OurStories.cz ~ naše povídky - Videa » The Fifty Shades of Grey - trailerThe Fifty Shades of Grey - trailerDlouho očekávaný trailer k prvnímu dílu erotické trilogie 50 Shades of Grey.

Erotický román Fifty Shades of Grey je třídílná knižní série, kterou napsala spisovatelka E.L. James s původním námětem na Twilight, který později přepracovala do dnešní podoby a zaujala tak čtenáře po celém světě. 


Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem (Grey = angl. šedý, odtud název knihy 50 odstínů šedé). Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce. Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit.

Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji... ale za svých vlastních podmínek.

Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý živočišný vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy. Víc si můžete přečíst v mistrně napsaném erotickém románu Padesát odstínů šedi, který nyní přichází i na plátna kin.

 

Obsazení ve filmu: 

Jamie Dornan

- postava Christiana Greye -

Irský herec, model a hudebník, celým jménem James Dornan, který se narodil 1. května 1982 v Belfastu, Severním Irsku.

V modelingu se stal velmi úspěšným, stal se modelem pro světové značky jako: Aquascutum, Armani, Calvin Klein, atp.

Čeští fanoušci zahraničních seriálů by ho mohli znát především ze seriálu Once Upon a Time, kde v první sérii ztvárnil postavu šerifa Grahama ve městě Storybroak, a který v pohádkovém světě byl lovcem zlé královny.

 

Dakota Johnson

- postava Anastasie Steel -

Herečka Dakota Mayi Johnson se narodila 4. října 1989 v Austinu slavnému hereckému páru Melanii Griffith a Donu Johnsonovi. Po absolvování vysoké školy podepsala kontrakt s William Morris Agency a začala hereckou kariéru. Úspěšně prorazila i ve světě modelingu, od roku 2008 předváděla oděvy pro firmy Mango, Wish, sluneční brýle Oliver Peoples nebo legíny japonského módního řetězce Uniqlo a dnes je velmi vyhledávanou modelkou.

Pro české diváky by mohla být známá svou menší rolí ve filmech Netvor (2011) a 21 Jump street (2012).

V jedné z vedlejší rolí se představí i zpěvčka Rita Ora, která ztvární Christianovu nevlastní sestru, a zároveň jako zpěvčka nazpívala jednu z písní k filmu.


Já osobně jsem knihy četla a když jsem zjistila, kdo má hrát ve filmu, čekala jsem, že to nebude valné, ale že to bude tak hrozné jsem nečekala. Jamie mi moc nevadí, ale co se Dakoty týče, ta je prostě strašná. Nevypadá nevinně, jak by Anna měla být a zdá se hrozně stará. Navíc se mi k sobě nehodí a není tam vůbec mezi nimi žádná jiskra.

liiii5


50 Shades od Gray je velmi diskutované téma. Většina žen nepřizná, že jej četly, ale dozajista je mají schované pod polštářem a doslova hltají každé další slovo. Já jsem zatím přečetla jen začátek a osobně jsem z knih potěšena. Přesto si nechám trailer až na dobu, až budu mít celou sérii přečtenou a výběr herců nijak nekomentuji, nechám se překvapit přímo ve filmu. =)

Nikol18

 

 Jak jste spokojení vy?


Film by měl dorazit do českých kin 12.2.2015!
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek The Fifty Shades of Grey - trailer:

17. El
25.07.2014 [21:50]

Když jsem si stáhla první dva díle do čtečky s tím, že jsem si nečetla o čem knížka je i přesto že o ni psali.Jsem začala číst a jaké překvapení na mě čekalo o čem jako že to je ... mno sem si říkala, když už to čtou i snad mladší generace co si o BDSM musí myslet, když je tam toho tolik co mi přijde až moc! Asi někdo měl až příliš bujnou fantazii a to nikomu nevezmeme... Co se týče filmu nevím jestli najdu odvahu ho sledovat ... páč děj v knize místy byl fajn, ale mám pocit že většina scén bude mimo, takže fakt nevím ... na jednu stranu se těším na druhou ani mooc ne...
Co se týče herců, toho chlapa jsem si představovala jinak, ale ta žena ujde... Emoticon

16. PrincessCaroline přispěvatel
25.07.2014 [19:20]

PrincessCarolineMiu,veľmi ma zaujal tvoj názor, fakty a tak všetko okolo toho. Možno to je tým, že niektorí ľudia nepotrebujú všetko analyzovať Emoticon

Ja som si toho napríklad vôbec nevšimla, že je to na tom založené, povedala mi to až mama, keď to čítala. Proste som nad tým nerozmýšľala. A vôbec mi to nevadilo a ani nevadí Emoticon Súhlasím s Ver a jej názorom, že je na odreagovanie a je to niečo iné. Čo sa týka BDSM, neriešim, ale kto vie, čo to je tak ten to vie a tí, ktorí nevedia tak vedieť nebudú alebo si kúpia inú knihu s tým zameraním.

Autorka si to napísala, zožrala slávu a vyžerie si aj všetky problémy, ktoré si s tým narobila Či už úmyselne alebo neúmyselne. Emoticon

Originál som síce neprečítala, ale ak to bolo naozaj tak ako to popisuješ, tak hanba vydavateľstvu a ich tupým mozgom, čo pretlačia takéto vtákoviny Emoticon

15. Ver přispěvatel
25.07.2014 [17:23]

VerTady se rozběhla krásná diskuse! To se musím honem rychle přidat, byť jsem to původně ani tak neplánovala.
V pravdě, četla jsem v češtině všechny tři knihy. Nemůžu říct, že bych je odsoudila, vlastně abych já odsoudila knihu, to by nejspíše do mě pak musel uhodit blesk, takže to není až tak divné. A k tomuto tématu jsem se nehodlala vyjadřovat hlavně proto, že nemám nejmenší chuť, ani ze zvědavosti, na tento film někdy kouknout.
U knih je to něco jiného, dobře, nejsou dobře napsané, to rozhodně ne, nemají ani originální námět a už vůbec nemají v sobě dostatek pravdy. Vlastně jim chybí všechno, co byste od nich mohli chtít jako běžný čtenář, jsou to jen písmenka, nějak poskládaná do sebe.
Ovšem na druhou stranu, přečetla jsem všechny a něco mě k tomu muselo táhnout, byť bych byla radši, kdybych ten konec nedočetla - vážně bych byla ráda, protože ostatně jako u mnoha knih, ani tento se mi tam nehodil, zdál se mi hloupý a vůbec…
Důvodem, proč to četla, byla tedy spíše zvědavost, možná tak trochu i ta chuť si jednou přečíst něco úplně z jiného žánru, než co ke mně patří normálně. A tady je jádro pudla. Když to bude jediná knížka tohoto žánru, kterou kdy přečtete, je to fajn a dokonce se u toho i odreagujete. A o tom myslím ta kniha je. Ne o tom, že by byla nějak dobrá, ale spíše jen, protože se přitom dá nad ničím nepřemýšlet, protože když zapnete mozek, nejspíše se bacíte do čela. Tedy tohle jsou knihy pro ty, kteří ten mozek zapnout nechtějí, kteří na chvíli touží po pustu-prázdnu, ke kterému vás tahle četba dříve či později přinutí (Miu, dobře, tebe určitě ne, ty jsi kritik snad už od narození a budeš přemýšlet nad vším).
A popravdě… kdybych jen věděla, že to je inspirováno vztahem Bella&Edward z Twilight ságy, nejspíše bych tu knížku nikdy neotevřela a o nic bych nepřišla. Tolik k mému subjektivnímu názoru…

14. MirrorGirl454 přispěvatel
25.07.2014 [17:07]

MirrorGirl454Tiež mi to nedá a musím komentovať. FSOG som nečítala a popravde ani neplánujem, avšak skupina mojich kamarátok, ktoré sú o rok mladšie než ja, to celé čítali a úplne im to pomotalo hlavu.
Nikdy som nedokázala pochopiť, ako sa im niečo tak plytké a tak maximálne bezdejnné môže páčiť...
Ou, ale vtipné na tom je, že film bude v kinách vo februári na budúci rok. Ja budem mať v januári 18 a to znamená, že ja budem tá, čo im bude kupovať lístky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. Arminka přispěvatel
25.07.2014 [16:57]

ArminkaMiu, naprosto s tebou souhlasím, vypsala jsi všechno, takže jsem díky bohu nemusela já Emoticon . Hlavně s tím BDSM, autorka nemá potuchy o tom, co to je

12.
Smazat | Upravit | 25.07.2014 [16:37]

Nedokážu se zdržet komentáře. Chtěla bych upozornit, že se jedná o subjektivní názor, ale značně odůvodněný.
Četla jsem originál. Jenom první knihu, a dočetla jsem… asi do 2/3, dál jsem se zatím neodvážila. Z hlediska gramatiky, pravopisu, interpunkce a podobných pravidel jejich jazyka - nechápu, jak mohli takovou ohavnost pustit do světa. Nejsem v angličtině nijak vzdělaná, a přesto jsem byla opravdu otřesená… Jak může být tak slavná kniha, ve které jsou vyloženě jednoznačné gramatické chyby? A to nemluvím o tom, že pět stejných podstatných/přídavných jmen v jednom odstavci není nic neobvyklého.
Co se týká příběhu, to je kapitola sama o sobě. Hlavní hrdinka si v jednom kuse protiřečí, chová se, na to jak má být prý "vyspělá", úplně stupidně, ve většině situací postrádá pud sebezáchovy (bezdůvodně). Hlavního hrdinu nemůžu soudit, protože o něm nevím dost, ale jako zakomplexovaný chlap mi nevadí. Takové charaktery můžou být zajímavé.
K tématu knihy. Autorka mě nehorázně rozčílila. Nemůžu říct, že bych měla k BDSM nějaký zvláštní vztah, ale vzhledem k tomu, co já o tom vím, co jsem četla, zažila a tak podobně, je celá kniha jeden velký omyl. Dává milionům lidí po celém světě naprosto špatný náhled na téma, protože to, co pan Grey za BDSM považuje, kupodivu není BDSM. Je tam mimo jiné stalkování, znásilnění a psychické vydírání, na čemž není vůbec nic romantického, naopak. Jen je to trochu zaobalené. Pro zájemce stačí googlit, detailně to rozebírá hodně článků, i odbornějších. A proč si na tu knihu stěžovaly oběti fyzických napadení?
Hm… mohla bych tu deset minut psát o tom, jak mě to rozčiluje, ale končím.
Nejsmutnější je, že víc jak půlku postav, situací a děje přesně okopírovala ze Stmívání. Překvapuje mě, že tady, na webu příbuzném se Stmívání.eu, to nevadí víc lidem. Všimla jsem si toho při čtení nejednou sama, ale dá se to najít i pod "fifty shades of plagiarism".
A k filmu… herecké obsazení se zrovna nezadařilo. S přítelkyní jsme nad ním hodně dlouho kroutily hlavou. Ale jednou se podíváme. Protože kritizovat něco, co jsme neviděly, nebo nečetly, to není fér, že? :)

11. PrincessCaroline přispěvatel
25.07.2014 [16:05]

PrincessCarolineBlacky: To bolo myslené obrazne že všetci Emoticon Poznám ľudí, ktorí ju nečítali doteraz. Priznám sa, že ja som si ju prečítala tiež dosť dlho po tom, čo vyšla.
Mne sa páčila, nie dejovo, ale obsahovo ak vieš, čo tým myslím Emoticon Bolo to spríjemnenie na zimné večery, ale neočakávala som od toho nič epické Emoticon

10.
Smazat | Upravit | 25.07.2014 [16:00]

CAr: tak som asi divná, lebo ja som ju fakt nečítala, čítala som si keď ešte vznikala a bolo tam omielané niečo o tom, že sa autorka tak trochu inšpirovala Belou a Edom a to bol dosť veľký dôvod prečo sa do toho nepustiť. A potom plytkosť erotických poviedok? NO neviem, dajak sa v otm nemôžem nájsť, lebo sex opíše na sto spôsobou dnes už aj štrnástka. Chýba v tých dielach hĺbka aspoň pomyslená Emoticon Emoticon

9. PrincessCaroline přispěvatel
25.07.2014 [14:36]

PrincessCarolineVšetci ju čítali. Všetci prepadli tej ospevovanej knihe pretože je taaak užásná Emoticon
Prvá kniha je asi jediná, ktorá stojí za prečítanie. Nepáči sa mi preložený názov z angličtiny, druhá a tretia kniha sú láska a kvety ako hovorí Ch. v knihe.
Výber hercov nekomentujem, pretože museli mať na to silný žalúdok, aby podpísali kontrakt na takýto film. Takže zvážim pri pozeraní Emoticon

8. mima33 admin
25.07.2014 [14:14]

mima33Priznávam, že som sériu čítala, no nie celú. Prvá kniha bola... v podstate v pohode. Neurazila, ale ani nenadchla, druhou som sa predierala o čosi dlhšie, ako prvou, keďže to na plytkosti a príšernosti len naberalo a tretiu som ani nedočítala, lebo sa to proste nedalo Emoticon
Na film som zvedavá, ale úprimne, veľké očakávania nemám, pretože herecké obsadenie sa mi ani trochu nepáči. Jamie nemá v sebe dostatok iskry a Dakota je moc stará... no ale kritizovať budem až po pozretí Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!