OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » Den kartáčku na zubyDen kartáčku na zubyDouble drabble o typickém dni takového obyčejného kartáčku.

Blížila se obávaná hodina mytí. Jako kartáček na zuby jsem měl mnoho využití, třebaže jsem se o tuto čest neprosil. Jedna z mých funkcí byla čištění zubů těm páchnoucím lidem. Bral jsem tuto skutečnost s hrdě vztyčenými štětinami.

Jak jsem ale, proboha živého, mohl vědět, že skončím v puse nepolepšitelného alkoholika?!

Nevrlé brumlání ohlásil příchod zmíněné hodiny H. Aniž bych musel pootočit hlavu, tak jsem věděl, že ten člověk přišel do koupelny.

Známá rutina začala. Hrubě mě uchopil za nohu a pokropil mou hlavu vodou. Následně mi ji přikryl nepatrným nánosem zubní pasty. Obrnil jsem se proti zápachu a nechal se strčit do chřtánu toho mýdloodpůrce.

Po pár minutách jsem se opět ocitl na svobodě. Aniž by si se mnou dělal starosti, hodil mne do kelímku. No, jeho dutá hlava si to alespoň myslela. Místo kelímku jsem totiž přistál přímo v záchodové míse. To je zase den!

„Přísahám, že už nebudu pít,“ zamumlal a s očima ještě zavřenýma si stáhl kalhoty. Své ponížení dále rozvádět nebudu...

Jedna věc, která mě utěšovala od faktu, že jsem počůraný a připravený ke spláchnutí, je, že jsem utekl od týrání.

K mé smůle jsem se nespláchl a do dalšího rána plaval v záchodové míse.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Den kartáčku na zuby:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!