OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » Pozor, kouše!Pozor, kouše!Stále ještě s velkým úžasem a radostí bych vám chtěla oznámit, že se má povídka, Pozor, kouše!, kterou jsem sem minulý rok začala přidávat, dočkala své knižní podoby!

 Pozor, kouše!

Už nějaký čas uplynul od doby, co jsem sem začala přispívat povídku Pozor, kouše!, již byla mou úplnou prvotinou, a několik let jsem si ji, snad možná ze strachu, že není dostatečně propracovaná, schovávala, obrazně řečeno, v „šuplíku". Snad za to tedy mohla náhoda, že jsem na ni po čtyřech letech zase narazila a podívala se, co že jsem to v mých mladých letech vlastně vytvořila.  To, co jsem viděla, se mi sice stále nezdálo dokonalé, ale  přesto... byla to má úplně první povídka, a tak jsem jí prostě musela dát ještě šanci. Začala jsem na ní tedy opětovně pracovat a pokoušet se ji dotáhnout do nějaké čitatelnější formy. To se mi postupem času podařilo, a tak nastalo další velké rozhodnutí - zveřejnit ji na tomto blogu, kde si nakonec získala pár svých věrných čtenářům, kterým na ústech dokázala vytvořit úsměv. Těmto čtenářům a věrným komentátorům bych chtěla tímto oznámením nesmírně poděkovat za jejich podporu, ohlasy, ale i jen pouhopouhé přečtení!

 

Obsah

Christyna Stevensová je velmi tvrdohlavá čtyřiadvacetiletá dívka, která ve svém krátkém životě docílila všeho, čeho chtěla. Je dobře zaopatřená, má skvělé přátele, a aby toho nebylo snad ještě málo, vede tak trochu dvojí život. V tom prvním je redaktorkou kriminalistické rubriky Washington Post a v tom druhém krade společně se svými přáteli umění a prodává ho sběratelům po celém světě. Její nepřekonatelný život však naruší hned dvě události zároveň. Jeden jejich obchod totiž nedopadne zrovna tak, jak by měl, a ona se společně se svými přáteli ocitá tváří v tvář italské mafii. To by ale, alespoň z Christynina pohledu, nebylo zase až tak strašné jako Dylan – muž, který jí už několik let nechce dát pokoj a zrovna v tuto pro ni nejvíce nevhodnou dobu, se rozhodne, že ji získá, a to za každou cenu.

 

Zde přidávám odkaz, na kterém se dá kniha sehnat.

http://www.nakladatelstvi-monument.cz/produkt/pozor-kouse/Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pozor, kouše!:

2. pisalek přispěvatel
11.11.2017 [21:18]

pisalekDěkuji Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Iris
15.10.2017 [22:12]

Moc Gratuluji k úspěchu Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!