OurStories.cz ~ naše povídky - Písničky » Nejsem maláOsmnáctiletou holku mají všichni za malou, a tak ji to přestalo bavit.

 Už nejsem malá holka,

před mým domem není žádná školka.

Už je to osmnáct let,

co jsem přišla na tento svět.

 

REF:

Já už jsem dospělá

a nejsem zbabělá.

Tak mě nechte být,

tak mě nechte žít. 

 

Ptáci na obloze lítaj

a hvězdy už mi svítaj.

Měsíc nám krásně svítí,

a neroste žádný kvítí.

  

REF:

Já už jsem dospělá

a nejsem zbabělá.

Tak mě nechte být,

tak mě nechte žít.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nejsem malá:

5. gygythor přispěvatel
12.08.2014 [12:55]

gygythorPane Enderson omlouvám se ten komentář psal můj starší bratr takže ale v té písničce jsem nehovořila o sobě ale napadlo mě to jen tak z ničeho nic. Ještě jednou se moc omlouvám.

4.
Smazat | Upravit | 03.07.2014 [17:32]

Autorce: Upřímně se omlouvám, z textu jsem se soustředil spíše na obsahové zdělení, tam tvrdíš že jsi dospělá. Samozřejmě jsem nemohl vědět kolik Ti skutečně je, ovšem vzhledem k tvému věku: OK
Nemění to však nic na tom že toto píseň jednoduše není. Hudbou se už nějaký ten pátek živím, takže vím co píšu.
Thomas Enderson. Úsměvné... Jméno samotné (Thomas) není anglické, ovšem pochází z hebrejštiny, stejně tak přívlastek není angliský, spíše pochází ze saské mytologie. A není to ani falešné jméno, ale jméno pod kterým vydávám, čili umělecké jméno/pseudonym.

3. Leylon přispěvatel
29.06.2014 [14:40]

LeylonAch, toto sme tu už raz mali Emoticon

táto vaša "debata" ma zaujala a aby som sa priznala, vždy rada porovnávam názor Endesona so svojim vlastným (či sa to človeku páči, alebo nie, tento chlapík vie písať básne - žiadne chvály, prostý fakt).
K piesni ako takej - chvíľkový nápad, záblesk rýmu. Je to skutočne niečo, čo človeka napadne len tak, maličkosť. Na druhej strane, treba brať do úvahy tvoj vek - 10 rokov- a to, že sa to aj na tvorbe musí odzrkadliť. Myslím, že takto nejako začína mnoho autorov - proste človek niekde začať musí. Prajem mnoho vytrvalosti a chuti zlepšovať sa. Takých ľudí a kritikov ako je Enderson ešte postretávaš (my všetci) preto sa tým nenechaj rozčúlit - skôr hľadaj, čo presne za pravdu je pod tou jedovatosťou skrytá :) Emoticon

2. gygythor přispěvatel
28.06.2014 [20:01]

gygythorMilý Endersone je mi 10 let, takže malá ještě opravdu jsem a skládám rozhodně lepší písničky. Toto byla jedna z mých prvních a byla jen jako pokus. Vím, že není nic moc, ale z tvého komentáře cítím, že evidentně neumíš číst. Bez ohledu na to, že neumíš ani psát soudím, že nebudš o moc starší. A tvé jméno je Thomas Enderson. Nechci nic říkat, ale falešná jména a ještě anglické si dávají jen malé děti, kteří si hrají na velké kluky a holky. Já si na nic nehraju a tato písnička mě jen tak napadla. Takže být tebou bych prvně začal chodit do nějakého Hudebního/Literárního kroužku pro naučení se chápat písničky.

1.
Smazat | Upravit | 27.06.2014 [12:31]

Z textu vyplývá, že rozhodně malá holka ještě jsi. Dospělost se neměří na léta, ale na rozum. omlouvám se. Text je nevyspělý s dětinskou představou světa. A vzhledem ke skutečnostem, náležitosti písně jsou krapet někde jinde, i když jsi tam s patetickou představou dokonalosti vložila jakýsi refrém tak to píseň není. Možná si dovolím říct, že je to báseŇ, ovšem je to velice chabý pokus o báseň. Pokud to mám hodnotit jako píseň je to ten nejhorší text který jsem kdy četl (a já jich četl hodně). Pokud bych to měl hodnotit jako báseň, héodnotím to jako báseň zakřiknuté puberťačky co si stěžuje na nespravedlivost světa a ve své pokroucené představivosti se považuje za vyspělou paničku co má právo na cokoli. Bez urážky, myslím si že tohle je ztracený případ.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!