OurStories.cz ~ naše povídky - Pomoc autorům » Návod na vložení povídkyZde naleznete návod a rady na vložení povídky.

 

Pokud už máte přihlašovací jméno i nastavená práva, objeví se Vám vpravo rámeček, kde je úplně nahoře napsáno Administrace. Po kliknutí se Vám otevře stránka, kde kromě jiných věcí je i rubrika Přidat článek.Titulek článku: Zde vepište název Vaší povídky.

(pokud je na více kapitol, tak i číslo kapitoly, např. Popelka 1. kapitola)

 

Vygenerovaný link: Klikněte na Generovat.

 

Sekce: Zde vyberte, o jaký článek se jedná:

Povídky na pokračování - povídka na více kapitol

Povídky na pokračování FanFiction - povídka na více kapitol na téma knihy nebo filmu

Povídky jednodílné - povídka bez pokračování

Povídky jednodílné FanFiction - povídka bez pokračování na téma knihy nebo filmu

Drabble - povídka na přesně 100 slov (double drabble 200, tripple 300)

Drabble FanFiction - povídka na přesně 100 (200, 300) slov na téma knihy nebo filmu

Básničky - báseň na libovolné téma

Malby a kresby - článek kam vkládáte především váš vlastní obrázek (může být doplněn kratším textem)

Shrnutí - článek, který je určený k výpisu Vaší tvorby a informacím k ní

 

Přístupnost: Lze zvolit omezení přístupu k Vaší tvorbě a to na: bez omezení, 15+ a 18+. Omezení patří ke článkům s vulgární či erotickým obsahem.

 

Vlastnosti: Zde prosím zadejte:

Standardní článek

Zobrazovat informace o článku

Článek je hotov

Povolit diskusi

 

Pokud článek nebude ještě hotový, nechte pole Článek je hotov neoznačené.

Pokud se jedná o jednorázovou povídku, první kapitolu (prolog) nebo epilog, zadejte Novinku.

 

Perex obrázek: Sem zadejte webovou adresu obrázku z internetu nebo z galerie Our Stories. Obrázek by měl mít na výšku 100px a velikost souboru max. 10 KB.

Pokud obrázek velikostně neodpovídá a je uložen v galerii na těchto stránkách, postačí vložit thumbs/ podle vzoru nad příslušnou kolonkou. Ten velikost obrázku upraví automaticky.

 

Perex: Stručný popis k článku, který se zobrazí na hl. stránce a vystihuje přidaný článek. Jeho délka musí být min. jedna věta, nesmí obsahovat úryvky z článku a u první kapitoly či jednorázovky má nastínit děj povídky celkově. Formu textu neupravujte (barva, tučnost apod.).

 

Předchozí díl (odkaz) / Předchozí díl (odkaz):  Zde můžete vložit odkazy na předchozí či následující kapitolu (celou webovou adresu).

 

Text: Sem už konečně můžete vložit povídku, básničku nebo malbu.

Délka povídky je min. 1000 slov.

Délka básničky je min. 60 slov.

Drable musí mít PŘESNĚ 100 nebo 200 nebo 300 SLOV!

 

Počet slov se vám zobrazuje v pravém dolním rohu.

 


Úpravy textu:

Velikost textu by měla být 3 (12pt) se zarovnáním do bloku.

S ohledem na čtenáře prosím text nedávejte do jiných barev (ostré či tmavé barvy by byly těžko čitelné), stejně tak nedávejte celý text do tučného písma či kurzívy (do kurzívy patří např. úryvky, vzkazy co píší postavy apod.).

Současně není vhodné zbytečně podtrhovat text. Podtržená slova svádí čtenáře k dojmu, že se jedná o internetový odkaz.

 

Pomoc s nastavením formátu:

Pokud máte obtíže s nastavením textu (barvy, velikosti apod.), naleznete v na konci prvního řádku "Gumu" - Odstranit formátování. Označený text automaticky nastaví do základního formátu.

 

Odkaz v textu:

Označte slovo a klikněte na Vložit/Upravit odkaz (řetěz na druhém řádku nabídky). Zobrazí se vám nabídka, kam do prvního řádku vložíte webovou adresu odkazu a v dalším můžete zvolit, zda se bude odkaz otevírat v novém okně, nebo nahradí současné.

 

Vložení obrázku:

Klikněte myší na místo, kam jej chcete umístit a následně na Vložit/Upravit obrázek (stromek na druhém řádku nabídky). Objeví se tabulka, kde do prvního řádku vložíte webový odkaz na obrázek (v záložce vzhled můžete nastavit, zarovnání, rámeček a pod.)

 

Vkládání symbolů:

Pokud chce vložit symbol (třeba dolní uvozovky či pro oddělení textu), klikněte na Vložit speciální znak (omega na druhém řádku nabídky).

 

HTML:

Pro ty, kteří ovládají HTML příkazy či potřebují vložit video v tomto formátu, slouží Upravit HTML zdroj, který otevře okno s vaším článkem v HTML jazyce.

 


 

Až článek bude hotov, nezapomeňte kliknout na Uložit

 

 

Nevkládejte prosím prázdné články, budou smazány.

 


 

Další rady a návody:

Chyby v článcích a jak jim předejít

Návod na odkazy, obrázky ...

 

Pokud budete mít nějaký dotaz, můžete se ptát pod článkem či ve fóru.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Návod na vložení povídky:

55. MillieFarglot admin
14.04.2019 [15:00]

MillieFarglotNisa: Poviedka sa ti nedá upravovať, keďže je už od dnešného doobedia schválená a bude publikovaná zajtra o 11. Z toho dôvodu ju bude vidieť na titulnej strane až zajtra od 11. hodiny. Emoticon

54.
Smazat | Upravit | 14.04.2019 [12:58]

Moju poviedku som pridala už dávnejšie, no stále nie je uverejnená. Že mám prerobiť perex. Podľa mňa sú podmienky splnené a napísala som obsah o čom to bude. Poprosím konkrétne info, čo je tam zle. A tiež info, či bude zverejnená, alebo nie. Momentálne sa mi na nej nedá nič upravovať. Ďakujem

53. mima33 admin
11.07.2016 [18:17]

mima33Ellies, stačí jednoducho spojiť prológ a prvú kapitolu. Robí to tak mnoho autorov Emoticon

52. Ellies přispěvatel
11.07.2016 [16:59]

ElliesZdravim, po dlouhe dobe jsem sem prisla a chtěla publikovat svoje díla, jelikoz tuhle stranku mam rada a také jsem se seznamila s novymi pravidly, ale trochu me zarazila jedna věc. Nevadí mi, že je omezení kapitola na min. 1000, protože moje jsou dost dlouhé, ale trochu mě zarazilo, že se to vztahuje i na prolog. Ano je to sice kapitola, ale také se tomu říká i úvod nebo předmluva a ta muze byt kratsi nez tech 1000 slov. Já sama mám v pribezich prology kratsi a ted bohuzel nevim co s tim. Rada bych je sem vlozila, ale nemuzu prece uz do napsanych zacatku vlozit kus textu, co nebude davat smysl, jen abych to vyplnila. Na samotné kapitoly to chapu, ale k uvodním prologum me to docela mrzi a rada bych nejakou radu co s tím. Dekuji

51. Cassie13 přispěvatel
09.06.2016 [21:22]

Cassie13At jsem mačkala jak jsem mačkala, vůbec nic se nedělo.

50. LiliDarknight webmaster
09.06.2016 [16:27]

LiliDarknightCassie13, ako myslíš, že okienko nereagovalo?

49. Cassie13 přispěvatel
08.06.2016 [21:36]

Cassie13Zdravím, snažila jsem se přidat povídku, všechno šlo, ale na konci my nešel přidat text (povídka). Okénko Text vůbec nerágovalo. Mohl by mi někdo pomoct?
Děkuji.

48. Fluffy admin
17.02.2016 [21:08]

FluffyZia01: Článek ti byl vrácen, společně s dalšími informacemi.

47. Zia01
17.02.2016 [20:59]

Mám menší problém, při zadávání informací o povídce jsem omylem klikla na "povídky pro pokračování " ale má to být " povídky pro pokračování 》》Harry Potter Fanfiction" dá se to nějak opravit?


Děkuju za radu Zia01 Emoticon

46. ChloeMercer přispěvatel
23.11.2015 [12:41]

ChloeMercerMJ5: je to ta carka mezi kinofilmem a omegou. Das si to na konec kapitoly a pak pod to normalne dopises poznamku... Snad to uz takhle najdes :-)

 1 2 3 4 5 6   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!