OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od ShadowKissedPovídky od ShadowKissed Jednodílné povídky: Ve stínu lip, Uvězněni v představách, Přízraky
Básničky: Buď tu se mnou, prosím; Pravá láska; Půlnoční poezie; Pocity; Za zdmi hřbitova

Zde najdete (snad) kompletní seznam všech mých povídek.

V současné době se věnuji pouze přípravě kapitolových povídek, které možná časem uveřejním i zde. :)


Uvězněni v představách

Je možné se ztratit v hlubinách svojí vlastní mysli? Co se stane, když se vaše fantazie stane vaší realitou a vy už nerozlišíte rozdíl? Aneb příběh o dívce, která se ztratila v síti svých vlastních lží, které jí pomáhaly přežít každodenní nudnou realitu. Možná v ní poznáte kousek sebe.

Přízraky

Povídka o mladé spisovatelce, která hledala inspiraci. Našla ovšem něco jiného a temného, o co v životě nikdy nestála. Existuje život po smrti, do kterého může být člověk zavlečen? A pokud ano, kdo ho vlastně najde. Můžou to být přece právě spisovatelé, protože oni jsou obětmi svých příběhů. Nebo ne?

 

Ve stínu lip

Trochu strašidelný příběh o jedné rodině, která byla vyvražděna. Poslední členka však stále přežívá. Jak dlouho ale ještě může vydržet? Lidský život, je totiž křehký jako sklo a člověk může přijít o život snadno.


Pocity

Výstižný je už sám název. Mé zmatené pocity a zamyšlení dnešním světem. :)

Buď tu se mnou, prosím

Básnička o dívce, která čekala na svou lásku, ale když k ní přišla, bylo už pozdě. Typická ukázka naivity ženské duše.

 

Pravá láska

Básnička o lásce, naději, touze, ale především o srdci a o opravdovém poutu mezi dvěma lidmi. Zajímalo by mě, jestlipak se takové pouto dá v dnešním světě nalézt?

 

Půlnoční poezie

Když usínám a něco mě napadne, vznikne tohle. Když ležíte v posteli a nemůžete usnout, zákonitě vás musí napadnout, že život ve snech je lepší než ten opravdový. Tedy ve většině případů. :)

 

Za zdmi hřbitova...

K příležitosti dušiček a Halloweena jsem se rozhodla uveřejnit další z mých počinů. Nepatří mým oblíbeným kouskům, ale svým způsobem snad navazuje pocit tajemna. Alespoň na mě to funguje. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od ShadowKissed :

2. Darien přispěvatel
30.09.2010 [15:15]

DarienHezké shrnutí Emoticon .

1. JoHarvelle přispěvatel
28.09.2009 [16:09]

JoHarvelleHodilo by se k tomu připsat něco o povídkách.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!