismus a morouství? Proč má problém s Shawovou? A může mít člověk jako on vůbec nějaké přátele?

 

Ukradený svět II - 4. kapitola

Ukradený svět II - 4. kapitolaBez možnosti návratu domů a k rodině se Agnes pomalu smiřuje s myšlenkou, že příštích pár dní stráví v centrále Auguronova odboje. Dokáže obstát ve cvičném souboji s Jean? A jaké tajemství bělovlasá čarodějka skrývá?

 

Mors principium est 2

Mors principium est 2Rozhovory. Ten s kamarádem a ten s pacientem na ošetřovně. Plno dalších otázek a narušení bezpečnosti bradavického hradu.

Novinka

Burning Out The Way I

Burning Out The Way IZačínáme! V co vyústí přešlap bystrozorky-zelenáče? Přivodí svému šéfovi dříve infarkt nebo mrtvici? Enjoy! :)

 

Ukradený svět II - 3. kapitola

Ukradený svět II - 3. kapitolaV další kapitole Agnes zjišťuje, že se v Auguronově odboji děje něco, co není tak úplně pod kontrolou. Udělal někdo chybu - nebo je to promyšlený tah? Kam Agnes zavede Roxanin prsten? A hlavně - kde jsou sakra Potterovi?!

 

Ukradený svět II - 2. kapitola

Ukradený svět II - 2. kapitolaPo nepříjemné komplikaci se slídičem se Agnes probouzí v centrále tajného odboje, který Roxana s Harrym vybudovali za účelem boje proti Rowlingové. Přes veškerou novinářskou zvědavost touží po jediném - shledat se s Tomem a svou malou Emily. Podaří se jí to? A kdo - nebo co - je Tlustá Berta?!

Novinka

Mors principium est 1

Mors principium est 1Smrt je jen začátek. Válka skončila, ale ona udělala rozhodnutí, ze kterého se bude muset zodpovídat. Přinejmenším jemu a o to to bylo děsivější. Její rozhodnutí přineslo mnoho nových výzev, těžkých otázek a ještě složitějších odpovědí. Co bude dál? A dostane se jí vůbec nějaké vděčnosti?
Můj první pokus o Snamione, tak prosím o shovívavost. :)

Novinka

Ukradený svět II - 1. kapitola

Ukradený svět II - 1. kapitolaAgnes možná už zapomněla na to, co se kdysi stalo. Sedm let je dlouhá doba - a právě tolik let uplynulo ode dne, kdy naše nebelvírská novinářka prožila jedno dobrodružství, o kterém ze zásady nemluví. Dříve nebo později však bude třeba si vzpomenout... setkání se starými (ne)přáteli je totiž blíž, než si Agnes myslí. (Pokračování povídky Ukradený svět. Můžeme se těšit na nové originální postavy, kreativní využití magie a taky na pár starých známých...)

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 57   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!