OurStories.cz ~ naše povídky - Videa » The Fifty Shades of Grey - trailerThe Fifty Shades of Grey - trailerDlouho očekávaný trailer k prvnímu dílu erotické trilogie 50 Shades of Grey.

Erotický román Fifty Shades of Grey je třídílná knižní série, kterou napsala spisovatelka E.L. James s původním námětem na Twilight, který později přepracovala do dnešní podoby a zaujala tak čtenáře po celém světě. 


Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem (Grey = angl. šedý, odtud název knihy 50 odstínů šedé). Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce. Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit.

Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji... ale za svých vlastních podmínek.

Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý živočišný vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy. Víc si můžete přečíst v mistrně napsaném erotickém románu Padesát odstínů šedi, který nyní přichází i na plátna kin.

 

Obsazení ve filmu: 

Jamie Dornan

- postava Christiana Greye -

Irský herec, model a hudebník, celým jménem James Dornan, který se narodil 1. května 1982 v Belfastu, Severním Irsku.

V modelingu se stal velmi úspěšným, stal se modelem pro světové značky jako: Aquascutum, Armani, Calvin Klein, atp.

Čeští fanoušci zahraničních seriálů by ho mohli znát především ze seriálu Once Upon a Time, kde v první sérii ztvárnil postavu šerifa Grahama ve městě Storybroak, a který v pohádkovém světě byl lovcem zlé královny.

 

Dakota Johnson

- postava Anastasie Steel -

Herečka Dakota Mayi Johnson se narodila 4. října 1989 v Austinu slavnému hereckému páru Melanii Griffith a Donu Johnsonovi. Po absolvování vysoké školy podepsala kontrakt s William Morris Agency a začala hereckou kariéru. Úspěšně prorazila i ve světě modelingu, od roku 2008 předváděla oděvy pro firmy Mango, Wish, sluneční brýle Oliver Peoples nebo legíny japonského módního řetězce Uniqlo a dnes je velmi vyhledávanou modelkou.

Pro české diváky by mohla být známá svou menší rolí ve filmech Netvor (2011) a 21 Jump street (2012).

V jedné z vedlejší rolí se představí i zpěvčka Rita Ora, která ztvární Christianovu nevlastní sestru, a zároveň jako zpěvčka nazpívala jednu z písní k filmu.


Já osobně jsem knihy četla a když jsem zjistila, kdo má hrát ve filmu, čekala jsem, že to nebude valné, ale že to bude tak hrozné jsem nečekala. Jamie mi moc nevadí, ale co se Dakoty týče, ta je prostě strašná. Nevypadá nevinně, jak by Anna měla být a zdá se hrozně stará. Navíc se mi k sobě nehodí a není tam vůbec mezi nimi žádná jiskra.

liiii5


50 Shades od Gray je velmi diskutované téma. Většina žen nepřizná, že jej četly, ale dozajista je mají schované pod polštářem a doslova hltají každé další slovo. Já jsem zatím přečetla jen začátek a osobně jsem z knih potěšena. Přesto si nechám trailer až na dobu, až budu mít celou sérii přečtenou a výběr herců nijak nekomentuji, nechám se překvapit přímo ve filmu. =)

Nikol18

 

 Jak jste spokojení vy?


Film by měl dorazit do českých kin 12.2.2015!
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek The Fifty Shades of Grey - trailer:

7. Epo
25.07.2014 [13:17]

Musím říct, že mě zarazil popis knihy - konkrétně, že někdo považuje toto dílo za "mistrně napsané"... Část první knihy jsem četla, protože téma jako takové mi přijde pro knihu zajímavé a nic proti němu nenamítám, ale způsob, jakým je psaná mi přijde nekvalitní... Takže souhlasím s KORKI a Auroel... Na to, jak je tato kniha propagovaná, byla pro mě velkým zklamáním... A mluvila jsem i s lidmi, kteří četli originál, a nebyli z toho o nic nadšenější...

6. Auroel přispěvatel
25.07.2014 [13:10]

AuroelKORKI, souhlasím s tebou, dala jsem si takový soukromý úkol přečíst všechny knihy, ale v půlce druhé jsem to vzdala. Když to jsou odstíny temnoty, člověk by čekal, že to spíš přitvrdí a ona to byla samá vanilka...
Na film se taky těším, snad bude lepší než kniha (i když jsem zatím takový film nenašla...). :D

5. KORKI přispěvatel
25.07.2014 [11:12]

KORKIJá jsem teda tu knížku přečíst nezvládla. Jako námět mi nevadil, ba naopak mám takové témata ráda, ale přišlo mi to úplně příšerně napsané. Ale na film jsem docela zvědavá a určitě se podívám:)

4. Leylon přispěvatel
25.07.2014 [10:16]

Leylonon áno, no ona.. uvidíme, nechám posúdenie až po tom, čo uvidím herecké výkony. každopádne, táto séria je dosť sledovaná (či sa k tomu človek prizná, alebo nie) a na filmové spracovanie sa kladú veľké nároky a tlak, pochybujem teda o tom, že by vybrali niekoho... neskúseného

3. Blacky
25.07.2014 [10:12]

weeejjj Emoticon ja som ani nevedela, že sa také niečo chystá, ale teším sa s vami dievčence, ja nie som milovník takých diel... ale teším sa na FF čo tu budú po oficial premiere pribúdať Emoticon

2. Shaun
25.07.2014 [10:00]

Aj ja som na film zvedavá či bude podľa celý podľa knihy, ale asi hej, podľa traileru, ktorý je úplne božský!! Emoticon

1. Arminka přispěvatel
25.07.2014 [9:09]

Arminkaliiii5, souhlasím s tebou ve všem Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!