OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Shrnutí od MarryAnnShrnutí od MarryAnnKapitolové: This is a joke?! (pozastaveno/přepisuje se)
Vlk (píše se)
Drabble: Strážci
Básničky: Strážný anděl

 Vítejte na mém shrnutí


 


poslední aktualizace 21.7.2014

Aktuálně: 

This is a joke?!  Přepisuji/ pracuji na první kapitole

Vlk - 2. kapitola 10% Kapitolové


 


FanFiction


 


 

TIAJ?!

Úvodka - Flek

(FF na Supernatural)

Výtržek: Myslela jsem si, že když na to kývnu, ochráním je... Ale očividně vždycky někdo bude chtít, abych nějakým způsobem trpěla. Typické.

Děj: Caroline Ewansová je lovcem od doby, kdy ji zabili rodiče. Nenávidí upíry stejně jako její dva bratři, Christian a Daniel. Je jí 24 let a má obyčejný život, na lovce. Chytá nadřirozená stvoření a bere to jako rodinný byznis, poslání, práci na plný uvazek. Mezi lovci má pár přátel a spoustu kontaktů. Rodina je pro ní to hlavní a pro její ochranu udělá cokoliv. 

Ale jednoho dne se pro ni jedna věc zásadně změní. Její vzpomínky na maminku, přesvědčení, že byla jen obyčejným člověkem, bude změněno. Co když to bude mít na ní též vliv? Co když kvůli svým genům bude muset opustit dva nejdůležitější lidi ve svém životě, aby je ochránila? Udělá to nebo bude sobecká a nepodstoupí tuto obět? Koho bude muset chránit místo svých bratrů?

To se dočtete zde...

Postavy: Caroline Ewansová, Christian Ewans, Daniel Ewans, Dean Winchester, Sam Winchester, CastielPeter Ewans, David Ewans, Emily Ewansová, Frederick Ewans, Sophie Ewansová, James Blues, Samantha Greenová, Alie Montgomeryová, Jimmy McDee, a další...

Dodatečné foto: Danyho Pick-up, Yamaha

Poznámka: Děj se odehrává chvíli před začátkem 1. série ;-) 

Kapitoly: 1.kapitola - Návštěva 

 Moje tvorba


 


Název: Vlk

Děj: Megan chodí na akademii Čtyř živlů, kde se začíná studovat od vaší první přeměny v častečného Vlka. Studuje již čtvrtým rokem, ale stále nenašla svého Marvena. Ostatní okolo ní jsou jen malý kousek od toho, aby byli se svým Marvenem a polovina z nich už svého má.

Ale... Co když ho konečně získá? Co když s ním přijdou problémy? A proč s ním přijel i velice pohledný učitel sebeovládání a ostatních "pitomostí" Anthony Brown? Co se stalo v jeho minulosti?

A proč jsou okolo samí Lesgrani?

Postavy (Nejsou napsány podle důležitosti): Megan Fearflessová, Madisson Mercyová, Joshua Leevi, James Carter, Ellie Tritonová, Andrew Black, Jimmy Castille, Anthony Brown, Grace Fearflessová, Alexander Reed, Cloe Engelesová, Christopher Perry, Emily Mercyová, Jessie Hudsonová, Hugo Dreamless, Ellen Wentová, Daren Fly...

Kapitoly: Prolog ♦ 1. kapitola ♦ 2. kapitola ♦

 


 


Drabble


 


Strážci

Strážci


 


Básničky

 


 


Strážný Anděl 

 


 


! Upozornění !

Na počítač se dostanu jen někdy, takže mě omluvte, že nepřidávám kapitolky tak často... Nemám svůj vlastní počítač a notebook ani náhodou. Navíc se o něj musím dělit s mladším bráškou. 

Takže, promiňte... Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Shrnutí od MarryAnn:

2. MaybellineEver přispěvatel
01.07.2014 [20:02]

MaybellineEverAhoj Emoticon
ASP jsem právě dala k opravě Emoticon . Co se týče Dramatu, další bude nejspíš až v sobotu, protože odjíždím na dovču a můj noťas je bohužel rozesekaný Emoticon Každopádně ti děkuji za tvé komentáře! Emoticon M.

1. Deodra
12.03.2014 [23:58]

ahooj, promin že si tady dělám reklamu, ale mě tam vůbec nikod nechodí, a bez té reklamy asi ani chodit nebude, dnes jsem si založila nový blog, je to můj první blog, tak snad se bude alespoň trochu líbit, zatím tam mám jen jeden článek, ale snad nevadí. Emoticon mrkni prosím na můj blog, a pokud se ti bude tento prolog povídky na mém blogu líbit, prosím chod tam jak budeš moct, ale nenutím tě, pokud nechceš tak nechod! Emoticon www.deodra.blog.cz/ Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!