OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » FanFiction ostatní » Nečekané překvapeníNečekané překvapeníDalší FF na Drakii od Sophie Jordan. Knížku Drakie zbožňuji a vždycky mě zajímalo, jak skončila Azurka. Má o ní v blízké době vyjít kniha, ale mně to nedalo a vymyslela jsem jí svůj vlastní konec. Tuhle povídku bych ráda věnovala přispěvatelce pod přezdívkou Mea, protože je jako já Drakijářka :).

Celý život jsem žila jen mezi drákijemi. Nikdy jsem nebyla mimo kmenové území. Nikdy jsem se nesetkala s normálními lidmi, kromě lovců. Rodiče se báli opustit kmen i na víkend. Možná bych byla taky taková, kdybych neřekla dost. Jako vodní drákie potřebuji vodu, a proto jsem se rozhodla odejít na zkušenou do Řecka na ostrov Zakynthos. Mamka a taťka mě samozřejmě přemlouvali, ať nikam nejezdím, ale já chtěla odejít a možná se i nevrátit.

Na letiště mě doprovodila Tamra s Deghanem. Tamra říkala, že mám volat co nejčastěji a snažit se nepřeměňovat se před lidmi. Deghan chtěl, abych se do nikoho z lidí nezamilovala a dávala si pozor na lovce, kteří jsou zaručeně i v Evropě. 

Měla jsem sedadlo v první třídě, což se dalo docela očekávat. Letět obyčejnou turistickou třídou, někde nasáčkovaná se spoustou lidí s bacilama, se mi fakt nechtělo. Let měl trvat přes deset hodin a já je hodlala prospat.

Z letiště v hlavním městě ostrova Zakynthosu jsem měla letět helikoptérou do letoviska Keri na jihu ostrova. Letět helikoptérou byl pro mě nejlepší zážitek mého dosavadního života.

Letovisko bylo přepychové a rozdělené na několik budov. Kolem recepce byly vysázené vysoké palmy. Nikdy jsem nic takového naživo neviděla, jen na obrázcích. Přihlásila jsem se na recepci, kde jsem již měla připravený klíč od mého apartmánu. Tamra sem před týdnem volala, aby mi zamluvila největší pokoj s vysokým soukromím. Byl v budově, která byla nejblíže k písčité pláži a lákající vodě. 

První den jsem strávila opalováním se a teprve při soumraku jsem šla k útesům, kde jsem se vysvlékla z oblečení, přeměnila se do drakijské podoby, vyletěla do vzduchu a střemhlav letěla k hladině, pod kterou jsem zahučela až na dno. Dno bylo poseté mořskými sasankami, korály a korýši. Když jsem se vynořila, čekalo na mě velikánské překvapení.

Jaká ironie, že tam seděl zrovna on. „Ahoj, Azie!" řekl Corbin. Od něj to vyznělo jako „Ahoj, Azí!". Vylezla jsem z vody, vzala si oblečení a šla se přeměnit zpět na člověka. 

Za pár minut jsem se vrátila. Corbin seděl tam kde předtím. „Corbine, co tady chceš?" zeptala jsem se. On po mně blýsknul úsměvem a řekl:

„Víš, Azuš, je to překvapující, ale chybělas mi." 

V tu chvíly jsem se přistihla, jak mi padá brada. Corbin mi řekl, že jsem mu chyběla? Vážně? Čekala jsem, že vstane a zakřičí: „Legrace! Je to vtip!" Ale nic takového se nestalo.

Následující dny byly překvapivě přímo báječné. Corbin na mě každé ráno čekal v jídelně se snídaní. Nečekala bych, že to někdy řeknu, ale on je milý, hodný, vtipný a je gentleman, i když se po většinu času chová jako arogantní blbec. Pomalu jsem ho začínala mít hodně ráda.

Každý den jsme něco podnikali. Jeden den jsme se potápěli, jiný jsme jeli do Zakynthosu nebo jsme chodili jen tak po památkách. Zkrátka jsem si to užívala.

Byl pozdní večer, zrovna zapadalo slunce. Seděli jsem s Corbinem na útesu, koukali na vodu před námi a povídali si o změně kmene. „Víš, chtěl jsem se tě na něco zeptat," řekl zničehonic.

„Tak se ptej," usmála jsem se.

„Nechtěla bys jít někdy ven? Jako na rande." Vypadal nervózně, tak jsem ho nikdy neviděla. Vždy byl sebevědomej. „Mám tě moc rád a chci, abys byla něco víc, než jen moje kamarádka. Jsi krásná, chytrá, vtipná a já bych si moc přál, abys byla moje," pokračoval. Chvíli bylo ticho. Pak jsem mu přitiskla své rty na ty jeho. 

Myslím, že tím jsem mu dala jasnou odpověď.

Byl to náš první společný polibek a byl naprosto perfektní.

Deghan chtěl, abych se nezamilovala do člověka. Ale co když jsem se zamilovala do drakiho? Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nečekané překvapení:

6.
Smazat | Upravit | 27.02.2014 [17:28]

Děkuju Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5.
Smazat | Upravit | 27.02.2014 [17:11]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4.
Smazat | Upravit | 26.02.2014 [15:45]

Mea -To si mě potěšila Emoticon Emoticon Emoticon
Jsem strašně ráda, že se ti líbí Emoticon Emoticon Emoticon
Mocinky děkuju Emoticon Emoticon Opravdu jsi mě strašně potěšila Emoticon Emoticon Emoticon

3. Mea přispěvatel
26.02.2014 [13:52]

MeaUdělala jsi mi obrovitánskou radost! Emoticon Děkuji za věnování, moc se potěšilo, vážím si toho! Emoticon Dostala jsi mě Azí a Azuš, ty oslovení nemájí chybku! Emoticon A Corin je skvěloučký! Azurku jsi úplně trefila. Ty její pocity byly úžasně popsány! Emoticon Nejlepší jednorázovka, vážně mi sedla! Nemá chybu! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 25.02.2014 [16:18]

Děkuju Emoticon Emoticon
Ale prosím tě ty máš mnohem větší talent než já Emoticon Emoticon Emoticon A s tím pokráčkem myslím, že by to bylo hezký Emoticon Emoticon Určitě ho napíšu Emoticon Emoticon

1. PetraCullen přispěvatel
25.02.2014 [16:01]

PetraCullenJupí!! Jsem první komentující osoba a je mi potěšením. Emoticon Emoticon Páni! :) Wow! Emoticon Emoticon Emoticon Přečetla jsem si od tebe další dílo a jsem uchvácena stejně jako předtím. Emoticon Emoticon Vypadá to velice zajimavě. Uplně mě to v táho do děje! Emoticon Emoticon Chci mit talent jako TY! Emoticon Emoticon Jdu na tvojí další tvorbu!! Už se nemohu dočkat až si přečtu další! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon dotaz...nechtěla bys tohohle napsat pokráčko? Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!