OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Harry Potter 

Na konci duhy - 47. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Na konci duhy - 47. kapitolaJak vše dopadne v Malfoy Manor?

 

Za svým snem - 6. část

Za svým snem - 6. částDen D je tu a na nádraží King's Cross čeká na Daphné vlak do Bradavic.

 

Na konci duhy - 46. kapitola

Na konci duhy - 46. kapitolaMy heart is my saviour!

 

Na konci duhy - 45. kapitola

Na konci duhy - 45. kapitolaSome day, when I´m awfully low, When the world is cold, I will feel a glow just thinking of you... And the way you look tonight. (Někdy, až se budu cítit na dně, když bude svět chladný, budu cítit žár, jen při pouhé vzpomínce na tebe a na to, jak vypadáš dnes večer.)

 

Na konci duhy - 44. kapitola

Na konci duhy - 44. kapitolaDneska ráno nechce se mi vlastně ani trochu vstávat, oči mám zalepený, plný ospalků. Včera chvíli po poledni přišla shora blbá zpráva, hučí mi v hlavě z toho, jak skládám tu mozaiku.

 

Na konci duhy - 43. kapitola

Na konci duhy - 43. kapitolaSave me save me save me I can't face this life alone Save me save me save me... I'm naked and I'm far from home (Zachraň mě, zachraň mě, zachraň mě. Nemůžu čelit tomuto životu sám. Zachraň mě, zachraň mě, zachraň mě... Jsem nahý a jsem daleko od domova)

 

Na konci duhy - 42. kapitola

Na konci duhy - 42. kapitolaNesprávná osoba na nesprávném místě je zárukou toho, že se následně dějí nesprávné věci.

 

Za svým snem - 5. část

Za svým snem - 5. částDaphné je na ministerstvu. Čeká ji setkání s Hermionou Grangerovou.

 

21 dní - 4. kapitola

21 dní - 4. kapitolaNěkdy svých rozhodnutí začneme litovat jen tak. Prostě si řekneme, že jsme to mohli udělat lépe. A někdy nás naše špatná rozhodnutí začnou pronásledovat. A někdy děláme jedno špatné rozhodnutí za druhým.

 

Na konci duhy - 41. kapitola

Na konci duhy - 41. kapitolaJak dopadla schůzka smrtijedů s Voldemortem? Co dostane Severus úkolem od Brumbála? A jakou roli v tom všem budou hrát ženy?

 

Na konci duhy - 40. kapitola

Na konci duhy - 40. kapitolaNo bells in Hell, no snow below. Silent Night, violent Night, so come, all ye unfaithful. Don't be left out in the cold, you don't need no invitation, no... Your ticket is your soul. (Žádné zvony v pekle, dole žádný sníh. Tichá noc, násilná noc, přijďte, všichni nevěrní. Nezůstávejte v chladu, nepotřebujete pozvánku... Váš lístek je vaše duše.)

 

Až do úplného konce - 8. kapitola

Až do úplného konce - 8. kapitola

Povídka se umístila na druhém místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Od famfrpálové kvalifikace uběhlo už několik dní a dívky jsou připravené si užít poslední letní den. Příjemné čtení přeje FNikol.

 

Na konci duhy - 39. kapitola

Na konci duhy - 39. kapitolaI don't want a lot for Christmas, there is just one thing I need, I don't care about the presents, underneath the Christmas tree, I just want you for my own, more than you could ever know, make my wish come true... All I want for Christmas is you (K Vánocům toho nechci moc, je tu jediná věc, kterou potřebuji. Nestarám se o dárky pod vánočním stromkem, jenom tě chci pro sebe víc, než bys mohl někdy vědět. Splň mi moje přání, jediné, co chci k Vánocům, jsi ty.)

 

21 dní - 3. kapitola

21 dní - 3. kapitolaNic není jen černé nebo bílé, panuje dokonce všeobecné přesvědčení, že mezi bílou a černou je široká škála šedé. Výjimkou není ani Hermiona Grangerová, která ani zdaleka není tak světlá, jak si o sobě myslela. Velká moc vyžaduje zodpovědnost. A taková zodpovědnost vyžaduje, aby se člověk nejprve srovnal sám se sebou.

 

Na konci duhy - 38. kapitola

Na konci duhy - 38. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce ledna/januára. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!


Break it up, break it up, break it up, break it up my love. If you think that you can't stay with me break it up my love. (Skonči to, skonči to, skonči to, skonči to, lásko. Pokud si myslíš, že se mnou nemůžeš zůstat, skonči to, lásko.)

« Předchozí  1 ... 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 ... 57   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!