OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Kapky krveKapky krveDouble drabble o lásce, ztrátě a vzpomínkách.

Seděla jsem na podlaze v koupelně a počítala kapky krve na mojí stěně. Ty, které tam zanechal můj táta, když se pořezal do prstu. Ty, které už nikdy nikdo neuklidil. Seděl jsi tam se mnou, pamatuješ? A počítal jsi se mnou čárky na těhotenském testu.

Další noc jsme tam seděli zas a počítali kapky krve na mojí stěně. Ty, které tam zanechal můj táta, když se pořezal do prstu. Ty, které už nikdo nikdy neuklidil. Seděl jsi tam se mnou, pamatuješ? Říkal jsi mi, že mě nikdy neopustíš.

V květnu jsem si už sotva sedla na podlahu, protože břicho mě zatěžovalo. Počítala jsem kapky krve na mojí stěně. Ty, které tam zanechal můj táta, když se pořezal do prstu. Ty, které nikdo nikdy neuklidil. Seděl jsi tam se mnou, pamatuješ? A říkal jsi mi, že už se nemůžeš dočkat, až se naše malé narodí.

Tak proč další noc, kdy jsem seděla v koupelně a počítala kapky krve na mojí zdi, neseděl jsi tam se mnou? Nepodržel jsi mou ruku, když jsem ty zatracené kapky stírala ze zdi, protože tentokrát nebyly mého otce? Proč jsem další noc seděla v koupelně a zírala na prázdnou zeď? Prázdnou asi tak, jako mé břicho? Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Kapky krve:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!