OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » FanFiction ostatníNovinka

Dotek smrti

Dotek smrtiJaké to může být, když se vás dotkne smrt?

Novinka

Na kraji lesa stál dům

Zdravím! Po sto letech přináším povídku. O čem je? Dívka jednoho dne narazí na dům. Cosi ji k němu začne přitahovat. Vejde dovnitř a... to si musíte přečíst sami. Prosím komentáře!

Novinka

Zakázané ovoce (Yume no Yo-o: Okawari bonus)

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Zakázané ovoce (Yume no Yo-o: Okawari bonus)Varování: Yaoi ( vztah muž/muž)
Pár Aoi x Kai (The Gazette)
Co je zakázané ovoce? Něco, po čem toužíme, i když víme, že to nemůžeme mít. Přesto... Kdo by po něm nesáhl, mít jej na dosah ruky?
Děj této povídky se nijak neprojeví v Yume no yo-o.

Novinka

Stoprocentně prohraná sázka

Stoprocentně prohraná sázkaHlubinami Zaunu se plíží nový postrach, před kterým nikdo jen tak neuteče. Ale přesto to zkuste. Uděláte mu radost.

 

Reborn Fairy - I. Welcome home

Reborn Fairy - I. Welcome homeYukari se setkává s přáteli a začíná se učit magii.

Novinka

Mistress

Nedoporučujeme číst do 15 let.

MistressCo se děje v hlavě ženy, která se dělí o muže s jeho manželkou? Pořád doufá, že pro něj zrovna ona bude ta pravá. Může to být pravda, nebo si vysnila něco, co může ve vteřině spadnout jako domeček z karet?

Novinka

Odkaz

OdkazStrašidelný príbeh v rodinnom dome.

Novinka

Let me love you!

Let me love you!Připravila jsem si pro Vás krátkou povídku na náměty The Mortal Instruments (TMI). Jedná se o moji představu Alec + Clary. Tak doufám, že se vám bude líbit. Vaše LG

Novinka

Výtah

VýtahTato povídka vznikla na přání jedné moc milé osůbky na téma Výtah + jeden (ne)jmenovaný muž... Podobnost jedné z postav skutečně žijící osobnosti není náhodná, děj, prostředí a vše ostatní je pouze smyšlená fikce, výplod mého chorého mozku. Doufám, že Vás tahle ptákovina alespoň trochu pobaví. A schválně, kdo a kde první pozná, o koho jde?

Novinka

Bojovat za mír... (rozšířená verze)

Bojovat za mír... (rozšířená verze)Konečná (rozšířená) verze původního drabble o 200 slovech náležícímu k fandomu Hunger Games. Povídka o umírající naději na poučení lidstva, ale taktéž o lásce, kterou ne každý pochopí. Nakonec jsem přece jen Katniss nedokázala nechat zemřít samotnou. Nebylo by to správné. A The Hanging Tree? Ten jsem u psaní musela zpívat stále dokola, abych dokázala pochopit já sama, proč tohle dílo vzniklo...

Novinka

Because I Love You

Because I Love YouDostala mě scéna v The Musketeers, kdy se Rochefort rozhodl znásilnit královnu. Ubránila se mu, ale co kdyby ne? Dokázal by to? Miloval ji. Ublížil by jí tak moc? Přečtěte si moji povídku a dozvíte se, jak to skončí... :)
A.

Novinka

Dětští rytíři

Dětští rytířiPřátelství umírá s člověkem a člověk umírá za přátelství. Seneca

V dalekém království, kde panuje boj mezi lidmi a skřety, žije Ronin. Jeho úkolem je se postavit obávanému nepříteli a neumřít. Podle Ronina nadlidský úkol, ale co když se mu naskytne šance na život? Rozhodne se jednat čestně s rizikem vlastního života, nebo poslechne pud sebezáchovy?

Novinka

Elenath e-guilen

Elenath e-guilenVelká bitva. Zkáza Beleriandu. Konec Prvního věku. A mezi tím vším Oropher, který se zoufale snaží najít svého syna.

Novinka

Lestat

LestatPovídka pojednávající o dvou úchvatných upírech staré společnosti, o Lestatovi a Louisovi. Známé postavy z románu od Anne Riceové nebo z filmu s Bradem Pittem a Tomem Cruisem v hlavních rolích. V románu Louis řekl jednu věc. Věc, která mě přiměla tohle sepsat. Vím, že je to pitomost. Ale bylo to tam řečeno, a mě to chytlo. Od toho je FanFiction tvorba, nebo ne? :)
Bavte se. :)
A.

 

Supernatural - Black is New Green

Supernatural - Black is New GreenSúťažná poviedka na tému Supernatural

Článok je ponechaný v pôvodnej verzii, bez opráv.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 12   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!